Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Fire @ 2009 11 11, 12:19)
Man asmeniškai po KT metimo dar apie metus žiauriai slinko  doh.gif  unsure.gif bet gal priklauso nuo to, kiek laiko naudoti KT  g.gif


KT vartojau apie 1 metus, prieš mesdama pasiruošiau - iš anksto pradėjau vitaminus vartoti, bet nieko negelbėjo, 3 mėnesius slinko labai žiauriai, dar 3 mėnesius - tiesiog slinko. Ataugo paskui, bet stresavau juodai, o ir ševeliūra apgailėtina liko, teko kirptis trumpai...
Dabar tai galvoju, kad kažkoks sezoninis slinkimas užpuolė: pradėjo slinkt rugpjūtį, tuoj puoliau papildus vartot, šampūną Fitoval nusipirkau, dar Keune nuo slinkimo šampūną ir losjoną, va prieš savaitę pastebėjau, kad lyg sumažėjo, vadinas - 3 mėnesiai slinkimo.
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 11 11, 14:09)
Man irgi slenka.. KT mečiau prieš keturis mėnesius, tikrai labiau pradėjo slinkti.. Kiek maždaug laiko tau slinko, kai metei KT? Ir kiek laiko naudojai tuos šampūnus, aliejų, ampules? Po kiek laiko nustojo slinkt? Sorry už daug klausimų, bet gi aktualu..  smile.gif

Beje, vakar išsispaudžiau svogūnų sulčių, ištryniau plaukų šaknis, perploviau šampūnu, bet plaukau dabar taip dvokia..  doh.gif

jeigu vien tik svogunu sultim saknis trynei tai gal ir smirda biggrin.gif pabandyk pagal Miaškos arba sher receptuka pasidaryti kauke, ten daugiau nei svogunu sultys ieina, bent jau man po jos tai nesmirdejo bigsmile.gif
Atsakyti
Mergiatės, ačiū už atsakymus 4u.gif

QUOTE(Gugė @ 2009 11 11, 13:46)
.. Sunaudojau 7 apules, buteliuką aliejuko, šampūno ir bonkute kremuko..


Gal galėtum dar parašyti, kokie konkrečiai produktai, ir kokie tavo plaukai (riebūs, sausi)? blush2.gif Gal ir netiks, bet juk turiu kažko griebtis..

QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 11, 16:03)
jeigu vien tik svogunu sultim saknis trynei tai gal ir smirda biggrin.gif  pabandyk pagal Miaškos arba sher receptuka pasidaryti kauke, ten daugiau nei svogunu sultys ieina, bent jau man po jos tai nesmirdejo bigsmile.gif


Tai jau pasižiūrėjau, darysiu, nes kvapas tai tikrai.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 11 11, 15:50)
Mergiatės, ačiū už atsakymus  4u.gif
Gal galėtum dar parašyti, kokie konkrečiai produktai, ir kokie tavo plaukai (riebūs, sausi)?  blush2.gif  Gal ir netiks, bet juk turiu kažko griebtis..
Tai jau pasižiūrėjau, darysiu, nes kvapas tai tikrai..  blink.gif


Kiek išbandžiau - o išbandžiau daaaug - visi šampūnai ir losjonai (ypač losjonai) nuo slinkimo sausina plaukus. Mano plaukai sausi, bet kad nelikčiau visai be jų - vis tiek naudojau visokias priemones, ir bent kartą per savaitę pamaitindavau plaukus kauke ar aliejumi, kad ne taip sausintų. Nenutriušo. Tiesa, dar stengiuosi losjonus tepti tik ant šaknų ir įtrinti, kad nenutekėtų per plaukus.
Atsakyti
Kiek geriau perfectil, naudojau fitovalio sampunus, plaukai kaip slinko taip ir slenka sad.gif tai galvoju pabandyt kokias namines kaukes. Be to mano plaukai (kaip kazkas buvo pasakes) minksti ir lengvi kaip pukelis. Zinoma kaip nebus lengvi...kai kasyte plonyte supynu. Kiek save atsimenu ir mokyklos metais, ir po mokyklos - niekad neturejau daug tu plauku. Taciau bent noretusi sustabdyti slenkima. Galva plaunu kas 2-3 dienas, kiekviena karta isslenka nemazai plauku.
Kur galima butu isigyti cemerycio vandens? Kokia kaina mazdaug ir kiek ten jo yra? smile.gif Ir dar kur galima gaut rozmarino eterinio aliejaus, aciu wink.gif
Atsakyti
[quote=jolie23,2009 11 11, 16:50]
Mergiatės, ačiū už atsakymus 4u.gif
Gal galėtum dar parašyti, kokie konkrečiai produktai, ir kokie tavo plaukai (riebūs, sausi)? blush2.gif Gal ir netiks, bet juk turiu kažko griebtis..

Mano plaukai normalūs.. Naudojau Himalaya Revitalizing oil ( lyg taip vadinasi), šampūnas su proteinais+kondicionierius normaliems plaukams ( šampūnų yra įvairiems plaukams).. Ir kremuką nuo plaukų slinkimo iš šios serijos.. Nėra brangūs produktai, na tik kremukas brangiausias, tai jei nepadėtų, ne taip gaila išleistų pinigėlių.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(`Diana` @ 2009 11 12, 02:01)
Kiek geriau perfectil, naudojau fitovalio sampunus, plaukai kaip slinko taip ir slenka sad.gif tai galvoju pabandyt kokias namines kaukes. Be to mano plaukai (kaip kazkas buvo pasakes) minksti ir lengvi kaip pukelis. Zinoma kaip nebus lengvi...kai kasyte  plonyte supynu. Kiek save atsimenu ir mokyklos metais, ir po mokyklos - niekad neturejau daug tu plauku. Taciau bent noretusi sustabdyti slenkima. Galva plaunu kas 2-3 dienas, kiekviena karta isslenka nemazai plauku.
Kur galima butu isigyti cemerycio vandens? Kokia kaina mazdaug ir kiek ten jo yra? smile.gif Ir dar kur galima gaut rozmarino eterinio aliejaus, aciu wink.gif


Čemeryčių vandens, manau, būtų vaistinėje g.gif O rozmarinų eterinio aliejaus aš ketinu įsigyti iš Kvapų namų, bet yra ir kitur.

QUOTE(Gugė @ 2009 11 12, 09:36)
Mano plaukai normalūs.. Naudojau Himalaya Revitalizing oil ( lyg taip vadinasi), šampūnas su proteinais+kondicionierius normaliems plaukams ( šampūnų yra įvairiems plaukams).. Ir kremuką nuo plaukų slinkimo iš šios serijos.. Nėra brangūs produktai, na tik kremukas brangiausias, tai jei nepadėtų, ne taip gaila išleistų pinigėlių..  smile.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Čemeryčių vanduo 40 ml buteliukas, apie 5 Lt. Kiekvienoj vaistinėj rasit.
Atsakyti
Nežinau, ar kažkam dar pagelbėtų, tačiau man laabai padėjo BIODERMA šampūnas, žalios spalvos buteliuke, vaistinėje kainuoja apie 30 Lt. Šis šampūnas nėra skirtas plaukams grynai nuo slinkimo, tačiau radau parašyta, kad jis atkuria galvos odos paviršių ir galbūt tai ir nulemia tai, kad pagerėja pačių plaukų šaknų būklė, jie atsigauna ir nustoja slinkti.
Mano pačios plaukai labai smarkiai slinko, tiesiog saujom.. ir nuo šviesinimo, ir galbūt nuo stiprių vaistų vartojimo, pati skaičiau šitą ir dar gal šimtą panašių temų ir kažkur užtikau paminėtą šitą šampūną.. tai vat, po dviejų mėnesių šio šampūno naudojimo ir plaukai nebeslenka (nors ir toliau šviesinu), ir pradėjo greičiau augti, atsirado pilna pasišiaušusių garbanėlių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2009 11 12, 16:47)
Nežinau, ar kažkam dar pagelbėtų, tačiau man laabai padėjo BIODERMA šampūnas, žalios spalvos buteliuke, vaistinėje kainuoja apie 30 Lt. Šis šampūnas nėra skirtas plaukams grynai nuo slinkimo, tačiau radau parašyta, kad jis atkuria galvos odos paviršių ir galbūt tai ir nulemia tai, kad pagerėja pačių plaukų šaknų būklė, jie atsigauna ir nustoja slinkti.
Mano pačios plaukai labai smarkiai slinko, tiesiog saujom.. ir nuo šviesinimo, ir galbūt nuo stiprių vaistų vartojimo, pati skaičiau šitą ir dar gal šimtą panašių temų ir kažkur užtikau paminėtą šitą šampūną.. tai vat, po dviejų mėnesių šio šampūno naudojimo ir plaukai nebeslenka (nors ir toliau šviesinu), ir pradėjo greičiau augti, atsirado pilna pasišiaušusių garbanėlių  rolleyes.gif

kokioje vaistineje jo galima pasti? g.gif
Atsakyti
Dekui uz atsakyma wink.gif tiek patarimu, reikia kazko imtis smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif,
nusprendziau ir as pasidalinti patirtimi smile.gif... man paciai tai toks sezoninis pavasarinis slinkimas buvo uzejes, bet kai plaukai trumpi, tai buvo baisoka smile.gif... Tai mano kirpeja patare nusipirkti Revlon professional sampuna nuo slinkimo ir paplauti 2 savaites ir ziureti, kas bus-tipo jei nepades, ziuresim ar ampules ar pleistrus naudoti ... Realiai tai as nelabai tikejau, kad man tik sampunas pades, taciau kaip bebutu keista-padejo, pristabde slinkima, tada pastiprinimui isiule ji man tos pacios firmos putas su vitaminais nuo slinkimo-tai plaukai sutvirtejo, ir jau pamirsau sita beda smile.gif...
o drauge tai nusipirko pleistrus, tai po ju naudojimo plaukus teko dazyt kas dvi savaites, o ne kas menesi, nes jau labai linksmai sviete saknys smile.gif))))

visoms sekmes kovojant su sia problema smile.gif
Atsakyti