Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(temyde @ 2009 10 22, 09:04)
as irgi bvau, ale, supersalone, dar uz tai, kad mane nuplikino, paklojau 150 lt !!!

O jūs salone nereikalavot, kad pasirūpintų sugadintai splaukais?
Prieš keletą metų mano grupiokei buvo taip nuvarę, kad ir pliktipradėjo, ir nudeginti plaukai, žiaurus vaizdas. Tai išsireikalavo, kad jai nemokamai darytų viską, kas įmanoma, kad sugydytų. Tai jai ten visokias kaukes darydavo ir pan. Kažkiek vis tiek padėjo.
O jei geranoriškai nesutinka, tai tiesiu taikymu bent jau į vartotojų teises! Sakyčiau, tai net galima vadinti žala sveikatai. Plaukai irgi kūno dalis, o moteriai tai baisi psichologinė trauma.
Bijau aš kirpyklų dar nuo vaikystės laikų. Kiek kartų buvau iki šiol - ant rankų pirštų galiu suskaičiuos, ir visus labai nusivyliau. Tai gerai, kad tik kirpimas, o ne šitaip, kaip jums.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(FeminaBona @ 2009 10 22, 12:50)
O jūs salone nereikalavot, kad pasirūpintų sugadintai splaukais?
Prieš keletą metų mano grupiokei buvo taip nuvarę, kad ir pliktipradėjo, ir nudeginti plaukai, žiaurus vaizdas. Tai išsireikalavo, kad jai nemokamai darytų viską, kas įmanoma, kad sugydytų. Tai jai ten visokias kaukes darydavo ir pan. Kažkiek vis tiek padėjo.
O jei geranoriškai nesutinka, tai tiesiu taikymu bent jau į vartotojų teises! Sakyčiau, tai net galima vadinti žala sveikatai. Plaukai irgi kūno dalis, o moteriai tai baisi psichologinė trauma.
Bijau aš kirpyklų dar nuo vaikystės laikų. Kiek kartų buvau iki šiol - ant rankų pirštų galiu suskaičiuos, ir visus labai nusivyliau. Tai gerai, kad tik kirpimas, o ne šitaip, kaip jums..  blink.gif



as galvojau taip padaryti, bet baisiausias vaizdas prasidejo po gero menesio,kai mane nuplikino, tai vargu ar jau kazka ispesciau is ju...sakytu, neaisku kur ir ka jus dar daret su savo plaukais, sunku butu jiems irodyti,kad tai butent ju darbas.
matyt,po sudeginimo,plaukai dar is inercijos kazkiek laikesi ant galvos, o paskui atmire galutinai ir pradejo kristi.
o kaip jusu grupiokei baigesi? ar atsigavo plaukai ? ar ataugo ten kur ispliko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo temyde: 22 spalio 2009 - 12:39
QUOTE(temyde @ 2009 10 22, 12:38)
as galvojau taip padaryti, bet baisiausias vaizdas prasidejo po gero menesio,kai mane nuplikino, tai vargu ar jau kazka ispesciau is ju...sakytu, neaisku kur ir ka jus dar daret su savo plaukais, sunku butu jiems irodyti,kad tai butent ju darbas.
matyt,po sudeginimo,plaukai dar is inercijos kazkiek laikesi ant galvos, o paskui atmire galutinai ir pradejo kristi.
o kaip jusu grupiokei baigesi? ar atsigavo plaukai ? ar ataugo ten kur ispliko?

Taip, atsigavo, ji naudojo Henna plius priemones daug laiko, sakė, jai labai padėjo. Aš nemačiau jau to baisumo paties, bet tikrai plaukai buvo baisūs. Labai ilgo laiko reikia, kad atsigautų, ataugtų, per 3 metus jau gražūs plaukai ataugo, žemiau pečių, jau per visą ilgį švelnūs, žvilgantys, galutinai nuaugę sugadinti.

Vis tik manau, pamėginti verta. Jei į kalbas nesileis, griežčiau pakalbėkit, tom visom teisėm pamojuokit, o lygiagrečiai, galit ten emailais pamėgint pasiaiškint, kokios Jūsų teisės ir galimybės oficialiai kažko reikalauti per vartotojų teises.
Galų gale, jei piktybiškai, pagrasinkit, kad toookią antireklamą spaudoj ir internete pavarysit, kad niekas pas juos nebesilankys lotuliukas.gif Gal sudrebės.

Gal aš čia piktai labai, bet jei man taip, tai nežinau, ką padaryčiau už tokius darbus... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(FeminaBona @ 2009 10 22, 14:32)
Taip, atsigavo, ji naudojo Henna plius priemones daug laiko, sakė, jai labai padėjo. Aš nemačiau jau to baisumo paties, bet tikrai plaukai buvo baisūs. Labai ilgo laiko reikia, kad atsigautų, ataugtų, per 3 metus jau gražūs plaukai ataugo, žemiau pečių, jau per visą ilgį švelnūs, žvilgantys, galutinai nuaugę sugadinti.

Vis tik manau, pamėginti verta. Jei į kalbas nesileis, griežčiau pakalbėkit, tom visom teisėm pamojuokit, o lygiagrečiai, galit ten emailais pamėgint pasiaiškint, kokios Jūsų teisės ir galimybės oficialiai kažko reikalauti per vartotojų teises.
Galų gale, jei piktybiškai, pagrasinkit, kad toookią antireklamą spaudoj ir internete pavarysit, kad niekas pas juos nebesilankys  lotuliukas.gif Gal sudrebės.

Gal aš čia piktai labai, bet jei man taip, tai nežinau, ką padaryčiau už tokius darbus...  schmoll.gif



Aciu Jums, nuraminot kazkiek, kad ataugs, ir tai jau dvasiskas pakilimas man...nes jau ir raminancius vaistus geriu,kad iki streso nedaeitu,nes nuo jo dar labiau nusilps plauku likuciai...neisivaizduojat,kaip man psichologiskai sunku isgyvent tai...laikaus,pati save raminu,kad viskas bus gerai,kad viskas kas atsitinka - reiskes taip ir turi buti ...beje, kai ejau tada dazytis,vidinis balsas rekte reke -NEIK, NESIDAZYK,bet nezianu kas pastumejo vistiek tai padaryti.sakau, gal taip ir turejo nutikti,kad pagaliau atsiauginciau savo plaukus ir daugiau gyvenime nebeiciau i kirpykla zaloti plauku,nors ir kaip noretusi buti blondine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(temyde @ 2009 10 22, 14:15)
Aciu Jums, nuraminot kazkiek, kad ataugs, ir tai jau dvasiskas pakilimas man...nes jau ir raminancius vaistus geriu,kad iki streso nedaeitu,nes nuo jo dar labiau nusilps plauku likuciai...neisivaizduojat,kaip man psichologiskai sunku isgyvent tai...laikaus,pati save raminu,kad viskas bus gerai,kad viskas kas atsitinka - reiskes taip ir turi buti ...beje, kai ejau tada dazytis,vidinis balsas rekte reke -NEIK, NESIDAZYK,bet nezianu kas pastumejo vistiek tai padaryti.sakau, gal taip ir turejo nutikti,kad pagaliau atsiauginciau savo plaukus ir daugiau gyvenime nebeiciau i kirpykla zaloti plauku,nors ir kaip noretusi buti blondine smile.gif

Labai jus užjaučiu, sunku ir paguosti, aš nežinau, tikriausiai susirgčiau, jei man taip... Ir taip gyvenimas sukus, o dar šitoks košmaras... Laikykitės, stiprybės jums, ilgo laiko prireiks, kol viskas stos į vėžes, bet taip neabejotinai bus drinks_cheers.gif
Esant tokiam stresui, tikrai pagerkit kažko, bet natūralaus, švelnaus, homeopatinių kokių, nes tokie nervai sveikatai fizinei labai atsiliepia, imunitetas nusilpsta, visos ligos kabinasi, pati gerai žinau...

Man pačiai su plaukais irgi labai bėda, parašysiu, kai susikaupsiu, gal kas ką patars... 4u.gif
Atsakyti
Apie blogus kirpejus ČIA.........


http://www.supermama...;#entry29797824

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 22 spalio 2009 - 16:05
QUOTE(FeminaBona @ 2009 10 22, 15:32)
Labai jus užjaučiu, sunku ir paguosti, aš nežinau, tikriausiai susirgčiau, jei man taip... Ir taip gyvenimas sukus, o dar šitoks košmaras... Laikykitės, stiprybės jums, ilgo laiko prireiks, kol viskas stos į vėžes, bet taip neabejotinai bus  drinks_cheers.gif
Esant tokiam stresui, tikrai pagerkit kažko, bet natūralaus, švelnaus, homeopatinių kokių, nes tokie nervai sveikatai fizinei labai atsiliepia, imunitetas nusilpsta, visos ligos kabinasi, pati gerai žinau...

Man pačiai su plaukais irgi labai bėda, parašysiu, kai susikaupsiu, gal kas ką patars...  4u.gif



Sveiki, nezinau kokiu problemu Jus turite su plaukais,bet galeciau kai ka patarti, tai, ka gyvenime naudojau pati r iki to nelemto ivykio. turejau be galo grazius BALTUS plaukus,taip, juos daziau,patykekit, milteliais nubalindavau(kirpykloje), bet jie buvo kaip naturalus, nei slinko, nei galiukai sakojosi, nors ir su fenu pasukdavau juos, nei luzinejo, na, tiesiog dabar grizti man i praeiti nebemalonu, bet isvardinsiu priemones,kurios man labai gelbejo :
1. Himalaya herbals hair loss kremas nuo slinkimo ir toks pats aliejus plaukams( eurovaistine, kaina -kremo 47lt, aliej-15lt).Labai stiprina plaukus ir skatina nauju augima.
2. Pirkdavau, bet kurio gamintojo(salone), purskiama priemone (kondicionieriu) plaukams su pieno baltymais ir alijosium.

Naudoju tas priemones ir dabar, bet...man jau niekas nepades, tik laikas, per kuri ataugs sveiki plaukai.

Linkiu sekmes .
Atsakyti
Suprantu,kad šlykščiai jautiesi,bet kaip aš save raminu-gyvuliams ragai atauga,o čia-tik plaukai biggrin.gif Aukščiau nosį mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=bloga3,2009 10 23, 12:53]
Suprantu,kad šlykščiai jautiesi,bet kaip aš save raminu-gyvuliams ragai atauga,o čia-tik plaukai biggrin.gif Aukščiau nosį mirksiukas.gif

Aciu. Gyventi juk reikia, niekur nesidesi.Sunku ta nosi kelti,kai jauties kaip ragana, bet ka padarysi,dienos eina i prieki smile.gif
Atsakyti
Prieš 2,5metų mano plaukai kirpėjos deka buvo taip ,,sudirbti''.kad nusikirpau trumpiau,negu dabar Nomeda Marčėnaitė verysad.gif Kirpėja,kuriai liepiau kirpti kiek įmanoma trumpiau-bandė atkalbėti-sakė tepk kaukes,balzamus......-atgaivinsi smile.gif Aš realistė-kai numirė Leninas,jį balzamavo,ilgai gražiai atrodė,bet neatsigavo tongue.gif Tai ir plaukas,jei jis stipriai pažeistas-tepk kuo nori-kol nenukirpsi,š....bus.Na va,o dabar aš jau kasas pinuosi(plaukai iki pečių),plaukai sveiki be košių tepimo.Ir nejaučiau aš jokio diskomforto būdama ,,ežiukė''-stiliova mamikė buvau biggrin.gif Užaugs tie plaukai,tik kiekvienam savaip gražu-tpumpa šukuosena,bet sveiki plaukai ar šepšelis ant galvos,svarbu ilgi plaukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(temyde @ 2009 10 22, 10:04)
as irgi bvau, ale, supersalone, dar uz tai, kad mane nuplikino, paklojau 150 lt !!!
dabar juokiu budu nedazysiu, ir lauksiu, ataugant, plaukucius.
atrodau dabar kaip vysta nupesiota: kur paplike,kur prareteje plaukai, kur atauga, kur nutrupa vis dar(nuo rugpjucio!), vienu zodziu.....geda pries seimos narius, net sunus paklause,kodel as turedama pries du menesius grazius baltus plaukus,dabar atrodau kaip berniukas .....as net i save veidrodyje negaliu ziuret,norisi pabegti kur i vienuolyna kol plaukai ataugs,kad niekas nematytu.

o siaube ,siaube ,tikrai galima depresija susirgti
būtinai dėk kažką šaknims ,kad suaktyvintum kraujotaką,serumus ,ampules, naminę kaukę su svogūnu užsidėk bent kartą per savaitę,pamatysi po 3 mėnesių jau džiaugsiesi ir negalėsi patikėt ,kad buvo taip blogai.
o nuo Priorin aš stebuklų nematau kol kas ,o išgėriau jau 3 didžiules pakuotes po 190 kapsulių,auga greičiau ,bet ,kad jų padaugėtų ,nepastebėjau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 23 spalio 2009 - 16:07
Ginkmedis aktyvina kraujotaka, tuo paciu skatina plauku augina, galima issipausti sultis ir itrinti plauku saknis palaikyti valanda po maiseliu ( kaitins galvos oda) arba tiesiog skalauti ginkmedzio arbata. mirksiukas.gif
Atsakyti