Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Miaška @ 2009 11 28, 17:42)
O kaip po plovimo, ar naudoji balzamus, ar tiesiog - muilas ir viskas? Turiu atsivežusi iš Turkijos pirties muilą, jis man labai geras kūnui, kvepia kaip ūkinis biggrin.gif , gal reikia pamėgint ir galvą išsiplaut? Nedrąsu kažkaip...

Issilploviau as va su tokiu muilu galva, galvojau tikrai neissukuosiu, bet nieko. Pacius plaukus, tiesa, truputi su balzamu patepiau ir nuploviau, o galvos ne. Ziuresim.
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2009 11 30, 01:31)
Laba visoms,

Prisijungiu prie visu, pas mane irgi pradejo labai slinkti plaukai... cia jau ne pirmas kartas(po gimdymo labai slinko ir viena karta nuo dazymo..) bet siuo metu itariu, kad plaukai pradejo slinkti nuo to, kad nustojau vartoti kontraceptines priemones. Ar galetu taip buti? gal kas buvo susidures?pas kokia gydytoja reiketu kreiptis...  unsure.gif

Jau cia forume buvo rasoma ir as pritarsiu,kad labai gera priemone nuo plauku slinkimo-svoguno sultys.Pati isbandziau,tikrai padejo.O kad plaukuciai taip nesmirdetu,reikia perskalaut i vandeni ispaudus citrinos sulciu.
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2009 11 30, 01:31)
Laba visoms,

Prisijungiu prie visu, pas mane irgi pradejo labai slinkti plaukai... cia jau ne pirmas kartas(po gimdymo labai slinko ir viena karta nuo dazymo..) bet siuo metu itariu, kad plaukai pradejo slinkti nuo to, kad nustojau vartoti kontraceptines priemones. Ar galetu taip buti? gal kas buvo susidures?pas kokia gydytoja reiketu kreiptis...  unsure.gif

sveika,
mano lygiai tokia pati situacija doh.gif
jau kalbejau cia su merginom sia tema.
ir nieko paguodziancio tau nepasakysiu, as kt nebegeriu nuo birzelio men, plaukai pradejo slinkti po keliu menesiu ir vis dar tebeslenka, niekas nepadeda.
gerk vitaminus, as dabar nakvisu alieju geriu, kadangi neitin galiu islaidauti brangioms priemonems, tai bandau pigesnes, naturalesnes alternatyvas, ricinos alieju.
bandziau svogunus - sutinku, kad jei gali padeti, bet man labai ilgai kvapas islieka doh.gif
nzn, ar gydytojas cia kuo pades - tiesiog organizmas taip reaguoja i tai, jog nebegeri kt.
cia ne i tema, bet nesenai mane dar ir spuogai pulti pradejo, ko niekada nebuvo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(waja28 @ 2009 11 30, 10:53)
Jau cia forume buvo rasoma ir as pritarsiu,kad labai gera priemone nuo plauku slinkimo-svoguno sultys.Pati isbandziau,tikrai padejo.O kad plaukuciai taip nesmirdetu,reikia perskalaut i vandeni ispaudus citrinos sulciu.

va, reik pabandyt siandien, gal tikrai to kvapo taip nesijaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2009 11 30, 00:31)
Laba visoms,

Prisijungiu prie visu, pas mane irgi pradejo labai slinkti plaukai... cia jau ne pirmas kartas(po gimdymo labai slinko ir viena karta nuo dazymo..) bet siuo metu itariu, kad plaukai pradejo slinkti nuo to, kad nustojau vartoti kontraceptines priemones. Ar galetu taip buti? gal kas buvo susidures?pas kokia gydytoja reiketu kreiptis...  unsure.gif



Ir as nieko paguodziancio negaliu pasakyti, man buvo lygiai taip pat, bet cia buvo pries 6 metus beveik, ir ka jus manot, plaukai vis sleka ir slenka...buvau pas daugybe daktatru ir nieko, naudojau kruva priemoniu, irgi nieko, neseniai buvau GK klinikoje, tai man pasake kad tas kontracepriku metimas isprovokavo atseit androgenini slinkima doh.gif sake kad jei negertum kontraceptiku, tai gal ir nepasireikstu tau tai, bet vat pageriau konraceptiku ir se tau doh.gif bet as vis negaliu su ta mintim susitaikyti schmoll.gif koks vistik S.... tie kontraceptikai doh.gif bet zinoma gal Jum taip nebus, gal hormonu disbalansas greitai susitvarkys ir plaukuciai nustos slinke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 11 30, 14:53)
Ir as nieko paguodziancio negaliu pasakyti, man buvo lygiai taip pat, bet cia buvo pries 6 metus beveik, ir ka jus manot, plaukai vis sleka ir slenka...buvau pas daugybe daktatru ir nieko, naudojau kruva priemoniu, irgi nieko, neseniai buvau GK klinikoje, tai man pasake kad tas kontracepriku metimas isprovokavo atseit androgenini slinkima  doh.gif sake kad jei negertum kontraceptiku, tai gal ir nepasireikstu tau tai, bet vat pageriau konraceptiku ir se tau  doh.gif bet as vis negaliu su ta mintim susitaikyti  schmoll.gif koks vistik S.... tie kontraceptikai  doh.gif bet zinoma gal Jum taip nebus, gal hormonu disbalansas greitai susitvarkys ir plaukuciai nustos slinke  4u.gif

Mane kankina ta pati beda po KT metimo verysad.gif Dar niekada taip stipriai neslinko kaip dabar doh.gif Reiks bandyti vel silicio pagerti keleta menesiu, gal pades g.gif
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2009 11 30, 00:31)
...bet siuo metu itariu, kad plaukai pradejo slinkti nuo to, kad nustojau vartoti kontraceptines priemones. Ar galetu taip buti? gal kas buvo susidures?pas kokia gydytoja reiketu kreiptis...  unsure.gif


Metus kontraceptikus, man slinko plaukai pusę metų: tris mėnesius - žiauriai, saujomis, kitus tris - tiesiog slinko. Nepadėjo niekas...
Atsakyti
kkkrista, ar bandet svogunu kauke su citrinu sultim? kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
Atejau pasidalinti ir savo patirtimi. Plaukai man slenka jau kokius 5-6 metus. Per ta laika isleista tiek pinigu priemonems, viena po kitos pirkau brangiausias ampules, sampunus, tonikus unsure.gif
Pries menesi radau pas save receptuka kaukes - 2 saukstai alyvuogiu aliejaus, 2 saukstai petrazoliu(aba ju nuoviro), 1 saukstas brendzio ar degtines.
(as dar ilasindavau rozmarinu ea).
Na ir ka, jau naudojau 3 kartus o plauku iskrenta zymiai maziau.
Nors is tiesu net baisu kalbet apie tai, nes man kaip stebuklas cia, bijau prisikalbet biggrin.gif
Atsakyti
Vyras pasiskaite inte, tai reiketu vaziuoti pas trichonologa. Bet pirmiausia nuvaziuoti ir issitirti del vyrisko hormono testosterono ir del strumos.

O siaip man labiau tinka ne svogunai, o cesnakai bei aliejukas toks rusiskas "repeinoje maslo". Zinojau daug recepteliu, bet jau prisimirso...senai neturejau tokiu bedu...
Bet mano atveju abejoju ar pades tai.
Galvojau gal bus merginu, kurios jau buvo susidurusios ir kreipusios pas gydytojus..
Papildyta:
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 12 01, 15:15)
Atejau pasidalinti ir savo patirtimi. Plaukai man slenka jau kokius 5-6 metus. Per ta laika isleista tiek pinigu priemonems, viena po kitos pirkau brangiausias ampules, sampunus, tonikus unsure.gif
Pries menesi radau pas save receptuka kaukes - 2 saukstai alyvuogiu aliejaus, 2 saukstai petrazoliu(aba ju nuoviro), 1 saukstas brendzio ar degtines.
(as dar ilasindavau rozmarinu ea).
Na ir ka, jau naudojau 3 kartus o plauku iskrenta zymiai maziau.
Nors is tiesu net baisu kalbet apie tai, nes man kaip stebuklas cia, bijau prisikalbet  biggrin.gif


O cia kuriam laikui reikia uztepti?
Atsakyti
As palaikau apie pusvalandį.
Atsakyti
reiks ir man jusu recepciuku pameginti,po gimdymo nebesusitvarkau,jau mano daugiau plauku nei katino blush2.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir as smile.gif
Pries kelis metus buvau atsiauginus plaukus (visad nesioju berniukiskas sukuosenas) iki peciu, bet kadangi plaukai ploni, sugalvojau kirpykloj lengva lengva chemini susidet.. Padare visai nelengva, negalejau plauku issukuot net.. Nusikirpau vel labai trumpai.
Po kiek laiko ziuri ukad eme slinkti.. Ko tik neisbandziau, ir dilgeles, ir cemeryciu vandeni, ir zibala, ir sampunus nuo slinkimo, ir Pantogar, ir Regaine, ir ampuliu ivairiausiu... niekas negelbejo..
Sia vasara nusipirkau Flexure ampules (2), na ir sustojo slinkti plaukai, zinoma iskrisdavo keli plaukai, bet keli yra normali.. Dabar ziuriu kad vel pradeda daugiau ju kristi, noreciau dar tu ampuliu, bet kirpykloj kurioj jas buvau pirkus pasake kad pabrango (15 Lt / 1vnt., o anakart mokejau 10Lt/ vnt) ir reikia uzsisakyt jas, nes vietoj neturi..
Radau internete kur ju galima isigyti, bet ten visa pakuote yra (6vnt - 65 Lt.).. Bet as noreciau tik kokiu 2 velgi.. Gal kas noretu susimetus isbandyt? ax.gif

Dar pridursiu, kad tuo metu kai nustojo slinkti plaukai, vartojau zuvu taukus ir ginkmedzio tinktura.. Zuvu taukus geriu iki siol, bet jei eme slint vel, reiskias ne jie buvo sustabde..
Tad lieka sios ampules na ir ginkmedis (o kodel negalejo jis prisidet? jis aktyvina smegenu veikla ir pan, tai gal ten "po plaukais" ir padare kazka biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 02 gruodžio 2009 - 03:51