Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(xernesta @ 2009 12 07, 19:59)
As tu ampoliu sunaudojau 15  g.gif  ir nzn man jos nedave jokio rezultato schmoll.gif  mastau.gif nors partdaveja jas labai gyre  doh.gif  bent man tai atrodo  verysad.gif
kol neisbandziau svoguno sulciu  topsecret.gif  yahoo.gif tol reikalas nepasitaise  flirt.gif

Grynas įrodimas, kad vienam gali tikti kitam ne ax.gif aš tai svogūnų bijojau bandyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_valkirija_ @ 2009 12 07, 18:05)
Grynas įrodimas, kad vienam gali tikti kitam ne  ax.gif  aš tai svogūnų bijojau bandyt  doh.gif

Kodel bijojot?
Nereikia bijot, blogiausia kas gali nutikti - tik nelabai malonus kvapas ir tiek rolleyes.gif
As irgi gali istoti i kluba "svogunu kauke". Man tikrai padeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_valkirija_ @ 2009 12 07, 18:23)
Kaip tik čia perskaičiau apie ampoles parduodamas eurokoj su placenta. jos tiesiog nerealios, po dviejų mėnesio naudojimo esu be galo patenkinta  thumbup.gif  kiek naujų plaukų atsirado, o ir seni nebekrenta. thumbup.gif

o kokia ju kaina? ax.gif
Atsakyti
na pasidalinkit tuo "svoguniniu recepuku" pabandysiu ir as ax.gif nes va jau kelias dienas guliu po kelias minutes nuleidusi galva, kada tik nepamirstu tada pamasazuoju ja pirsciukais biggrin.gif tad dar ir sita reikaliuka isbandyciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 12 07, 21:00)
Kodel bijojot?
Nereikia bijot, blogiausia kas gali nutikti - tik nelabai malonus kvapas ir tiek rolleyes.gif
As irgi gali istoti i kluba "svogunu kauke". Man tikrai padeda ax.gif

O po kelinto karto jos naudojimo matet pagerejima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 12 07, 19:37)
na pasidalinkit tuo "svoguniniu recepuku" pabandysiu ir as  ax.gif



QUOTE(diamondness @ 2009 12 07, 20:29)
O po kelinto karto jos naudojimo matet pagerejima? smile.gif

As asmeniskai tiesiog sultys sumaisau su semenu aliejum (1:1) ir pirstais itrinu i oda.
Kad plaukai minkstesni, labiau blizga, paklusnesni pastebejau jau po pirmo karto, o kad maziau slenka, gal po kokio 3 g.gif Dariau dar tik 6 kartus, bet tikrai zymiai maziau slenka plaukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 12 07, 22:34)
Kad plaukai minkstesni, labiau blizga, paklusnesni pastebejau jau po pirmo karto, o kad maziau slenka, gal po kokio 3 g.gif Dariau dar tik 6 kartus, bet tikrai zymiai maziau slenka plaukai ax.gif

O kas kiek laiko darot tokia procedura? rolleyes.gif Man tai tik karta savaitej iseitu g.gif
Atsakyti
as svogunu sultis maisau su ricinos aliejumi, irgi itrinu pirstais, plauku galiukus dar patepu tik ricinu aliejumi - uzsidedu maiseli, ranksluosti ir pabunu 2-3 valandas.
taip darau karta i savaite - dazniau neiseina doh.gif
po pirmo karto labai smarve buvo, tai paklausiau kitos mamytes patarimo ir perskalavau plaukucius i vandeni ilasinus citrinu sulciu, tai tikrai kvapas ne toks stiprus.
Atsakyti
o man ampules su placenta nesustabde slinkimo, bet uztai kooooks ezys isaugo. Praktiskai tik ampules su placenta man padeda ezi uzaugint. bet naudoji jas daznai - 2 menesius kas antra diena, o buna ir kasdien..
Atsakyti
QUOTE(_valkirija_ @ 2009 12 07, 17:05)
Grynas įrodimas, kad vienam gali tikti kitam ne  ax.gif  aš tai svogūnų bijojau bandyt  doh.gif

Tikrai padeda, tik reikia uzsiimti ir pasiterlioti
Atsakyti
tai is paprasto svoguno spausti sultis ir trinti? blush2.gif kad tu sulciu nieko ner
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 08, 01:37)
tai is paprasto svoguno spausti sultis ir trinti? blush2.gif kad tu sulciu nieko ner

As darau taip smile.gif sutarkavau svoguna per kombaina, kose gavosi... biggrin.gif (daug kas su blenderiu trina) Tuomet nusunkiau, palikau tik sultis ir su vatos tamponeliu vilgijau saknis biggrin.gif uzsirisau skarele, nes man ten net lasejo nuo galvos blink.gif pasidariau galvos masaziuka uzsirisau maisa, ir apsiviniojau ranksluosciu smile.gif ir kokia gera valanda buvau smile.gif aisku plaudama galva naudojau citrinos sulciu... Nes kvalepis tai blink.gif doh.gif bet tas kvapas buna tik plaukam sudregus, suslapus... Kaip sausi nesmirdi lotuliukas.gif Ir rezultata pajutau po pirmo karto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kkkrista @ 2009 12 07, 21:36)
o kokia ju kaina?  ax.gif

Pirkau is pradziu buvo 5vnt 13lt su centais o dabar ziuriu jau 15lt su centais uz 5vnt blink.gif
Atsakyti