Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(lolce @ 2009 11 13, 21:32)
pleistrai tai sitie, as apie juos radau lietuviskam saite:

http://www.grozionam...=...22&n_id=700

o sampuno kaina tai 50 lt (200 ml)



Mane labai sudomino sie pleistrai g.gif kokia ju kaina? kur galima isigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(`Diana` @ 2009 11 14, 00:28)
Juokai juokais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet kas bus senatveje, jeigu jau dabar plikstam biggrin.gif


drinks_cheers.gif Tai va rolleyes.gif blush2.gif
QUOTE(Simute90 @ 2009 11 14, 02:01)
labukas merginos gal kuri zino kaip vadinasi ricinos aliejus angliskai nes gyvenu airijoj ir neysivaizduoju kaip toks daiktas vadinas... jau 5 menesiai po gimdymo o plaukai slenka kuokstais bijau eit y dusa ir sukuotis  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Pas tave tikrai nėra didelės problemos, nes po gimdymo praėjo tik 5 mėn. Tai visiškai normalu, kad slenka. Patikėk, tai tikrai laikina ir nereikia jokiu priemoniu, cia gimdymo palikimas, slenka plaukai ne is karto po gimdymo, o praejus 2-6 menesiams po jo, o tavo laikotarpis kaip tik toks , na reikia tik pakenteti su slenkanciais plaukais apie menesi, nors buna, kad ir iki dvieju menesiu slenka, viskas praeis savaime

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 14, 02:22)
nueikit į Google, suvedat ricina angl., iškart meta vertimą. castor oil. Ir tikrai nemanau, kad jums tas aliejus sustabdys stiprų slinkimą.

Niekas ir nesako, kad sustabdys, bet manau nepakenks mirksiukas.gif
Atsakyti
atlekiau pasigirti kad pasiryžau svoguna susitarkuoti ir ant galvo sutepti, dar su medum sumaišiau. pačiai įdomu kaip aš čia kvepėsiu po valandos tokios kaukės.
Jei labai nesmidėsiu tai reikės 2 mėn kurso laikytis biggrin.gif

aš tik taip ant greičio internete radau, pašokau susitarkavau sumakalavau ir ant galvos. o dabar galvoju gi reikėjo penktadieni daryti vakare, butu dvi dienas galėje namie vėdintis .žinot bet ir šeimai gera profilaktika prieš kiauliu gripą lotuliukas.gif

beje pleistrai įdomu, gal kas realiai bandėt,..
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif Jungiuos ir as prie jusu rolleyes.gif Tragiskai plaukai slenka unsure.gif Vakar svogunu kauke dariausi, bet vien tik sultis issispaudziau, reiketu turbut daugiau cia pasiskaityt su kuo ji dar sumaisot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 11 14, 13:17)
Mane labai sudomino sie pleistrai  g.gif kokia ju kaina? kur galima isigyti?  g.gif


sveika, gal pabandyk tuo meilu parasyti, kur duotas to straipsnio pabaigoje smile.gif.. Mano drauge tai juos pirkosi per savo kirpeja Kaune-jei nepavyks susisiekti, parasyk, per ta kirpeja gal bus galima uzsakyt arba ji gal duos vadybininkes numeri...Drauge mano tai mokejo uz menesio kursa(30v.)-250 lt...

Atsakyti
QUOTE(Pusycat @ 2009 11 14, 18:04)
atlekiau pasigirti kad pasiryžau svoguna susitarkuoti ir ant galvo sutepti, dar su medum sumaišiau. pačiai įdomu kaip aš čia kvepėsiu po valandos tokios kaukės.
Jei labai nesmidėsiu tai reikės 2 mėn kurso laikytis  biggrin.gif

aš tik taip ant greičio internete radau, pašokau susitarkavau sumakalavau ir ant galvos. o dabar galvoju gi reikėjo penktadieni daryti vakare, butu dvi dienas galėje namie vėdintis .žinot bet ir šeimai gera profilaktika prieš kiauliu gripą  lotuliukas.gif


Šaunuole, kad pabandei. Būtinai parašyk kiek laiko laikysis kvapas 4u.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Masiania* @ 2009 11 14, 19:50)
Labas vakarelis 4u.gif  Jungiuos ir as prie jusu rolleyes.gif  Tragiskai plaukai slenka unsure.gif  Vakar svogunu kauke dariausi, bet vien tik sultis issispaudziau, reiketu turbut daugiau cia pasiskaityt su kuo ji dar sumaisot blush2.gif

Taip, maišyti galima su daug kuo. Labai gerai plaukui yra medus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 11 14, 19:50)
Labas vakarelis 4u.gif  Jungiuos ir as prie jusu rolleyes.gif  Tragiskai plaukai slenka unsure.gif  Vakar svogunu kauke dariausi, bet vien tik sultis issispaudziau, reiketu turbut daugiau cia pasiskaityt su kuo ji dar sumaisot blush2.gif


Vien svoguno sulciu kaukes nereiketu deti,nes nudeginsi plauku saknis,ir pacio plauko svoguneli.Svogunu sultys yra skiedziamos ivairiai,ir su vaistazoliu nuoviru, ir vien su vandeniu,ar medumi dar,kiausiniu ir t.t smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusycat @ 2009 11 14, 18:04)
beje pleistrai įdomu, gal kas realiai bandėt,..



Draugė bandė, sakė,kad padėjo ax.gif
Beje, žiūrėjau, kad siųstis tikrai pigiau išeina. Tai manau reiks gal parsisiųsti pabandymui. + Revlonas turi ir ampulių nuo slinkimo. Gal visą kompleksą pabandyt ?
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 11 15, 13:57)
Vien svoguno sulciu kaukes nereiketu deti,nes nudeginsi plauku saknis,ir pacio plauko svoguneli.Svogunu sultys yra skiedziamos ivairiai,ir su vaistazoliu nuoviru, ir vien su vandeniu,ar medumi dar,kiausiniu ir t.t smile.gif

as siand vel dariausi kauke su svogunu sultim, pagal vienos mamytes parasyta receptuka, saukstas svogunu sulciu, saukstas citrinos isspaustos sulciu, saustas alyvuogiu aliejaus ir kiausinio trynys, valanda palaikiau sita kauke. plaukuciai tokie papure, minksti, mama sako ir blizga, bandysiu ir as pora men darytis sita kauke, jei reikes ir ilgiau, kad tik padetu ax.gif o svoguno kvapas jauciasi tik kol plaukuciai slapi, kai issdziusta jokio kvapo nelieka bigsmile.gif
Atsakyti
Manau, kad kaukes galima maišyt iš įvairių produktų mirksiukas.gif Čia jau kiekvienos fantazijos reikalas.
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 15, 17:42)
Manau, kad kaukes galima maišyt iš įvairių produktų mirksiukas.gif Čia jau kiekvienos fantazijos reikalas.

Galima, parasiau kokia as zinau, gal kam nereikes pasitelkt fantaziju o pasidarys tokia kokia parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 15 lapkričio 2009 - 16:08
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 15, 10:45)
Taip, maišyti galima su daug kuo. Labai gerai plaukui yra medus mirksiukas.gif

Anais metais darydavausi tokia cinamonas+alyvuogiu aliejus+medus. Dabar medaus neturejau, tai ir nepavyko plaukuciu palepinti rolleyes.gif

QUOTE(Tora 5 @ 2009 11 15, 11:57)
Vien svoguno sulciu kaukes nereiketu deti,nes nudeginsi plauku saknis,ir pacio plauko svoguneli.Svogunu sultys yra skiedziamos ivairiai,ir su vaistazoliu nuoviru, ir vien su vandeniu,ar medumi dar,kiausiniu ir t.t smile.gif

Si karta, rodos, nenudegino. Siaip prie saknu plaukai linke riebaluotis, tai aliejuku kaip ir nelabai tinka skiesti svogunu sultis, nors turbut ricinos aliejus turbut labai tiktu tokiam reikalui g.gif

QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 15, 12:39)
as siand vel dariausi kauke su svogunu sultim, pagal vienos mamytes parasyta receptuka, saukstas svogunu sulciu, saukstas citrinos isspaustos sulciu, saustas alyvuogiu aliejaus ir kiausinio trynys, valanda palaikiau sita kauke. plaukuciai tokie papure, minksti, mama sako ir blizga, bandysiu ir as pora men darytis sita kauke, jei reikes ir ilgiau, kad tik padetu ax.gif  o svoguno kvapas jauciasi tik kol plaukuciai slapi, kai issdziusta jokio kvapo nelieka bigsmile.gif

O kas kiek laiko reikia darytis panasias kaukes? Mazdaug karta per savaite? g.gif
Man kvapas jauciasi ir kai isdziuvo, nors mano uosle gera, gal del to blush2.gif
Atsakyti