Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

nenoriu atrodyt kaip is tundros, bet kas cia per mandri pleistrai? biggrin.gif
Beje ar brangus tas revlon sampunas?
Atsakyti
QUOTE(lolce @ 2009 11 12, 23:33)
sveikos smile.gif,
.............................
o drauge tai nusipirko pleistrus, tai po ju naudojimo plaukus teko dazyt kas dvi savaites, o ne kas menesi, nes jau labai linksmai sviete saknys smile.gif))))

visoms sekmes kovojant su sia problema smile.gif

Gal galima placiau, apie pleistrus? Neteko nieko girdeti... blush2.gif
Atsakyti
Ant kurios vietos tuos pleistrus klijuojat? blink.gif Kažkokia naujiena g.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 11 12, 16:23)
kokioje vaistineje jo galima pasti? g.gif



Aš pirkau Euro Vaistinėje Akropolyje, ten yra atskiras Bioderma stendas su kremais, šampūnais ir panašiai. Šiaip nenoriu rašyti labai užtikrintai, nes jau pusę metų negyvenu Lietuvoje, bet gal niekas nepasikeitė blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(lolce @ 2009 11 12, 23:33)
sveikos smile.gif,
nusprendziau ir as pasidalinti patirtimi smile.gif... man paciai tai toks sezoninis pavasarinis slinkimas buvo uzejes, bet kai plaukai trumpi, tai buvo baisoka smile.gif... Tai mano kirpeja patare nusipirkti Revlon professional sampuna nuo slinkimo ir paplauti 2 savaites ir ziureti, kas bus-tipo jei nepades, ziuresim ar ampules ar pleistrus naudoti ... Realiai tai as nelabai tikejau, kad man tik sampunas pades, taciau kaip bebutu keista-padejo, pristabde slinkima, tada pastiprinimui isiule ji man tos pacios firmos putas su vitaminais nuo slinkimo-tai plaukai sutvirtejo, ir jau pamirsau sita beda smile.gif...
o drauge tai nusipirko pleistrus, tai po ju naudojimo plaukus teko dazyt kas dvi savaites, o ne kas menesi, nes jau labai linksmai sviete saknys smile.gif))))

visoms sekmes kovojant su sia problema smile.gif



Va va, aš taip pat nustebau, kad TIK šampūnas man taip padėjo, nes jau tikrai buvau puolusi į neviltį unsure.gif Labai tikiuosi, kad kažkam padės, kaip padėjo man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2009 11 13, 02:06)
Gal galima placiau, apie pleistrus? Neteko nieko girdeti... blush2.gif

Na tikrai, kas čia per naujiena g.gif
Ai, tiesa, vakar buvau pas savo dermatologę, tai ji jau nebežino kokias priemones man beskirt doh.gif Sako, manau, kad jums plaukai gal slenka dėl kokių nors žarnyno problemų blink.gif Liepė vartot LEPICOL 5+ blink.gif
Atsakyti
gal kontraceptiniai pleistrai? g.gif kitoms kazkaip veikia kontraceptikai plauku augima, mazina slinkima
Atsakyti
Va tokie spėju g.gif:


user posted image

evlon Intragen 5 Multi-Active Anti-Hair Loss Treatment Innovation - 30 Patches

A WORLDWIDE INNOVATION

Multi active action against hair loss.
Hair loss isn’t due to one single cause, but to multiple factors with different origins: seasonal, hereditary, hormonal disorders, stress etc.

Preserves hair life and increases hair density. A highly effective anti-hair loss treatment.

The multi-active patented intragen 5 complex acts on the 5 causes which upset the hair’s normal growth cycle:

1. Naturally blocks the hormonal agent
2. Protects capillary cells from premature aging
3. Stimulates oxygenation and cellular nutrition
4. Increases the production of new cells
5. Reduces excess sebum in the scalp

Proven anti-hair loss efficacy*
+22% hair density. Double resistance to hair loss

A worldwide innovation; multi-active anti hair-loss patch 30 patches

Effective
• Acts from within, strengthening the nucleus of the hair follicle.
• 75% more hair density**
• 72% stronger and revitalized hair**
• Satisfaction test with more than 80% of those who have used the product
have noticed positive results.

Intensive
• Gradual and progressive 24hr action.

Safe
• No contraindications.
• No interactions.
• Hypoallergenice.

Practical
• Invisible.
• Waterproof.
• Unisex.

Professional Advice
1. Gently brush the hair at least once a day for 2-3 minutes.
2. Aviod tugging at the hair during brushing.
3. Lower the temperature of your hair dryer.
4. Carry out a minimum of 2 maintenance treatments a year, in autumn and spring.
5. Massage greasy scalps very gently.

*Live clinical study of the efficacy of Intragen 5 carried out on men and women by the ISPE (institute of Skin and Product Evaluation) of Milan. from six weeks onwards.

**Satisfaction test with 290 men and women in europe.
Atsakyti
pleistrai tai sitie, as apie juos radau lietuviskam saite:

http://www.grozionam...=...22&n_id=700

o sampuno kaina tai 50 lt (200 ml)
Atsakyti
Atsiprašau, kad ne į temą, bet noriu šiek tiek pajuokauti biggrin.gif Kai jau nebepadės nė jokios priemonės, pirksim pleistrus, kad priklijuot plaukus ir jie 100 proc. pasiliks ant galvos doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Juokai juokais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet kas bus senatveje, jeigu jau dabar plikstam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo `Diana`: 13 lapkričio 2009 - 23:29
labukas merginos gal kuri zino kaip vadinasi ricinos aliejus angliskai nes gyvenu airijoj ir neysivaizduoju kaip toks daiktas vadinas... jau 5 menesiai po gimdymo o plaukai slenka kuokstais bijau eit y dusa ir sukuotis cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Simute90 @ 2009 11 14, 01:01)
labukas merginos gal kuri zino kaip vadinasi ricinos aliejus angliskai nes gyvenu airijoj ir neysivaizduoju kaip toks daiktas vadinas... jau 5 menesiai po gimdymo o plaukai slenka kuokstais bijau eit y dusa ir sukuotis  cray.gif  cray.gif  cray.gif

nueikit į Google, suvedat ricina angl., iškart meta vertimą. castor oil. Ir tikrai nemanau, kad jums tas aliejus sustabdys stiprų slinkimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 14 lapkričio 2009 - 01:25