Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(geneva @ 2009 11 16, 21:53)
Kaip rasiau, as pirkau Druskininkuose, turguje ir moters, prekiaujancios visokiais rusiskais, lenkiskais produktais. Manau panasiose vietose ir kituose miestuose butu galima rasti.

Aciukas uz info 4u.gif Bandysiu pasieskot Vilniaus turgeliuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 16 lapkričio 2009 - 21:53
QUOTE(geneva @ 2009 11 16, 20:53)
Idedu nuotrauka. Atsiprasau uz kokybe, fotikas atsisake bendradarbiauti ir tuoj paskraidys iki sienos.


Aisku, kiekvienam savas stebuklas. Man tai padejo, del kitu zmoniu negarantuoju, bet negali zinoti... smile.gif

Ačiū 4u.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(indigo7 @ 2009 11 16, 21:10)
Girdejau, kad padeda nuo slinkimo paprasciausiu kefyru galva istept ir aprisus siltai palaikyt. Ka manot? Gal kas bandet?

kefyra maisyk su ricinos aliejumi. jei plaukai linke riebaluotis, naudoti reikia neriebu kefyra ir atvirksciai.
pati skaiciau kad padeda nuo slinkimo, ir viena karta bandziau. bet kefyras biski smirda man... biggrin.gif
Atsakyti
Del plauku slinkimo bukite labai atsargios, nes man per 2 menesius nuslinko tiek plauku, kad siuo metu puolusi i depresija, paaiskejo is tyrimu, kad prasidejusi struma verysad.gif pakausis tiesiog svieciasi angel_sadangel.gif teks siuos nusiskusti, kad nauji uzaugtu cray.gif sunku tai padaryti... labai sunku, tad linkiu niekam to patirti, ka siomis dienomis jauciu verysad.gif priziurekite save..
Atsakyti
QUOTE(*Saulutė*20 @ 2009 11 17, 07:54)
Del plauku slinkimo bukite labai atsargios, nes man per 2 menesius nuslinko tiek plauku, kad siuo metu puolusi i depresija, paaiskejo is tyrimu, kad prasidejusi struma verysad.gif pakausis tiesiog svieciasi angel_sadangel.gif teks siuos nusiskusti, kad nauji uzaugtu cray.gif sunku tai padaryti... labai sunku, tad linkiu niekam to patirti, ka siomis dienomis jauciu verysad.gif priziurekite save..

struma gal ir itakoja plauku slinkima, bet nemanau kad labai smarkiai... nes turiu struma jau kokius 10metu, negydau jos, nekreipiu i ja demesio (nors reiketu), ir slinkimas yra normalus. gal kiek padidejes buvo nuo streso pries magistro baigima, ir dbr del mazakraujystes..
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 11 17, 08:46)
struma gal ir itakoja plauku slinkima, bet nemanau kad labai smarkiai... nes turiu struma jau kokius 10metu, negydau jos, nekreipiu i ja demesio (nors reiketu), ir slinkimas yra normalus. gal kiek padidejes buvo nuo streso pries magistro baigima, ir dbr del mazakraujystes..

strumu rusiu yra daug
Atsakyti
tai merginos gal jums jodo trukumas organizme... nusipirkit vaistineje paprasta joda skysta, atsukit buteliuka ir pastatykit kambaryje kur miegat pvz., tegul ten stovi ir garuoja visa laika, kad galetumet juo kvepuoti, taip jo pakankamai i ora patenka ir i oraganizma su oru kuriuo kvepuojat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 11 17, 11:22)
tai merginos gal jums jodo trukumas organizme... nusipirkit vaistineje paprasta joda skysta, atsukit buteliuka ir pastatykit kambaryje kur miegat pvz., tegul ten stovi ir garuoja visa laika, kad galetumet juo kvepuoti, taip jo pakankamai i ora patenka ir i oraganizma su oru kuriuo kvepuojat smile.gif

O ka butent itakoja jodo trukumas? Tarkime man plaukai slenka nuo pat vaikystes... doh.gif
Atsakyti
kai jodo trukumas organizme, pradeda augti struma, gal tai itakoja ir plaukus manyciau kai kam smile.gif nezinau ne daktare as, bet bandau padeti kuo zinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sher: 17 lapkričio 2009 - 10:35


Plaukų slinkimo priežasčių yra daug ir labai sunku tiksliai nustatyti dėl kurios būtent slenka plaukai.
Išvardinsiu keletą : stresas, skydliaukės problemos,mažakraujystė, netvarkinga virškinimo sistema, nesubalansuota mityba, lėtinis pervargimas, lėtinis tonzilitas, grybelis, seborėja ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimuxe: 18 lapkričio 2009 - 15:18
QUOTE(indigo7 @ 2009 11 16, 21:10)
Girdejau, kad padeda nuo slinkimo paprasciausiu kefyru galva istept ir aprisus siltai palaikyt. Ka manot? Gal kas bandet?

Man dar nemalonesnis kvapas nei nuo svogunu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 11 18, 18:21)
Man dar nemalonesnis kvapas nei nuo svogunu unsure.gif


As tai, svogunu kaukes nebenaudosiu.Daugiau nei 4 menesius naudojau,tai atrode,kad tikrai lyg ir maziau slenka plaukai, taciau praejus kuriam laikui, vel is naujo eme slinkti.O tas kvapas sudrekus plaukams,dar laikesi apie pusmeti.Pirma reiketu is vidaus pasidometi savo organizmu,atrasti priezasti,ir imti salinti negalavimus,gal kam vitaminu trukumas, gal skydliauke, gal stresas...t.t smile.gif
Atsakyti