Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

o nemanote, kad tos styrancios antenos ir yra pasekme gertu vitaminu, o ne savaite naudoto vaisto?Be to,kad plaukam pasijustu vitaminu poveikis reikia gerti iki pusmecio,o ne po triju savaiciu padaryti isvadas, kad nepadeda sad.gif
p.s. o kodel Jums israse hormonini preparata jeigu plaukus sugadimo kirpykloje? Be to ar nebus, kad naudodama hormoninius, dar labiau pakenksite sau?
Bet kokiu atveju dziugu, kad matote progresa.
[/quote]


masaza pasake daryti paprasta, pirstukais kas vakara, ispaudziant galvos oda ir viskas smile.gif

na, dabar del vitaminu: kai iskart po kirpyklos kreipiaus i gydytoja ji sake,kad pradejus gerti vitaminus, pokycius tureciau pastebeti po 2 savaiciu! po menesio vartojimo man ispliko visas pakausis!!!! doh.gif
as nenustojau vartoti vitaminus, vistiek jie daro savo ir veikia plauka, bet po svaites vartojimo Alpicort, as pajutau kur kas stipresni poveiki plaukams, nei po menesio vartojimo vitaminu. jis per savaite sustiprino mano plauka nuo saknu ir ugtelejo milimetriniai plaukeliai ! o del to,kad pakenksiu sau,nemanau, nes viena kirpeja isbande juos ant saves kai siaubingai pliko nuo streso, o kad ir is kitu zmoniu daug komentaru esu skaicius ir girdejus. be to, mes juk nezinom kuo triname galvas kai perkame serumus,kaukes ir t.t. gal ten sudetys ne ka geresne uz ta hormonini preparata 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo temyde: 28 lapkričio 2009 - 17:42
QUOTE(Eve-line @ 2009 11 28, 18:24)
bliamba, gal ir man pradeti ukiniu  muilu plautoi plaukus mastau.gif kazkaip nedrasu  unsure.gif




Galit pabandyt, juk jei nepatiks, visada galit sampunu issiplaut mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(karusele @ 2009 11 28, 21:55)
Galit pabandyt, juk jei nepatiks, visada galit sampunu issiplaut mirksiukas.gif .

baisu kad nenuplikciau g.gif mano plaukai ilgi tai kaip prades kristi.. bet speju po menesio kokio pabandysiu padaryti kursa su ukiniu muilu g.gif
Atsakyti
o sakykit, kas gėrėt priorin. ar derinot maistą, žiūrėjom ką valgot, prieš gerdamos kapsulę, kad geriau įsisavinų. gal kažkoks maistas gerina įsisavinimą, o gal kai kurio geriau nevartot? unsure.gif
Atsakyti
Aš nežinau ar sutapimas ar ne, bet man sunaudojus sulsenos pastos tūbelę visai nebeslenka plaukai. smile.gif Nors pas mane ir nebuvo baisus slinkimas. rolleyes.gif Bet kai plaukai labai ilgi, tai jautėsi, ypač po plovimo, kai pirštais šukuodavau plaukus. blink.gif O dabar vos vienas kitas plaukas pastebimai išslenka. thumbup.gif Jokių kitų priemonių slinkimui sumažinti nenaudojau. O pačią pastą pirkau, nes nuo syoss šampūno pleiskanų buvo atsiradę.
Atsakyti
o aš kai užtepiau sulsenos pastos, tai pas mane po jos labai krist pradėjo, tai tą kartą pirmą ir paskutinį tepiau.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 27, 10:21)
gal del to ir smirdejo, kad tik svogunu kauke buvo, nes as maisiau su kiausinio tryniu, aliejum alyvuogiu ir citrinu sulciu spaudziau, kazkuris is siu produktu tikriausiai numuse ta nemalonu kvapa cool.gif

Gali buti. Svarbu, plaukam butu gerai, o del kvapo - kam nepatinka, negu neuosto irnesakyk.gif hihihi.gif

QUOTE(karusele @ 2009 11 27, 18:25)
Vienas senyvas zmogus, patare galva plauti ne sampunu, o su ukiniu muilu blink.gif.

Paprastu paprastuteliu? Be jokiu priedu? blush2.gif Man irgi baisu kazkaip unsure.gif Man atrodo, kad kaip sulips plaukai, tai nei issukuosiu, nei sutvarkysiu as ju g.gif Bet jei padeda, gal surizikuot g.gif

O tai mergaitei, kuriai kirpikloj plaukucius sudegino, tai ir be jokiu papildomu priemoniu plaukai ataugines ir matysis eziukas po kurio laiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 11 29, 17:45)
Paprastu paprastuteliu? Be jokiu priedu? blush2.gif  Man irgi baisu kazkaip unsure.gif  Man atrodo, kad kaip sulips plaukai, tai nei issukuosiu, nei sutvarkysiu as ju g.gif  Bet jei padeda, gal surizikuot g.gif


Aš jau pabandžiau. Išsiploviau pirties muilu - na jis kaip ūkinis, iš Turkijos parsivežiau - tai po to plovimo dar šlapi plaukai sulipo į vieną sluoksnį, pirštų neįkišt, nemalonūs tokie... Tai antrą plovimą jau šampūną ėmiau. Ne, man muilas plaukams netinka...
Atsakyti


O tai mergaitei, kuriai kirpikloj plaukucius sudegino, tai ir be jokiu papildomu priemoniu plaukai ataugines ir matysis eziukas po kurio laiko blush2.gif
[/quote]


labai to noreciau!!!! nes jau tiek pinigeliu isleidau - baisu doh.gif
bet labai bijau,kad neataug visi,o jus is kur zinote,kad ataugines? kol kas tai ne visur eziukas matosi,pakausis dar plikas vietomis, o kur keli plaukai like schmoll.gif ... daugiau ataugineja is priekio.kad tik ataugtu ir pakausis,juk peroksidas isdegino.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 29, 18:52)
Aš jau pabandžiau. Išsiploviau pirties muilu - na jis kaip ūkinis, iš Turkijos parsivežiau - tai po to plovimo dar šlapi plaukai sulipo į vieną sluoksnį, pirštų neįkišt, nemalonūs tokie... Tai antrą plovimą jau šampūną ėmiau. Ne, man muilas plaukams netinka...




Keista g.gif , na gal ir nuo plauko strukturos priklauso, polinkio riebaluotis,ar dar kazko? Bent man, kai issplaunu ir issisukuoju, kazkaip normaliai buna. Na kiekvienam skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 29, 17:52)
Aš jau pabandžiau. Išsiploviau pirties muilu - na jis kaip ūkinis, iš Turkijos parsivežiau - tai po to plovimo dar šlapi plaukai sulipo į vieną sluoksnį, pirštų neįkišt, nemalonūs tokie... Tai antrą plovimą jau šampūną ėmiau. Ne, man muilas plaukams netinka...

Ir as to paties bijau unsure.gif

QUOTE(temyde @ 2009 11 29, 20:30)
labai to noreciau!!!! nes jau tiek pinigeliu isleidau - baisu  doh.gif
bet labai bijau,kad neataug visi,o jus is kur zinote,kad ataugines? kol kas tai ne visur eziukas matosi,pakausis dar plikas vietomis, o kur keli plaukai like schmoll.gif ... daugiau ataugineja is priekio.kad tik ataugtu ir pakausis,juk peroksidas isdegino.. schmoll.gif

Nes nudegino tik plaukucius, saknys juk liko. Jei slinkimo priezastis tik nudeginimas del kirpejos priezasties, tikrai prades atauginet, tik galit papildomai maitinti nudegintus plaukucius, kad svelnesni butu, atsigavinetu po truputi 4u.gif
Atsakyti
Laba visoms,

Prisijungiu prie visu, pas mane irgi pradejo labai slinkti plaukai... cia jau ne pirmas kartas(po gimdymo labai slinko ir viena karta nuo dazymo..) bet siuo metu itariu, kad plaukai pradejo slinkti nuo to, kad nustojau vartoti kontraceptines priemones. Ar galetu taip buti? gal kas buvo susidures?pas kokia gydytoja reiketu kreiptis... unsure.gif
Atsakyti