Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

As jau trecia karta is eiles issiplovaiu galva su alyvuogiu pirties muilu (turkisku). Ka as zinau. Gal ir maziau siek tiek slenka.
Atsakyti
As ir pastebejau kad aplink visi skundziasi plauku slinkimu. unsure.gif Man jau slenka kokie 1,5 m. pries tai keleta menesiu geriau kontraceptines kad veida susitvarkyt nuo sppuogu. Bet kazkaip ar gali buti kad sitiek laiko slink ir tokiais kiekiais kad KT nutraukiau nu nesamone kazkkokia? g.gif As ir ir skydliauke ir feritinus tyriausi ir siaip ten tuos visus kraujo. Viskas idealu. g.gif Valgau normaliai, nera dideliu stresu. Ir cia tikrai nera sezoninis slinkimas. schmoll.gif Ataugineje kiti plaukai, bet jau plonesni ir labai trapus. Pas mane budavo labai stori ir ju nezmoniskai daug. doh.gif Budavo sunku pertraukt plauka. geriau as ir pantogar ir siaip visokiu vitaminu, maisto papildu. ir plaukus priziuriu tiek naturaliom naminem tiek kosmetinem priemonem. svogunas tikrai apmazina bet tik tol kol naudoji. atsibodo jau leist pinigus seimos vejais ant visu tu brangiu ir pigiu priemoniu. Noretusi suzinot priezasti TIKRAJA del ko taip ilgai ir taip gausiai slenka. blink.gif bet ziuriu kad kiekvienas gyd. skirtingai kalba. patys jie turbut nezino del ko. g.gif
Atsakyti
cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 03 gruodžio 2009 - 21:02
Man irgi slinko ziauriai plaukai, gal nuo streso, gal nuo nutrauktu Kt, bet labai jau baisiai, kai issimaudai visa vonia plaukuose, o kadangi pas mane ju ne marios, tai labai susirupinau. Dabar sumazinau. Kas padejo? Mama parveze is Baltarusijos rusiska sampuna-aliejuka, kuriuo plaukus trenku 2-3 kar savaiteje, Eurokose nusipirkau rusiska ale naturalia svogunu kauke (ner kvapo) ir kas savaite galva istrinu ir palaukau ta kauke aliejus+medus+cinamonas. Sakyciau tvarkos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2009 12 03, 19:28)
aha, isbandziau.
lyg tycia besedint su ta svogunu kauke, paskambino is darbo, kad skubiai atvaziuociau, tai teko pulti plauti  lotuliukas.gif
perskalavau citrinu sultimis - ir tikrai - kvapas jautesi, bet tikrai ne toks stiprus.
ir poto pora kartu ploviau galva, tai tik truputi jauciasi.

tad manau pasiteisina - jei labai smirda svogunai, perplaukit galva vandeniu su citrinos sultimis mirksiukas.gif
aciu uz patarima.

lotuliukas.gif sumaisykit kita karta ir su alyvuogiu aliejum, as sauksta dedu, tai kvapas jauciasi kol slapi ir tai ne taip stipriai smile.gif uztat as savaitgaliais ir deduosi, kai zinau, kad tiksliai busiu namie ir niekas niekur neiskvies biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 04, 10:39)
lotuliukas.gif  sumaisykit kita karta ir su alyvuogiu aliejum, as sauksta dedu, tai kvapas jauciasi kol slapi ir tai ne taip stipriai smile.gif  uztat as savaitgaliais ir deduosi, kai zinau, kad tiksliai busiu namie ir niekas niekur neiskvies biggrin.gif

drinks_cheers.gif pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 12 03, 14:06)
As irgi noriu pabandyti, bet ne ukini, o toki juoda deguto muila, sako jis pleiskanas isnaikina (visai tikiu, nes daug sampunu nuo pleiskanu smirda butent degutu) ir labai stiprina plaukus  g.gif


Mano drauge naudoja toki muiliuka, jai labai patinka...
Atsakyti
Man du kartus metuose slenka plaukai,pavasari ir rudeni,visada nelaukus kol kuokstais prades slinkt perku ampules,daug ivairiu bandziau,atrinkau Vichy,o siemet Kaaral naudojau,tai pveikis toks kaip ir Vichy (nustoja slinkt po 2 ampules),bet jos pigesnes.Patinka kad neriebios,nes furterer naudojau ,anos labai kvapnios,riebalina galva,nuplaut rekia,tokiu nemiegstu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 19, 15:09)
Nu ka mergaites tesiam toliau  biggrin.gif  sena tema cia

http://www.supermama...howtopic=445268

Labai naudinga tema !! 4u.gif
Atsakyti
sveikos, cia kazkur buvo rasyta apie stovejima zemyn galva, na tipo gerina kraujotaka. bet jokiu atsiliepimu daugiau neperskaiciau. galbut kuri is jusu taip daro? ir galbut taip pristojo slinkimas? nu durnai paklausiau bet labai idomu butu suzinot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(traskutis @ 2009 12 06, 17:10)
sveikos, cia kazkur buvo rasyta apie stovejima zemyn galva, na tipo gerina kraujotaka. bet jokiu atsiliepimu daugiau neperskaiciau. galbut kuri is jusu taip daro? ir galbut taip pristojo slinkimas? nu durnai paklausiau bet labai idomu butu suzinot biggrin.gif



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Galvos masažas ( arba šukavimas retomis šukomis ), labai gerai plaukams..padeda nuo slinkimo smile.gif
Atsakyti