Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

parasysiu savo anytos kauke plaukams, tik reikie kantrybės su ja. Ant anytos rezultatas akivaizdus.

pagal plauku apimti ar ilgi reikia lygiom dalim sumaišyti:
Glicerino aliejus
Ricinos aliejus
Alyvuogių arba saulėgrąžų aliejus
ir truputį įspausti citrinos sulčių.
Aš maišau po vieną gerą šaukštą.
Viską gerai sumaišyti, truputį pašildyti ir įtrinti į galvą, į visus plaukus. Apsivinioti kokiu maišeliu, rankšluoščiu, kad būtų šilta. Palaikyti 4 val. Ir gerai išplauti. Atrodo kad tai neišplaunama blink.gif Man, kad išsiplautų iškarto plaunu 4 kartus, kartais pavargti tenka ilgiau. Reiktų šitą kaukę bent per mėnesį vieną kartą pasidaryti.
Atsakyti
Merginos, gal zinot kaip taisyklingai vartoti Priorina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 12 08, 11:55)
Merginos, gal zinot kaip taisyklingai vartoti Priorina?  4u.gif

Kiek atsimenu, tai 2 ryte ir 1 vakare g.gif O lapelio nėra dėžutėje?
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 12 08, 01:26)
Tikrai padeda, tik reikia uzsiimti ir pasiterlioti

drinks_cheers.gif super dalykas ta svogunu kauke.
Atsakyti
QUOTE(smele @ 2009 12 08, 12:00)
parasysiu savo anytos kauke plaukams, tik reikie kantrybės su ja. Ant anytos rezultatas akivaizdus.

pagal plauku apimti ar ilgi reikia lygiom dalim sumaišyti:
Glicerino aliejus
Ricinos aliejus
Alyvuogių arba saulėgrąžų aliejus
ir truputį įspausti citrinos sulčių.
Aš maišau po vieną gerą šaukštą.
Viską gerai sumaišyti, truputį pašildyti ir įtrinti į galvą, į visus plaukus. Apsivinioti kokiu maišeliu, rankšluoščiu, kad būtų šilta. Palaikyti 4 val. Ir gerai išplauti. Atrodo kad tai neišplaunama  blink.gif Man, kad išsiplautų iškarto plaunu 4 kartus, kartais pavargti tenka ilgiau. Reiktų šitą kaukę bent per mėnesį vieną kartą pasidaryti.

Tai vat kad tuos aliejus visus paskui isplaut vargas.as kazkada buvau nusipirkusi toki aliejuka plauku saknims stiprint,tai koki pora kartu panaudojau,o likes ir dabar voliojasi kazkur,nes rodos kelis kart plaudavau ir vistiek kazkokie sulipe likdavo(gal todel kad mano ir taip plaukai labai riebaluojasi)
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2009 12 07, 21:36)
o kokia ju kaina?  ax.gif

vienos ampolės 2,19.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 12 08, 12:18)
Kiek atsimenu, tai 2 ryte ir 1 vakare g.gif O lapelio nėra dėžutėje?



dekui, galvoju pasitikslinsiu , nes tiksliai neprisiminiau kaip vaistinike sake doh.gif bet ji man pasake kad siu vitaminu pakuotes uzteks 3 menesiams, as laiminga ir nupirkau, galvoju jei 3 menesiams tai nebrangiai, bet kad ziuriu tik menesiui uzteks ju unsure.gif nu nieko sau vaistininke, ar cia ji susimaise, ar specialiai apgavo blink.gif susinervinau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(smele @ 2009 12 08, 13:00)
parasysiu savo anytos kauke plaukams, tik reikie kantrybės su ja. Ant anytos rezultatas akivaizdus.

pagal plauku apimti ar ilgi reikia lygiom dalim sumaišyti:
Glicerino aliejus
Ricinos aliejus
Alyvuogių arba saulėgrąžų aliejus
ir truputį įspausti citrinos sulčių.
Aš maišau po vieną gerą šaukštą.
Viską gerai sumaišyti, truputį pašildyti ir įtrinti į galvą, į visus plaukus. Apsivinioti kokiu maišeliu, rankšluoščiu, kad būtų šilta. Palaikyti 4 val. Ir gerai išplauti. Atrodo kad tai neišplaunama  blink.gif Man, kad išsiplautų iškarto plaunu 4 kartus, kartais pavargti tenka ilgiau. Reiktų šitą kaukę bent per mėnesį vieną kartą pasidaryti.

o per nakti laikyti , o ne 4 valandas - ne per ilgai butu ? rolleyes.gif ...
gal poveikis geresnis tada ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2009 12 09, 04:03)
o per nakti laikyti , o ne 4 valandas - ne per ilgai butu ? rolleyes.gif ...
gal poveikis geresnis tada ? g.gif

4val?? g.gif
ilgokai..
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 09, 09:23)
4val?? g.gif
ilgokai..

o as manau kaip tik 4 val kaip tik. Man kirpeja sake, kad namine kauke reiketu 3-4 val laikyti..
Atsakyti
Alieju kaukei 4 valandos kaip tik. Ir taip pasidaryti kantrybes reikia, nes visa dienos dali atima dar isplovimas. Bet veikia tikrai gerai. Anyta kol naudojo nei vienas plaukas nuo galvos nenukrito. Tik ja darytis reikia pastoviai. Ko del grozio nepadarysi.
Atsakyti
QUOTE(smele @ 2009 12 09, 13:12)
Alieju kaukei 4 valandos kaip tik. Ir taip pasidaryti kantrybes reikia, nes visa dienos dali atima dar isplovimas. Bet veikia tikrai gerai. Anyta kol naudojo nei vienas plaukas nuo galvos nenukrito. Tik ja darytis reikia pastoviai. Ko del grozio nepadarysi.

kai i menesi karta tai gal ir gerai, jei kas savaite reiketu tai butu doh.gif
nors taip, ko del plauku nepadarysi, kad tik neslinktu biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti