Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(as-madam @ 2009 11 23, 00:38)
As naudoti pradejau ekologiska Bio sampuna nuo plauku slinkimo ir  Bio plauku slinkima stabdanti losjona.

Kaip jis tiksliai vadinasi, kur isigyti galima, kiek kainuoja?
Atsakyti
Vakar tepiau ant plaukų "Repeinoje maslo" tą visų išgirtąją, bet rezultatas man nepatiko. Plaukai sukritę, matyt blogai išsiplovė, nes atrodo kaip neplauta galva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 22, 22:03)
as vakar dariausi svogunu kauke, bet kvapo siand nera thumbup.gif o plaukuciai tikrai maziau slenka, nors sita kauke dariausi tik trecia karta, po jos plaukai purus ir svelnus wub.gif

drinks_cheers.gif As irgi dar tik 3 karta. Man irgi plaukuciai patinka po jos. Vakar jokio balzamo neuzsitepiau ir kuo puikiausiai plaukai sukuojasi wub.gif Kiek atsimenu, minimum 10 kartu reikia ja darytis?
Atsakyti
QUOTE(indigo7 @ 2009 11 23, 11:03)
Kaip jis tiksliai vadinasi, kur isigyti galima, kiek kainuoja?


Pirkau Donelaicio g.40, Kaune, priesais Neries -Reval viesbuti. Ten prekiauja profesionalia kosmetika. g.gif Ir sampunais , ir veido kremais, ir egipto zeme. Jie atstovai. Tai ir kainos didmenines. tongue.gif Jei ne ta, tai kita dalykeli naudinga rasit. paziurejau- tai mano sampunas ir losjonas Toscana Care linijos.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 11 23, 19:58)
drinks_cheers.gif As irgi dar tik 3 karta. Man irgi plaukuciai patinka po jos. Vakar jokio balzamo neuzsitepiau ir kuo puikiausiai plaukai sukuojasi wub.gif  Kiek atsimenu, minimum 10 kartu reikia ja darytis?


Oi oi oi aš jau su svogūnais pasimokiau, tai daugiau nekišu nagų schmoll.gif . Gal ir efektas geras, bet kvapas laikosi ilgai. Kai po gero pusmečio (panaudojus vieną kartą) nuėjau pas kirpėją. O ji išplovė galvą su savo priemonėm pasklido LABAI nemalonus klapas blush2.gif blush2.gif blush2.gif . Buvo truputį gėda, bet ji suprato iš kur kvapelis eina ir pasakė, kad aš nepirma. Nors namuose nesijautė jokio kvapo plaunant galvą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2009 11 24, 12:10)
Oi oi oi aš jau su svogūnais pasimokiau, tai daugiau nekišu nagų  schmoll.gif . Gal ir efektas geras, bet kvapas laikosi ilgai. Kai po gero pusmečio (panaudojus vieną kartą) nuėjau pas kirpėją. O ji išplovė galvą su savo priemonėm pasklido LABAI nemalonus klapas  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif . Buvo truputį gėda, bet ji suprato iš kur kvapelis eina ir pasakė, kad aš nepirma. Nors namuose nesijautė jokio kvapo plaunant galvą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Niu, gal g.gif Bet visada tik pas savo kirpeja kerpuos, tai, manau, ji supras, jei panasiai bus. blush2.gif
Atsakyti
As vakar irgi uzsidejau sia nuostabiaja kauke su svoguniuku biggrin.gif nu jau kaip lenda i nosi man tas kvapas, tai atrodo, kad uzuodzia visi 100 m atstumu ax.gif bet bendradarbe sake, kad nieko baisaus nejaucia, tik pridejus nosi prie pat plauku pasake, kad truputeli jauciasi.. nu bet ir kas? Svarbu, kad padeda plaukuciams cool.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 11 23, 20:58)
drinks_cheers.gif As irgi dar tik 3 karta. Man irgi plaukuciai patinka po jos. Vakar jokio balzamo neuzsitepiau ir kuo puikiausiai plaukai sukuojasi wub.gif  Kiek atsimenu, minimum 10 kartu reikia ja darytis?

cia kaip kam, sako vienoms greiciau nustoja slinkt, kitoms ilgiau pasidaryti ja reikia smile.gif
as tai galvoju kai man jau nustos slinkt, vistiek profilaktiskai bent i men karta ja pasidarysiu ax.gif
o beje, jus svogunu sultis maisot su kuo nors ar ne?
Papildyta:
QUOTE(ekaja @ 2009 11 25, 11:06)
As vakar irgi uzsidejau sia nuostabiaja kauke su svoguniuku biggrin.gif  nu jau kaip lenda i nosi man tas kvapas, tai atrodo, kad uzuodzia visi 100 m atstumu ax.gif bet bendradarbe sake, kad nieko baisaus nejaucia, tik pridejus nosi prie pat plauku pasake, kad truputeli jauciasi.. nu bet ir kas? Svarbu, kad padeda plaukuciams cool.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif as irgi uz tai, kad viska daryciau, kad tik plaukuciams padeciau ax.gif
Atsakyti
Na pagaliau pasisakysiu 4u.gif Laukiau efekto vienu vitaminu ir sulaukiau smile.gif
Nors jau praradau daugiau nei puse plauku..cia, aisku gimdymo pasekme. Naudojau daug priemoniu...bet vonia tik kimsosi nuo mano plauku ir atrodo pabaigos nesimate. Pries menesi nusipirkau Priorin vitaminus. Geriau po tris kasdien kaip priklauso ir po triju savaiciu ryskiai sumazejo kristi plaukai. Dabar jau gera savaite nebebijau plauti galvos. Ir namu kampuose nebesimeto mano plaukai. Aisku, nera taip, kad nebeiskrenta nei vienas plaukas..bet rezultatas vistiek stulbinantis thumbup.gif Nedarau reklamos, tik noriu pasidalinti savo patirtimi ax.gif
Atsakyti
Proud_Mommy, visiškai pritariu. Kažkada jau rašiau, kad tai vienintelė man padėjusi priemonė. Ir efektas tikrai ilgalaikis. Aišku, savo ilgąsias kasas teko nusikirpti ir nemanau, kad dar kada jos tokios ataugs, bet po Priorino plaukai tikrai nebeslenka.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 25, 12:20)
Proud_Mommy, visiškai pritariu. Kažkada jau rašiau, kad tai vienintelė man padėjusi priemonė. Ir efektas tikrai ilgalaikis. Aišku, savo ilgąsias kasas teko nusikirpti ir nemanau, kad dar kada jos tokios ataugs, bet po Priorino plaukai tikrai nebeslenka.

Is kur pirkot juos? Kokia mazdaug kaina?
Atsakyti
QUOTE(indigo7 @ 2009 11 25, 13:50)
Is kur pirkot juos? Kokia mazdaug kaina?

Vokietijoj pirkom,nes, deja, Lietuvoje jų nėra verysad.gif
120 kapsulių apie 45 eurus kainavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 25 lapkričio 2009 - 14:03