Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

O aš šiandien nusipirkau ajerų šaknų arbatos Norfos vaistinėje 5lt su centais mokėjau,mano kirpėja patarė,bent jau jai sakė labai padėjo ax.gif Tai ir aš dbr skalausiu,o gal ir man padės nes jau tų plaukų visur pilna doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donma: 27 lapkričio 2009 - 15:39
Pasidalinsiu ir as savo plauku slinkimo patirtim doh.gif . Kai pradejo slinkti plaukai, isbandziau viska ir vitaminus, ir sampunus spec. nuo slinkimo, ir kaukes, ir aliejus, ir zibala...... Svogunu kauke taip pat blush2.gif Zodziu ko tik nedariau rezultato teigiamo nesimate, vienu metu vos ne plike sviete. Baisu... ,o dar kai kas nors koki bajeri uzmeta, kad"... ziurek jau visai nuplikai ":oh , tai zodiu, net gyvent nesinoredavo verysad.gif .
Vienas senyvas zmogus, patare galva plauti ne sampunu, o su ukiniu muilu blink.gif. Buvo jau beviltiska situacija, tai galvojau nieko neprarasiu ir pabandziau blush2.gif . Ir ka....rezultatas po pirmo karto thumbup.gif , kai sukavau plaukus, tai perpus maziau issisukavo, nusiimu plauku gumyte, tai koks vienas plaukas stirkso, kai anksciau budavo doh.gif .
Gal ir nekaip skamba galva plauti ukiniu muilu, bet siuo metu esu patenkinta, nes pastebejau, kad ne tik mazai ju iskrenta (manau tiek kiek ir turetu), bet ir greiciau augti pradejo thumbup.gif .
Atsakyti
Vat ir as esu girdejusi, kad ukinis muilas geriausia. Arba koks nors paprastas nedezodoruotas kad ir alyvuogiu muilas, esu tokio pati parsivezusi is kelioniu. Beje, ne i tema, bet savo dar vienu pastebejimu pasidalinsiu. As jau seniai seniai kaip atsisakiau intymios higienos zele ir kitu tos vietos plovikliu, o naudoju paprasta alyvuogiu muila, kuris beje turi ukinio muilo kvapo, bet uztat viskas super. O nuo tu spec plovikliu tai ir odele buvo isjautrejus ten, net kazkokia isplonejus atrode. Tai ir su galvos oda gal panasiai g.gif .
Atsakyti
Na gal ir gerai tas ūkinis, bet pabandykit paskui šukas įkišti į plaukus. Gal trumpiems plaukams ir nieko, bet nelabai įsivaizduoju, kaip, išsiplovus galvą ūkiniu muilu, išsišukuoti ilgus plaukus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 27, 21:25)
Na gal ir gerai tas ūkinis, bet pabandykit paskui šukas įkišti į plaukus. Gal trumpiems plaukams ir nieko, bet nelabai įsivaizduoju, kaip, išsiplovus galvą ūkiniu muilu, išsišukuoti ilgus plaukus schmoll.gif



Na, pas mane ne trumpi plaukai, zemiau peciu, bet issisukuoja gerai thumbup.gif . Beje, galvojau, kad pleiskanu padauges, nors ir taip su jom kovojau, net ir geriausi sampunai neilgam padedavo. Ir kas keisciausia, dingo pleiskanos g.gif .
Atsakyti
sveikos,mergytes smile.gif
na,o as atradau viena gera priemone nuo gausaus plauku slinkimo.pas mane jau pakausis nupliko. priezastys - sudeginti kirpykloje plaukai schmoll.gif
ir pantogar vartojau,dabar ir priorin 3 savaites vartoju - nepadejo man sios piliules,matyt siam atvejui per silpni..aplankiau gydytoja,specialyste, tai patare daryti MASAZA. Na, o vaista nusipirkau ALPICORT( apie 55 lt.).Jis yra su hormonais(prednezolonas ir salicilio rugstys),bet kiek teko girdeti, labai gera priemone. Ja skyria net vyrams kai slinkimo priezastys yra paveldima.Anotacijoje parasyta daug visokiu atveju kada ja reikia vartoti, bet is zmoniu girdejau,kad ji gelbeja plaukus kai jie slenka nuo streso ir t.t....
vartoju jau savaite laiko ir pastebejau,kad plaukai nustoja slinkti, sustiprejo saknys.
aisku, man neatstatys pazeistu plauku, niekas ju nebeatstatys jau,jie turi nukristi, bet uztat auga nauji ir nemazai, galva atrodo kaip ufonauto,pilna ilgu ir trumpu antenu biggrin.gif ,nes kurie pazeisti atkrenta,palikdami nuo saknu 1 cm, kiti digsta nauji, atrodau siaubingai, bet dziugina tai,kad nenupliksiu visai, nes pilna galva eziu lotuliukas.gif
be abejo,iseiti niekur negaliu,kadangi vaizdas mano nekoks,reikia laiko...suprantu ta mergaite,pas kuria nuo skydliaukes pakausis prapliko,tai neapsakomas jausmas - tiesiog tragedija,nes pati tai patyriau. net naktimis sapnuoju siaubus ir isivariau didziuli kompleksa del savo isvaizdos,bet kai issiplaunu galva ir pamatau koks derlius auga,nuotaika gereja ir norisi gyventi vien del to,kad pamatyti savo NAUJUS plaukus, o kiek isgyvenau , oj o j oj...net nusizudyti buvo kilusi mintis,tai siaubinga- netekti plauku,juk tai moters puosmena del kurios ji jauciasi gerai ir pasitiki savimi. Neduok Die...,kad kam nors taip atsitiktu,net negaliu nupasakoti koks tai pragaras,kas dedasi viduje ir kaip jautiesi..TRAGEDIJA !

Sveikatos visoms susidurusiom su plauku slinkimu ir stiprybes !

p.s. isbandykite ALPICORT,beja, jis yra receptinis,bet tam yra gydytojas( apsilankykite Kauno g. odos ir veneros ligu centre ir tiesiog paprasykite gyd., kad israsytu sia priemone),pabandykite, blogiau tikrai nebus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo temyde: 28 lapkričio 2009 - 15:11
QUOTE(karusele @ 2009 11 27, 22:23)
Na, pas mane ne trumpi plaukai, zemiau peciu, bet issisukuoja gerai thumbup.gif . Beje, galvojau, kad pleiskanu padauges, nors ir taip su jom kovojau, net ir geriausi sampunai neilgam padedavo. Ir kas keisciausia, dingo pleiskanos g.gif .


O kaip po plovimo, ar naudoji balzamus, ar tiesiog - muilas ir viskas? Turiu atsivežusi iš Turkijos pirties muilą, jis man labai geras kūnui, kvepia kaip ūkinis biggrin.gif , gal reikia pamėgint ir galvą išsiplaut? Nedrąsu kažkaip...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 28, 17:42)
O kaip po plovimo, ar naudoji balzamus, ar tiesiog - muilas ir viskas? Turiu atsivežusi iš Turkijos pirties muilą, jis man labai geras kūnui, kvepia kaip ūkinis biggrin.gif , gal reikia pamėgint ir galvą išsiplaut? Nedrąsu kažkaip...




Nenaudoju balzamu, tik muila. Ir taip plaukai buna svelnus, ir nestovi kaip stagarai thumbup.gif
Atsakyti
temide, o koki masaza rekomendavo gydytoja? gal darsonvalio? ax.gif ar paciai darytis su pirstukais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deisse: 28 lapkričio 2009 - 17:10
[quote=temyde,2009 11 28, 15:09]
sveikos,mergytes smile.gif
na,o as atradau viena gera priemone nuo gausaus plauku slinkimo.pas mane jau pakausis nupliko. priezastys - sudeginti kirpykloje plaukai schmoll.gif
ir pantogar vartojau,dabar ir priorin 3 savaites vartoju - nepadejo man sios piliules,matyt siam atvejui per silpni..aplankiau gydytoja,specialyste, tai patare daryti MASAZA. Na, o vaista nusipirkau ALPICORT( apie 55 lt.).Jis yra su hormonais(prednezolonas ir salicilio rugstys),bet kiek teko girdeti, labai gera priemone. Ja skyria net vyrams kai slinkimo priezastys yra paveldima.Anotacijoje parasyta daug visokiu atveju kada ja reikia vartoti, bet is zmoniu girdejau,kad ji gelbeja plaukus kai jie slenka nuo streso ir t.t....
vartoju jau savaite laiko ir pastebejau,kad plaukai nustoja slinkti, sustiprejo saknys.
aisku, man neatstatys pazeistu plauku, niekas ju nebeatstatys jau,jie turi nukristi, bet uztat auga nauji ir nemazai, galva atrodo kaip ufonauto,pilna ilgu ir trumpu antenu biggrin.gif ,nes kurie pazeisti atkrenta,palikdami nuo saknu 1 cm, kiti digsta nauji, atrodau siaubingai, bet dziugina tai,kad nenupliksiu visai, nes pilna galva eziu :l

o nemanote, kad tos styrancios antenos ir yra pasekme gertu vitaminu, o ne savaite naudoto vaisto?Be to,kad plaukam pasijustu vitaminu poveikis reikia gerti iki pusmecio,o ne po triju savaiciu padaryti isvadas, kad nepadeda sad.gif
p.s. o kodel Jums israse hormonini preparata jeigu plaukus sugadimo kirpykloje? Be to ar nebus, kad naudodama hormoninius, dar labiau pakenksite sau?
Bet kokiu atveju dziugu, kad matote progresa.
Atsakyti
bliamba, gal ir man pradeti ukiniu muilu plautoi plaukus mastau.gif kazkaip nedrasu unsure.gif
Atsakyti
merginos o jus pabandykite cemeryciu vandeni tikrai padeda
Papildyta:
yra pirkti vaistinese nebrangus juo reikia itrinti saknis
Atsakyti