Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Temidė @ 2009 11 25, 15:02)
Vokietijoj pirkom,nes, deja, Lietuvoje jų nėra  verysad.gif
120 kapsulių apie 45 eurus kainavo.

2 menesiams ar vienam skirtas sis kiekis?
Atsakyti
QUOTE(indigo7 @ 2009 11 25, 14:19)
2 menesiams ar vienam skirtas sis kiekis?

Kiek atsimenu, tai vartoti reikėjo 2 kapsules ryte ir 1 vakare. Tai užtenka truputį daugiau nei mėnesiui.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 25, 15:32)
Kiek atsimenu, tai vartoti reikėjo 2 kapsules ryte ir 1 vakare. Tai užtenka truputį daugiau nei mėnesiui.

Reiktu gal paprasyti, kad kas parveztu, mane taip uzkniso tas slinkimas.
Bet tuomet reiktu nutraukt visus kitus vitaminus-papildus?
Atsakyti
QUOTE(indigo7 @ 2009 11 25, 14:42)
Reiktu gal paprasyti, kad kas parveztu, mane taip uzkniso tas slinkimas.
Bet tuomet reiktu nutraukt visus kitus vitaminus-papildus?

Šiaip jų yra kone visose Europos šalyse. Kažkodėl Lietuviams neįtiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 25, 10:03)

o beje, jus svogunu sultis maisot su kuo nors ar ne?


Pirma karta vien jom issitepliojau, o paskui maisiau su semenu aliejum.
Atsakyti
O gal kas nors zinot kaip daryt kauke su AUKSINIU USU? g.gif Kazkada ,labai seniai rode kaip kazkokia zolininke patarinejo ja nuo plauku slinkimo,bet va nebepamenu su kuo ji ten buvo..ant spiritinio pagrindo ar aliejaus g.gif
Atsakyti
Nežinau kaip čia gali būt ir ar tai normalu, bet pradėjau gert priorin, pradėjus gert vitaminus, plaukai labiau slinkt pradėjo (iki gerimo slinkimas buvo labai sumažėjęs ir plaukai buvo sustiprėję). pradėjau gert galvodama, kad pastiprinsiu ir atsiauginsiu tuos kurių netekau. geriu trečia savaite. gal čia laikina, o gal tai ne priorin kalti, bet man tai kelia nerima ir nedžiugina. unsure.gif ar buvo taip kam? o gal jie man per stiprūs(nes kiek žinau dabar stipresnius gamina)..geriu 2 kapsules per dieną. gal reiktų gert 1ą? unsure.gif
Atsakyti
Na man tai tikrai nuo Priorino neslinko schmoll.gif Naujų plauko taip pat nepriaugo (na nėra to "ežiuko" apie kurį kai kurios merginos pasakoja), bet slinkti tai tikrai nustojo.
Atsakyti
esu naudojusi daug ivairiausiu priemoniu nuo plauku slinkimo (nes tai slenka kelis menesius, tai vel nebe), ir sampunu, ir kapsuliu, ir losjonu, ir kaukiu, ir siaip visokiu zibalu, dzintars ir pan. ir okara, ir rene furterer, ir lakme, ir kerastase, ir tigi bed head, ir biotraitment, ir joico, cutrin, wella, ir umberto giannini, ir nexxus, ir t.t ir pan, zodziu daug pinigu ismesta plaukam. tai pastebejau toki dalyka (ka veliau ir kirpeja patvirtino), kad plauku ampules nepades nuo slinkimo, ar kokie losjonai, kuriuos tepame pries arba po plovimo imasazuodami. jei kas ir padeda, tai pats MASAZAS, o ne ampule ar losjonas ir ne jame esancios medziagos, juk negali jos i galvos oda prasiskvert, o masazas plauku augima tikrai skatina ir dar kaip! man kirpeja patare, kad galima tiesiog siaip be ampuliu masazuot reguliariai, pvz kiekviena vakara ir bus tas pats efektas kas su ampulem. nes naudojam ampules, masazuojam, nustoja slinkt arba pradeda augt nauji plaukai, ir manom, kad ampules padejo, bet padeda masazas:) tad nemetykit pinigeliu:) man paciai vien nuo masazo priaugo daug nauju plaukuciu:)
Atsakyti
Nuo plauku slinkimo labai efektyvu mezoterapija
Atsakyti
Labuka, ir aš vargstu, plaukai visur.. ataugt nespėjo o jau rodos nieko neliks.. Irgi bandžiau nemažai bet nereguoja, ko gero Cypt bus tavo tiesa, labai logiška.. Man gal pasirodė, bet lyg ištikro paaugo nuo kofein šampūno..
Nagi nagi Kosmetologe, o kas tai tokio?
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 11 25, 21:33)
Pirma karta vien jom issitepliojau, o paskui maisiau su semenu aliejum.

gal del to ir smirdejo, kad tik svogunu kauke buvo, nes as maisiau su kiausinio tryniu, aliejum alyvuogiu ir citrinu sulciu spaudziau, kazkuris is siu produktu tikriausiai numuse ta nemalonu kvapa cool.gif
Atsakyti