Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 09, 21:55)

gal kam ir grybelis, o man itariu slenka del didelio streso unsure.gif

Gerai kai žinai tikslią slinkimo priežastį smile.gif Bet dažniausiai būna labai sunku tai padaryti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 09, 23:45)
Gerai kai žinai tikslią slinkimo priežastį smile.gif Bet dažniausiai būna labai sunku tai padaryti.  4u.gif

anksciau taip nesivervavau tai ir plaukai neslinko arba vos vienas kitas, o dabar doh.gif bet mano stresai greitai praeis, pasidarysiu kaukiu, kurias man rekomendavo ir tikiu, kad viskas susitvarkys 4u.gif dar ka noreciau pasakyti apie svogunu kauke, nes sestadieni dariausi, tai kai plaukai issdziuvo, jokio svogunu kvapo nesijaute, ir kai siand vel ploviau galva irgi nieko, taip, kad man pasiseke biggrin.gif nezinau ar nuo sitos kaukes, bet plaukuciai labai svelnus buvo, nuo saknu papure, zodziu man patiko good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 09 lapkričio 2009 - 22:02
Kaip ir kur tiriama galvos oda g.gif
Atsakyti
Jei Vilniuje, tai Sugiharoj, GK klinikoje Gedimino pr. Taip pat, kiek žinau, Kauno g. ligoninėje. Pprastai apžiūros būdu gali ir dermatologė poliklinikoje ištirti, bet dėl išsamesnių tyrimų turbūt vis tiek nukreipimą rašytų g.gif
Turbūt yra ir kitų vietų kur tiria, tik nežinau daugiau.

Kaune tai KMUK ax.gif

Tyrimai vyksta taip - apžiūrima galvos oda (dažniausiai prieš tai reikia būt porą dienų neplovus galvos), gydytoja pasižiūri tiesiog pasklaidžiusi plaukus, po to su tokiu kaip rašikliu pavedžioja po galvą - vaizdas perduodamas į kompą ir galima pačiai pamatyti savo galvos odą. Jeigu tiria plaukus, tai išrauna keletą ir deda po mikroskopu, jei tik galvos odą, tai paima odos mėginėlius (ar kaip pavadinti) su tokia kaip plokštele prispaudžiant prie galvos odos. Tada tenka palaukti tyrimų rezultatų iš laboratorijos. Poliklinikoj tai dažniausiai tiesiog apžiūri.
Jeigu dėl plaukų slinkimo kreipiesi, tai paskiria kraujo, skydliaukės, hormoninius tyrimus ir jeigu tyrimų rezultatai nieko blogo nerodo, tai dar gali daryti taip vadinamą biopsiją - kada išpjaunamas mažytis galvos odos gabalėlis ir tiriamas.
Atsakyti
Kad tik padėtų biggrin.gif

Šiaip, gali pasižiūrėti ir Sugiharos, bei GK klinikos internetinius psl., man rodos ten irgi aprašyta kaip vyksta tyrimai. Tik ten apie plaukų slinkimą, tačiau juk dažnai tos problemos susiję - t.y. jeigu kažkas negerai su galvos oda, tai dažniausi dėl to ir plaukai slenka, o jei kreipiesi dėl slenkančių plaukų, tai tuo pačiu ištiriama ir galvos oda ar nėra kokių problemų.
Nors plaukų slinkimas visai nebūtinai kyla nuo galvos odos problemų, jį gali lemti genai, stresas, nėštumas ir gimdymas, kokia nors liga (mažaukrajystė, skydliaukės problemos ir t.t.), apsinuodijimas metalais ir pan.
Kartais net ir nenustatoma kodėl, pvz., aš jaučiuosi kažkiek išmetus pinigus, nes Sugiharoj nieko, ko nežinojau pati, man nenustatė ir neišsiaiškino. Tik gerai tiek, kad dabar žinau, jog su hormonais, skydliauke ir krauju pas mane viskas normoj biggrin.gif

Tariausi su keliom forumietėm, tai man susidarė įspūdis, kad rimčiausiai žiūrima KMUK, nu bet neišeina man į Kauną važinėt dėl plaukų unsure.gif Sugihara tai nusivyliau, geriau gal į GK būčiau ėjus ax.gif
Atsakyti
Gal žinot kiek kainuoja vyriškų ir moteriškų hormonų tyrimas? 4u.gif
Atsakyti
Tai kad labai sunku pasakyti, nes jeigu einama privačiai, tai visų pirma reikia mokėti už konsultaciją (50-100Lt), po to už kraujo paėmimą (pačią procedūrą) apie 10-15Lt, po to atskirai už kiekvieną tyrimą, o jų gali būti daaaug doh.gif Ir po to, kada tyrim7 rezultatai ateina iš laboratorijos reikia vėl eiti pas gydytoją, kad išaiškntų, ką kuris reiškia - kai kuriose klinikose pakartotina žodinė konsultacija nemokama, kitur reikia mokėti, tik pigiau...
pvz., vien progesterono (arba vien testosterono) tyrimas kainuoja apie 40Lt, jeigu tiriama skydliaukė - kiekvienas jos hormonas (tiroksinas, trijodtironinas) atskirai po maždaug tiek pat. Bet pvz., man šiuos tyrimus darė tik po skydliaukės echoskopijos (ta kainavo 90Lt), po mėnesio tyrimus reikėjo kartot, nes tiroidinas gydytojai pasirodė įtartinas, bet po pakartotinų tyrimų paaiškėjo, kad viskas gerai.

Jeigu eiti į polikliniką, tai už konsultacijas nereikia mokėti ir gal dalis tyrimų kompensuojami g.gif Nors, pvz., man ginekologė pasakė, jums pagal amžių jau priklauso nemokamas tyrimas (čia ne hormoninis, truputį ne į tema, aš apie gimdos kaklelio vėžį), bet baigiasi kvotos, tai gal galėtumėt susimokėti, nes yra labai sunkiai besiverčiančių moterų, kas negali sumokėt doh.gif verysad.gif
tai nežnia ar kažko panašaus nebūtų su hormoniniais tyrimais...
Atsakyti
Aš taip pat turiu šią bėdą, o ypatingai pradedu "šertis" rudens - žiemos periodu, vien tik po galvos išplovimo plaukų išslenka kuokštai verysad.gif Šukuojantis taip pat daug.. Geriu vitaminus, tačiau gal dar reikėtų kažką vartoti papildomai g.gif Vasarą taip pat yra tas slinkimas, tačiau ne toks ryškus, kaip šaltuoju metų laiku..
Atsakyti
Man plaukai žiauriai slinkt pradėjo kai mečiau KT. Slinko nežmoniškai, maniau nupliksiu.. kur nepasisuksi visur pilna mano plaukų buvo.. Vienužodžiu baisu buvo.. doh.gif
Pasiskaitinėjau SM.. ir nusprendžiau pabandyti Himalaya šampūnus, aliejuką ir kremuką.. Gėriau nakvišų aliejų.. ir dar sunaudojau rusiškas 7ampuolytes ( Apteka babi Agafiji- lyg taip vadinasi ax.gif ).. Na ir nustojo slinkimas.. thumbup.gif ir ežiukas jau nemažas jaučiasi.. 4u.gif
Patys Himalaya šampūnai nelabai patinka jau, riebaluojasi plaukai greit, bet dar naudoju.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugė @ 2009 11 11, 12:56)
Man plaukai žiauriai slinkt pradėjo kai mečiau KT. Slinko nežmoniškai, maniau nupliksiu.. kur nepasisuksi visur pilna mano plaukų buvo.. Vienužodžiu baisu buvo..  doh.gif
Pasiskaitinėjau SM.. ir nusprendžiau pabandyti Himalaya šampūnus, aliejuką ir kremuką.. Gėriau nakvišų aliejų.. ir dar sunaudojau rusiškas 7ampuolytes ( Apteka babi Agafiji- lyg taip vadinasi  ax.gif  ).. Na ir nustojo slinkimas..  thumbup.gif  ir ežiukas jau nemažas jaučiasi..  4u.gif 
Patys Himalaya šampūnai nelabai patinka jau, riebaluojasi plaukai greit, bet dar naudoju..  ax.gif


Man irgi slenka.. KT mečiau prieš keturis mėnesius, tikrai labiau pradėjo slinkti.. Kiek maždaug laiko tau slinko, kai metei KT? Ir kiek laiko naudojai tuos šampūnus, aliejų, ampules? Po kiek laiko nustojo slinkt? Sorry už daug klausimų, bet gi aktualu.. smile.gif

Beje, vakar išsispaudžiau svogūnų sulčių, ištryniau plaukų šaknis, perploviau šampūnu, bet plaukau dabar taip dvokia.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 11 11, 13:09)
Man irgi slenka.. KT mečiau prieš keturis mėnesius, tikrai labiau pradėjo slinkti.. Kiek maždaug laiko tau slinko, kai metei KT? Ir kiek laiko naudojai tuos šampūnus, aliejų, ampules? Po kiek laiko nustojo slinkt? Sorry už daug klausimų, bet gi aktualu..  smile.gif

Beje, vakar išsispaudžiau svogūnų sulčių, ištryniau plaukų šaknis, perploviau šampūnu, bet plaukau dabar taip dvokia..  doh.gif


Man asmeniškai po KT metimo dar apie metus žiauriai slinko doh.gif unsure.gif bet gal priklauso nuo to, kiek laiko naudoti KT g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 11 11, 13:09)
Man irgi slenka.. KT mečiau prieš keturis mėnesius, tikrai labiau pradėjo slinkti.. Kiek maždaug laiko tau slinko, kai metei KT? Ir kiek laiko naudojai tuos šampūnus, aliejų, ampules? Po kiek laiko nustojo slinkt? Sorry už daug klausimų, bet gi aktualu..  smile.gif

Beje, vakar išsispaudžiau svogūnų sulčių, ištryniau plaukų šaknis, perploviau šampūnu, bet plaukau dabar taip dvokia..  doh.gif

Slinko net nžn tiksliai kiek laiko.. 4u.gif 3-4mėn. Kol nesusigriebiau, kad čia jau ne juokai ir galiu išvis nuplikt.. Sunaudojau 7 apules, buteliuką aliejuko, šampūno ir bonkute kremuko.. ir aprimo slinkimas... dabar tik kai šukuojuos tai kelis randu plaukus šukuose.. smile.gif vis dar naudoju (bet rečiau šiek tiek) Himalaya aliejuką ir šampūną.. 4u.gif
Bet vieniems pagelbėja tos priemonės, kitiems ne..
Papildyta:
QUOTE(Fire @ 2009 11 11, 13:19)
Man asmeniškai po KT metimo dar apie metus žiauriai slinko  doh.gif  unsure.gif bet gal priklauso nuo to, kiek laiko naudoti KT  g.gif

Aš vartojau apie 4m. KT.. bet po metimo man slinko tiek kol nesusigriebiau.. 4u.gif
Atsakyti