Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Fire @ 2009 10 24, 15:15)
Galiausiai nusprendžiau gerti nakvišų aliejaus kapsules, nes būtent nuo jų labai susitvarkė veido oda, nagai ir plaukų būklė pagerėjo. Iš visų bandytų vitaminų, kaip bebūtų keista, bene geriausi pasirodė (bent jau man) "Grožvita" (rodos, lenkiški) 80 kapsulių žalias buteliukas kainuoja apie 13Lt. Ten asiūklis, dilgėlė, biotinas, cinkas, vitaminai A, B1, B2, B5, B6, C.

Sveikute! 4u.gif O kur pirkai tas "Grozvita" kapsules? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 11 16, 14:41)
Sveikute!  4u.gif O kur pirkai tas "Grozvita" kapsules?  4u.gif

Eurovaistinėj tai tikrai yra.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugė @ 2009 11 16, 15:36)
Eurovaistinėj tai tikrai yra..  smile.gif

Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 11 16, 13:41)
Sveikute!  4u.gif O kur pirkai tas "Grozvita" kapsules?  4u.gif

Droge.
jau antra ar trecia menesi naudoju.. nzn ar yra poveikis.. nelabai nelabai...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 11 16, 15:58)
Droge.
jau antra ar trecia menesi naudoju.. nzn ar yra poveikis.. nelabai nelabai...

Oho, per toki laikotarpi siaip jau turetu buti kazkos poveikis g.gif Gal neskubet man ju pirkt ax.gif Kainavo apie 13 Lt, ane? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 11 16, 15:29)
Oho, per toki laikotarpi siaip jau turetu buti kazkos poveikis  g.gif Gal neskubet man ju pirkt  ax.gif Kainavo apie 13 Lt, ane?  4u.gif

taip apie 13lt.
na gal plaukai maziau slenka mastau.gif nezinau...
Atsakyti
sveikos,
man po svogunines kaukes su medum, ta pačia diena galai dar turėjo kvapa o kita diena nebe, na nebent prie šaknu bet neturiu kam duoti pauostyti.
žinot pagalvojau kad gal jei galva linkusi riebaluotis tai ne taip stipriai įsigeria tas kvapas o sausa galvos oda gal stipriau ji itraukia g.gif

rusiškos kosmetikos parduotuvėje irgi buvau mačius ta repeinoje maslo ir labai gyre, bet kai mano ir taip greitai riebaluojas tai pabijojau ji pirkti, turiu repeinaja nastoika, tai po svogynu kaukės dar su ja išpurškiau galvos oda.

nu nebegalėsiu pasakyti kas padeda, tiek visko naudoju :
svogunu kaukė su medum 1 karta savitėje
repeinaja nastoika kaskarta po plovimo išpuršiu šaknis (nereikia perplauti)
ampolės nuo plauku slinkimo 1 karta savaiteje
balzamas slenkamtiems plaukams laikau apie 5-10 min (Natur Vital)
ir fitoval vitaminai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pusycat: 16 lapkričio 2009 - 16:07
QUOTE(Pusycat @ 2009 11 16, 17:05)
man po svogunines kaukes su medum, ta pačia diena galai dar turėjo kvapa o kita diena nebe, na nebent prie šaknu bet neturiu kam duoti pauostyti.
žinot pagalvojau kad gal jei galva linkusi riebaluotis tai ne taip stipriai įsigeria tas kvapas o sausa galvos oda gal stipriau ji itraukia  g.gif

Del linkusiu riebaluotis plauku nesutiksiu, mano plaukai butent tokie, o kai dariausi kauke is svogunu sulciu, recinos aliejaus ir kiausinio, ploviau galva po proceduros kokius 5-6 kartus ir vis tiek tas kvapas liko, ir dar maza to, po to dar kokias 2-3 savaites kaskart plaudama galva vis jutau ta "malonu" kvapa doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Idedu nuotrauka. Atsiprasau uz kokybe, fotikas atsisake bendradarbiauti ir tuoj paskraidys iki sienos.

Kazin ar stebuklas, tiesiog matyt tiksliai pataikiau, ko plaukams truko. smile.gif Siaip mane irgi stebina, kad po pirmo karto nustojo plaukai slinkti. Tikiuosi, cia nebus kaip velformas, kur kiek is gandu girdejau kol vartoji, uzfiksuoja plauka ir niekas neslenka, bet tik nustoji, iskart vel prasideda. Nors as siaip nuo praeito treciadienio jo netepiau ir vis dar neslenka.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 16, 13:57)
sakot po pirmo karto jau nustojo slinkti plaukai? g.gif  kazkoks stebuklas bigsmile.gif  lotuliukas.gif


Aha, Jus juokiates... irnesakyk.gif O mano plaukai tai nebeslenka... wink.gif
Aisku, kiekvienam savas stebuklas. Man tai padejo, del kitu zmoniu negarantuoju, bet negali zinoti... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geneva: 16 lapkričio 2009 - 19:56
QUOTE(geneva @ 2009 11 16, 20:53)
Kazin ar stebuklas, tiesiog matyt tiksliai pataikiau, ko plaukams truko. smile.gif Siaip mane irgi stebina, kad po pirmo karto nustojo plaukai slinkti. Tikiuosi, cia nebus kaip velformas, kur kiek is gandu girdejau kol vartoji, uzfiksuoja plauka ir niekas neslenka, bet tik nustoji, iskart vel prasideda. Nors as siaip nuo praeito treciadienio jo netepiau ir vis dar neslenka.

O kur butu galima nusipirkt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 11 16, 21:08)
O kur butu galima nusipirkt?  ax.gif

Kaip rasiau, as pirkau Druskininkuose, turguje ir moters, prekiaujancios visokiais rusiskais, lenkiskais produktais. Manau panasiose vietose ir kituose miestuose butu galima rasti.
Atsakyti
Girdejau, kad padeda nuo slinkimo paprasciausiu kefyru galva istept ir aprisus siltai palaikyt. Ka manot? Gal kas bandet?
Atsakyti