Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

tiek laukiau atsakymo osulaukiau tik sypseneliu biggrin.gif
as siandien pabandziau zemyn galva pabut, nu jolki palki, darbas ne is lengvuju lotuliukas.gif suskaiciavau iki 60, tipo viena minute, ir apsiverciau aukstyn galva, nu tipo i normalia zmoniska padeti. paziurejau i veidrodi, tai akys tokios raudonos pasidare. atrodo, kad visas kraujas i galva supludo. bet gal tas kraujas tiem plaukam i gera? nu atsakykit gi kuri nors, jei kuri isvis taip darot. rolleyes.gif

ai, tiesa, kodel uzsivedziau del tokio metodo. paaiskinsiu. per telika maciau seniai seniai mergaite garbanotais plaukais, kurie tarsi salmas ant galvos stovejo i visas puses vienodu storiu. nu tu plauku ten buvo labai daug pas ja, ji ramiai sedejo ir sypsodamasi psakojo is kur pas ja tokie sedevrai ant galvos. ogi ji kiekviena diena stovedavo ant galvos. bet ji taip lengvai tai dare, atrodo, kad jai netgi malonu biggrin.gif ir nera jokio sunkumo tokioj padety.
va cia radau tik viena komentara apie tai, ir tai buvo patarta, kad nereiketu persistengti del tokios mankstos. tai va uztai ir klausiu ir laukiu jusu atsakymu ir nuomones biggrin.gif nu daugokai prirasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(traskutis @ 2009 12 06, 17:09)
as siandien pabandziau zemyn galva pabut, nu jolki palki, darbas ne is lengvuju lotuliukas.gif suskaiciavau iki 60, tipo viena minute, ir apsiverciau aukstyn galva, nu tipo i normalia zmoniska padeti. paziurejau i veidrodi, tai akys tokios raudonos pasidare. atrodo, kad visas kraujas i galva supludo. bet gal tas kraujas tiem plaukam i gera? nu atsakykit gi kuri nors, jei kuri isvis taip darot. rolleyes.gif


Kažkada keletą metų praktikavau jogą, išmokau stovėti ant galvos - beje, trenerė sakė, kad kai išmoksti, tas įgūdis išlieka visam laikui, patikrinau ką tik - akurat biggrin.gif
Tai va, plaukai man slenka periodiškai, nuo stresų - ypač, gal reikia tuos pabuvimus ant galvos prisimint. Tik kaip mus mokė, negalima taip staigiai verstis nuo kojų ant galvos ir atvirkščiai. Pirmiausia atsiklaupi ir priguli atsipalaidavusi, taip pabūni apie minutę, tada stojies ant galvos, pabūni, tada ramiai grįžti į tą gulimą padėtį, vėl apie minutę, ir tik tada ramiai stojiesi.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 11 28, 17:24)
bliamba, gal ir man pradeti ukiniu  muilu plautoi plaukus mastau.gif kazkaip nedrasu  unsure.gif

Esu skaicius gydytojo pasisakyma, jog didziausia nesamone plaukus plaut ukiniu muilu. Kad sarmas esantis muile plauka isbrinkina, tuo metu atrodo, jog ju daugiau, o is tikro labai kenkia plaukams. Ir as tuom tikiu, o stai mano bendradarbis visa gyvenima plaukus plauna ukiniu muilu ir turi dratinius storus plaukus-sake jam ukinis muilas uz visus sampunus geriausias. Tiesiog manau, kad jo plaukai yra geri, bet tikrai ne nuo ukinio muilo.
Atsakyti
Man lygiai tas pats, jau du metai, Rankos jau nusviro.Plauku tik trecdalis koks likes, palaidais visai ir nebevaikstau, o priezasciu nepavyko rast, nors tyrimu nemazai daryta, o ir kazkokiu isoriniu priezasciu nelabai susieju. Tiesiog. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 12 06, 21:50)
Man lygiai tas pats, jau du metai, Rankos jau nusviro.Plauku tik trecdalis koks likes, palaidais visai ir nebevaikstau, o priezasciu nepavyko rast, nors tyrimu nemazai daryta, o ir kazkokiu isoriniu priezasciu nelabai susieju. Tiesiog.  doh.gif

Gal organizmas labai nualintas, kamuoja nuolatinis stresas ?..vitaminus kokius pavartoki 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nesenai išgirdau apie plaukams skirtas priemones su placenta. Gal kas esate išbandžiusios. Čia daugiau skirtos plaukų augimui skatinti. Sakė padarė stebuklą, pradėjau stipriai augti nauji plaukai. O aš niekur nerandu pirkti, radau tik internetinėje parduotuvėje. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 12 06, 20:50)
Man lygiai tas pats, jau du metai, Rankos jau nusviro.Plauku tik trecdalis koks likes, palaidais visai ir nebevaikstau, o priezasciu nepavyko rast, nors tyrimu nemazai daryta, o ir kazkokiu isoriniu priezasciu nelabai susieju. Tiesiog.  doh.gif


Ar buvai pas dermatologa? Gal kokia seboreja i galvos odyte isivele? Man paciai ta nustate, pagal nuplikimo sritis... verysad.gif
Atsakyti
Oi kokia as patenkinta lotuliukas.gif 4u.gif Po svogunu kaukes plaudama plaukus nukrito kokie trys plaukai clap.gif reiks per iseigines vel pasidaryti ploja.gif
Atsakyti
sveikutes,apmazejo man plauku slinkimas clap.gif ilasinau i sampuna kelis lasiukus rozmarinu eter. aliej.,i balzama ir krema plaukams,dar kauke pasidarau karta i savaite su ricina,kiausinio baltymu,medaus truputi,ir keli laseliai citrinos,keli laseliai rozmarinu aliej..per pus maziau plauku slenka bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ,beje dar vitaminus pradejau gerti
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2009 12 06, 17:43)
Galvos masažas ( arba šukavimas retomis šukomis ), labai gerai plaukams..padeda nuo slinkimo smile.gif


Bet aktivina riebalu issiskiryma verysad.gif
Atsakyti
Kaip tik čia perskaičiau apie ampoles parduodamas eurokoj su placenta. jos tiesiog nerealios, po dviejų mėnesio naudojimo esu be galo patenkinta thumbup.gif kiek naujų plaukų atsirado, o ir seni nebekrenta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_valkirija_ @ 2009 12 07, 19:23)
Kaip tik čia perskaičiau apie ampoles parduodamas eurokoj su placenta. jos tiesiog nerealios, po dviejų mėnesio naudojimo esu be galo patenkinta  thumbup.gif  kiek naujų plaukų atsirado, o ir seni nebekrenta. thumbup.gif

As tu ampoliu sunaudojau 15 g.gif ir nzn man jos nedave jokio rezultato schmoll.gif mastau.gif nors partdaveja jas labai gyre doh.gif bent man tai atrodo verysad.gif
kol neisbandziau svoguno sulciu topsecret.gif yahoo.gif tol reikalas nepasitaise flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 07 gruodžio 2009 - 18:01