Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Kai pasikalbu su aplinkiniais, tai turbut retas kuris gali pasigirti, kad plaukai neslenka. Nesuprantu, kas darosi, ar cia uzterstumas, ar konservantai, stresas ar dar koks biesas zmones uzpuole. Kazkada buvau vaistinej, ziuriu vaikinukas jaunas praso vaistininkes ka nors nuo plauku slinkimo, nes pagalve mirga nuo trumpu plauku. Slinkimas tapo masiniu reiskiniu.
Atsakyti
QUOTE(indigo7 @ 2009 12 02, 18:54)
Kai pasikalbu su aplinkiniais, tai turbut retas kuris gali pasigirti, kad plaukai neslenka. Nesuprantu, kas darosi, ar cia uzterstumas, ar konservantai, stresas ar dar koks biesas zmones uzpuole. Kazkada buvau vaistinej, ziuriu vaikinukas jaunas praso vaistininkes ka nors nuo plauku slinkimo, nes pagalve mirga nuo trumpu plauku. Slinkimas tapo masiniu reiskiniu.

cia sezoninis slinkimas, nieko, tuoj visi su ataugusiu eziuku ant galvos vaikscios mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi labai slinko plaukučiai, šiek tiek ir dabar slenka dar, bet man padeda svogūno sultys, rozmarinų eterinis aliejus, vitaminas B, skalauju ajerų ir dilgėlių nuoviru. Gerai, kad namuose dirbu, nes tas svogūno kvapas.. doh.gif Bet džiaugiuosi, kad kažkas padeda, o ir blizga plaukai labiau smile.gif Kaip suprantu, čia bent po kelių mėnesių galėsiu pasakyti, ar šios priemonės tikrai sustabdė slinkimą, kol kas naudoju apie mėnesį..
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 12 02, 19:40)
Man irgi labai slinko plaukučiai, šiek tiek ir dabar slenka dar, bet man padeda svogūno sultys, rozmarinų eterinis aliejus, vitaminas B, skalauju ajerų ir dilgėlių nuoviru. Gerai, kad namuose dirbu, nes tas svogūno kvapas..  doh.gif  Bet džiaugiuosi, kad kažkas padeda, o ir blizga plaukai labiau  smile.gif  Kaip suprantu, čia bent po kelių mėnesių galėsiu pasakyti, ar šios priemonės tikrai sustabdė slinkimą, kol kas naudoju apie mėnesį..

O svogunu sultis naudojat grynas ar praskiestas kuom nors? Ir kaip ant galvos odos tepat? g.gif
Atsakyti
Oi verysad.gif man jau koki menesi slenka plaukai verysad.gif kaip paimu plaukus i ranka, visai nieko nelike mega_shok.gif jau menesi naudoju kapsules kiekviena plovima, nors parduotuveje rekomendavo kas antra smile.gif ir nieko, kaip slinko taip slenka cray.gif
Bet su kuo tik susitinku tai irgi skundziasi, kad be proto plaukai slenka blink.gif mano drauge darosi svogunu kaukes... na sako nebeslenka taip kaip slinko... nzn bet ten su tuo svogunu doh.gif jos plaukai sviesinti, tai prie saknu tokie ryskiai geltoni pasidare blink.gif ir sudrege taip dvokia doh.gif nzn reikes gal ir man svogunu sulciu uzsideti g.gif tik idomu kaip ant tamsiu plauku sureguos doh.gif
Zodziu prasasysiu jums rezultata lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2009 12 03, 12:02)
Oi  verysad.gif  man jau koki menesi slenka plaukai  verysad.gif  kaip paimu plaukus i ranka, visai nieko nelike  mega_shok.gif jau menesi naudoju kapsules kiekviena plovima, nors parduotuveje rekomendavo kas antra  smile.gif  ir nieko, kaip slinko taip slenka  cray.gif
Bet su kuo tik susitinku tai irgi skundziasi, kad be proto plaukai slenka  blink.gif  mano drauge darosi svogunu kaukes... na sako nebeslenka taip kaip slinko... nzn bet ten su tuo svogunu  doh.gif  jos plaukai sviesinti, tai prie saknu tokie ryskiai geltoni pasidare  blink.gif  ir sudrege taip dvokia  doh.gif  nzn reikes gal ir man svogunu sulciu uzsideti  g.gif  tik idomu kaip ant tamsiu plauku sureguos  doh.gif
Zodziu prasasysiu jums rezultata  lotuliukas.gif

mano plaukai juodi, tai zinokit nieko baisaus, galit detis ta svogunu kauke, nepageltonuos biggrin.gif nieko neatsitiko, kas liecia spalva. o kad geras dalykas svogunu sulciu kauke tai tikrai, dar tik kelis kartus dariausi ta kauke, bet rezultata matau thumbup.gif plauku zymiai maziau sepety lieka, issisukavus. del kvapo galima ir pakenteti manau, svarbiausia, kad plaukuciai atsigautu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 02, 20:19)
O svogunu sultis naudojat grynas ar praskiestas kuom nors? Ir kaip ant galvos odos tepat? g.gif


Supjaustau svogūną (nemažą), sutrinu su elektrine trintuve ("Blenderiu"), per marlę išspaudžiu sultis, kartais įlašinu rozmarinų eterinio aliejaus, kartais nieko, ir ištepu visą galvos odą (sudrėkinu sultimis vatos diskelį), šaknis, pamasažuoju šiek tiek ir apsuku maišiuku, rankšluostį ant galvos ir laikau apie valandą, pusantros. Tiesa, man šiek tiek teka pro šonus, dar medvilninę skarelę užsirišu, kad sugertų ir ant drabužių bei veido nevarvėtų. Po to išplaunu šampūnu.

QUOTE(xernesta @ 2009 12 03, 11:02)
tik idomu kaip ant tamsiu plauku sureguos  doh.gif



Mano tamsūs, tai jokio poveikio spalvai. Nors gal dėl to, kad nedažyti.. g.gif

Papildyta:
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 03, 11:38)

del kvapo galima ir pakenteti manau, svarbiausia, kad plaukuciai atsigautu ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 11 28, 18:24)
bliamba, gal ir man pradeti ukiniu  muilu plautoi plaukus mastau.gif kazkaip nedrasu  unsure.gif


As irgi noriu pabandyti, bet ne ukini, o toki juoda deguto muila, sako jis pleiskanas isnaikina (visai tikiu, nes daug sampunu nuo pleiskanu smirda butent degutu) ir labai stiprina plaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 12 03, 13:06)
As irgi noriu pabandyti, bet ne ukini, o toki juoda deguto muila, sako jis pleiskanas isnaikina (visai tikiu, nes daug sampunu nuo pleiskanu smirda butent degutu) ir labai stiprina plaukus  g.gif


Kas čia per muilas, daugiau info prašom g.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 12 03, 15:47)
Kas čia per muilas, daugiau info prašom  g.gif  4u.gif


Atsiprasau, pati dar nedaug zinau apie jo poveiki, noriu pradzioj daugiau pasiskaityt ir butinai parasysiu kai nusipirksiu ir panaudosiu bent kazkiek laiko. Kainuoja jis tik pora litu, rodos, maciau Eurokose, ipakavimas atrodo sitaip user posted image

o jietus, patarkit, kaip sumazint paveiksliuka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 03 gruodžio 2009 - 16:09
man tai padejo toks sampuniukas "Cutinol". nebrangus ir efektingas... sumokejau gal tik 19 lt. uz 250 ml. radau el. parduotuveje www.bela.lt ten daugiau visokiu gydomuju priemoniu plaukams yra
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 12 01, 09:56)
kkkrista, ar bandet svogunu kauke su citrinu sultim? kokie atsiliepimai? ax.gif


aha, isbandziau.
lyg tycia besedint su ta svogunu kauke, paskambino is darbo, kad skubiai atvaziuociau, tai teko pulti plauti lotuliukas.gif
perskalavau citrinu sultimis - ir tikrai - kvapas jautesi, bet tikrai ne toks stiprus.
ir poto pora kartu ploviau galva, tai tik truputi jauciasi.

tad manau pasiteisina - jei labai smirda svogunai, perplaukit galva vandeniu su citrinos sultimis mirksiukas.gif
aciu uz patarima.
Atsakyti