Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Sveikos,

Man plaukai slinko 2 men be sustojimo, net nukirpau nemazai. Tikrinausi pas dermatologa, pasidariau kitus tyrimus. Priezasciu nerado... Nestumo netureju ...

Tris men naudojau HYMALAI krema nuo plauku slinkimo, Pantogar piliules, kas trecia diena dejau ricinos aliejaus+medaus+megstamo balzamo kaukes. Siuo metu plaukuciai neslenka. Nezinau kiek ilgai neslinks. Dabar pilna galva tokiu ataugeliu trumpuciu, tai sukuosena.... uf... blush2.gif , bet bent jau neslenka blush2.gif
O issilnko tai laaaaabai daug verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 11 15, 21:32)
Anais metais darydavausi tokia cinamonas+alyvuogiu aliejus+medus. Dabar medaus neturejau, tai ir nepavyko plaukuciu palepinti rolleyes.gif
Si karta, rodos, nenudegino. Siaip prie saknu plaukai linke riebaluotis, tai aliejuku kaip ir nelabai tinka skiesti svogunu sultis, nors turbut ricinos aliejus turbut labai tiktu tokiam reikalui g.gif
O kas kiek laiko reikia darytis panasias kaukes? Mazdaug karta per savaite? g.gif
Man kvapas jauciasi ir kai isdziuvo, nors mano uosle gera, gal del to blush2.gif

taip, as darausi karta per savaite mirksiukas.gif
mano uosle irgi nebloga lotuliukas.gif bet nieko nesuuodziu, mamos paprasiau pauoste, sake vos vos jauciasi, bet tada plaukai dar neisdziuve buvo, o dabar jokio kvapo thumbup.gif o plaukuciai minksti, svelnus ir purus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 15 lapkričio 2009 - 20:18
QUOTE(Rėmėja @ 2009 11 15, 19:46)
Tris men naudojau HYMALAI krema nuo plauku slinkimo, Pantogar piliules, kas trecia diena dejau ricinos aliejaus+medaus+megstamo balzamo kaukes.

Bent jau galima pasveikinti, kad nebeslenka 4u.gif O sukuosenos dabar kaip tik madingos nuo trumpiausiu plauku ili ilgesniu, tai gali apsimest, kad taip ir turi but ax.gif
Papildyta:
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 15, 20:18)
taip, as darausi karta per savaite mirksiukas.gif
mano uosle irgi nebloga lotuliukas.gif bet nieko nesuuodziu, mamos paprasiau pauoste, sake vos vos jauciasi, bet tada plaukai dar neisdziuve buvo, o dabar jokio kvapo thumbup.gif  o plaukuciai minksti, svelnus ir purus wub.gif

Bandysiu ir as karta per savaite darytis drinks_cheers.gif
Man rankos dar ir siandien smirda doh.gif As tarkavau ta svoguna, o paskui per merliuka sultis spaudziau. Kita karta reikes butinai pirstines uzsidet ax.gif Ir dar turbut reiketu striuke su kapisonu isigyt, kad netycia kur nors lauke nesuslapciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 11 15, 22:24)
Bent jau galima pasveikinti, kad nebeslenka 4u.gif O sukuosenos dabar kaip tik madingos nuo trumpiausiu plauku ili ilgesniu, tai gali apsimest, kad taip ir turi but ax.gif
Papildyta:

Bandysiu ir as karta per savaite darytis drinks_cheers.gif
Man rankos dar ir siandien smirda doh.gif As tarkavau ta svoguna, o paskui per merliuka sultis spaudziau. Kita karta reikes butinai pirstines uzsidet ax.gif  Ir dar turbut reiketu striuke su kapisonu isigyt, kad netycia kur nors lauke nesuslapciau lotuliukas.gif

po tarkavimo gal ir smirda rankos taip ilgai, as tai turiu spaustuka cesnakams tai su juo issispaudziu svoguna, o po to per merliuka isspaudziu tai rankos po to nesmirda smile.gif
o jus tik svoguno sultim tepet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 15, 21:04)
po tarkavimo gal ir smirda rankos taip ilgai, as tai turiu spaustuka cesnakams tai su juo issispaudziu svoguna, o po to per merliuka isspaudziu tai rankos po to nesmirda smile.gif
o jus tik svoguno sultim tepet? g.gif

Sikart tik sultim. Kita karta sumaisysiu su medum, jei nepamirsiu nusipirkt ar kokiu aliejuku - turiu linu semenu ir lyg kazkur ricinos buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 15, 13:39)
as siand vel dariausi kauke su svogunu sultim, pagal vienos mamytes parasyta receptuka, saukstas svogunu sulciu, saukstas citrinos isspaustos sulciu, saustas alyvuogiu aliejaus ir kiausinio trynys, valanda palaikiau sita kauke. plaukuciai tokie papure, minksti, mama sako ir blizga, bandysiu ir as pora men darytis sita kauke, jei reikes ir ilgiau, kad tik padetu ax.gif  o svoguno kvapas jauciasi tik kol plaukuciai slapi, kai issdziusta jokio kvapo nelieka bigsmile.gif


o as svogunu deti is vis negaliu doh.gif
kai isdziusta lyg ir nesmirda, bet uztenka iseiti i lauka dregnu oru, arba biski lietaus gauti - kvapas ziauriai slykstus pasklinda doh.gif schmoll.gif

matyt, kiekvienai savaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkkrista: 16 lapkričio 2009 - 01:38
QUOTE(kkkrista @ 2009 11 16, 03:38)
o as svogunu deti is vis negaliu  doh.gif
kai isdziusta lyg ir nesmirda, bet uztenka iseiti i lauka dregnu oru, arba biski lietaus gauti - kvapas ziauriai slykstus pasklinda  doh.gif  schmoll.gif

matyt, kiekvienai savaip  smile.gif

na taip, vienoms smirda, kitoms ne arba ne taip stipriai jauciasi rolleyes.gif
tada kita kauke galit pabandyti be svogunu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 16 lapkričio 2009 - 09:01
Tai va daznai pasiskaitineju jusu sita temele, nes visa gyvenima kankinuosi su slenkanciais plaukais, ypac pradejus studijuot (matyt nervai, gyvenimo tempas ir pan.). Isbandziau daaaaug priemoniu, net juokinga budavo, kai nueidavau i parduotuve ar turguj prie bobuciu su rusiska kosmetika, man siulydavo daug ivairiu priemoniu, o mano atsakymas visada tas pats "bandziau - nepadejo". Bet va pries pora savaiciu panasu, kad atradau, ko reikia mano plaukams. Nuvaziavau i Druskininkus giminiu aplankyt ir ten turguj atradau moteri, prekiaujancia ivairia rusiska, lenkiska produkcija, gal is 6 spejimo atradom, ko dar nenaudojau biggrin.gif . Rusiskas aliejus, repeinoe maslo rusiskai uzrasyta. Su gvazdikeliais, ricinos aliejum ir dar kazkuo (liet. aprasymas nusitryne biggrin.gif ). Sviesiai salotinis buteliukas, kainavo gal 14 lt. Ant buteliuko aprasymas liepia pries galvos plovima itrinti ir 20 min palaikyti siltai, as atsedejau visa vakara (gal 6 val.) biggrin.gif. Jau po pirmo karto plaukai nustojo slinkti. As aisku neskaiciuoju pavieniu plauku, kurie iskrenta dienos begy, nes cia juk norma. smile.gif Bet kai norma yra iki 100, tai pas mane gal net 30 neiskrenta. biggrin.gif Naudosiu toliau, ziuresim, kaip veiks.
Zinau, kad bus susidomejusiu (nors gal kas forume jau atrado, tada bus maziau vargo), todel pasistengsiu surasti ar ikelti to buteliuko nuotrauka (jei nepaves bilobilio reikalaujanti galva), gal dar kam pades. Reikia gi pagaliau issirasyt is plikiu seimynos. biggrin.gif
Ai va dar kas jautrios kvapams, tai kvapas savotiskai malonus, na bent neikyrus, po plovimo jo tikrai nelieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geneva: 16 lapkričio 2009 - 12:31
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 15, 17:08)
Galima, parasiau kokia as zinau, gal kam nereikes pasitelkt fantaziju o pasidarys tokia kokia parasiau mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

QUOTE(geneva @ 2009 11 16, 13:29)

Ai va dar kas jautrios kvapams, tai kvapas savotiskai malonus, na bent neikyrus, po plovimo jo tikrai nelieka.

Na būtų labai šaunu, kad įkeltum fotkę, ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Internete radau, gal toks tas "Repeinoe maslo"?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(geneva @ 2009 11 16, 14:29)
Tai va daznai pasiskaitineju jusu sita temele,  nes visa gyvenima kankinuosi su slenkanciais plaukais, ypac pradejus studijuot (matyt nervai, gyvenimo tempas ir pan.). Isbandziau daaaaug priemoniu, net juokinga budavo, kai nueidavau i parduotuve ar turguj prie bobuciu su rusiska kosmetika, man siulydavo daug ivairiu priemoniu, o mano atsakymas visada tas pats "bandziau - nepadejo". Bet va pries pora savaiciu panasu, kad atradau, ko reikia mano plaukams. Nuvaziavau i Druskininkus giminiu aplankyt ir ten turguj atradau moteri, prekiaujancia ivairia rusiska, lenkiska produkcija, gal is 6 spejimo atradom, ko dar nenaudojau biggrin.gif . Rusiskas aliejus, repeinoe maslo rusiskai uzrasyta. Su gvazdikeliais, ricinos aliejum ir dar kazkuo (liet. aprasymas nusitryne biggrin.gif ). Sviesiai salotinis buteliukas, kainavo gal 14 lt. Ant buteliuko aprasymas liepia pries galvos plovima itrinti ir 20 min palaikyti siltai, as atsedejau visa vakara (gal 6 val.) biggrin.gif. Jau po pirmo karto plaukai nustojo slinkti. As aisku neskaiciuoju pavieniu plauku, kurie iskrenta dienos begy, nes cia juk norma. smile.gif Bet kai norma yra iki 100, tai pas mane gal net 30 neiskrenta. biggrin.gif Naudosiu toliau, ziuresim, kaip veiks.
Zinau, kad bus susidomejusiu (nors gal kas forume jau atrado, tada bus maziau vargo), todel pasistengsiu surasti ar ikelti to buteliuko nuotrauka (jei nepaves bilobilio reikalaujanti galva), gal dar kam pades. Reikia gi pagaliau issirasyt is plikiu seimynos. biggrin.gif
Ai va dar kas jautrios kvapams, tai kvapas savotiskai malonus, na bent neikyrus, po plovimo jo tikrai nelieka.

sakot po pirmo karto jau nustojo slinkti plaukai? g.gif kazkoks stebuklas bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 16 lapkričio 2009 - 12:58
QUOTE(areta @ 2009 10 21, 16:21)
Galite pasidaryti nuo plauku slinkimo kauke bent karta i savaite ir 10 kartu butinai:1 saukstas ricinu aliejaus, 1 kiausinio trynys, 1 saukstas paprasto aliejaus(geriausiai butu alyvuogiu), 1 saukstas balzamo. Turetu padeti.

O saukstai kokie, arbat. ar valgom.? 4u.gif Balzamas ta prasme plauku balzamas? ax.gif Kiek mazdaug laikyti, ir ar nelabai riebaluosis plaukai? smile.gif Va kiek daug klausimu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 16 lapkričio 2009 - 13:02
Tiesa, išsiverčiau ką reiškia repeinoje maslo. Išv. iš rusų kalbos - varnalėšų aliejus mirksiukas.gif
Atsakyti