Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(sher @ 2009 11 07, 23:16)
na po pirmo karto gal poveikio kvaila butu tiketis.. manau isslinko tiek kiek ir po kiekvieno plovimo isslenka.. g.gif

as ir nesitikiu, kad po pirmo karto bus kazkoks poveikis, o del isslinkimo manau jus teisi, tik kiekvienas isslinkes plaukas siuo metu man atrodo kaip siaubas kazkoks verysad.gif bet sita kauke tikrai dar desiu ir tikiuosi po keliu menesiu gal greiciau mano problema bus isspresta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 07, 21:05)
biskiuka issigandau, po kaukes issisukavus vel sepety radus kuoksteli plauku, tikiuosi nenupliksiu unsure.gif  biggrin.gif


Nieko, svogūniukai juk kraujo apytaką gerina, aktyvina - turėtų išslinkt net daugiau nei įprastai, bet čia į gera (tie silpnieji ir taip būtų iškritę), tuo pačiu jie paskatina naujų plaukiukų augimą! 4u.gif
Atsakyti
juo_2ke pabandyk dar tokia kauke pakaitom daryti su svogunu : saukstelis medaus, saukstelis ricinos aliejaus ir kiausinio trinys, viska sumaisai ir ant saknu dedi, taip laikai kiek laiko turi, as dar celofanini maiseli uzdedavau ant galvos ir ranksluosciu apviniodavau kad silta butu, tai daryk viena karta svogunu kauke kita karta sita smile.gif irgi labai gerai plaukams sita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 17:28)
O kur ajerus pirkai? 4u.gif

Aš pradėjau skalauti plaukų šaknis varnalėšų lapų nuoviru, žiūrėsim ar kas bus.
Prieš kiekvieną plaukų plovimą darausi kaukes ir laikau jas porą valandų. Vieną kartą darausi aliejinę su rozmarinų ea, kitą kartą obuolių acto su ylang-ylang ea. kaskart jas kaitalioju.


šeip buvau prisirinkusi prieš rudenį prie upės, bet tik kokiek 5 kartam... biggrin.gif dar buvau nusipirkusi vaistinėje, bet brangoka iš tikro... tai sakiau kitamet butinai reikės prisirinkti ir skalauti. dabar pradėjau pirktis dar dilgėles (močiutė patarė) užsiplikau puodelį ir pusę užsipilu ant galwos, tada įtrinu. ir iš tikro labai džiaugiuosi, nes praėjo kažkur 1,5 mėn, o man gan apstojo slinkimas. nors kiek žinau su tom žolinėm priemonėm ilgai reikia užsiiminėti, tad manau taip ir darysiu... tikrai nepakenks. o kaip tau su varnalėšom sekasi ? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 07, 22:05)
biskiuka issigandau, po kaukes issisukavus vel sepety radus kuoksteli plauku, tikiuosi nenupliksiu unsure.gif  biggrin.gif

O kiek ten tu plauku sepeti randama,kai is tikro slenka plaukai,o ne siaip issipesa kazkiek del sukavimo? g.gif Nes ir man sepeti lieka kazkiek,na nelabai daug bet...nors nei plinku nei ka schmoll.gif
Atsakyti
Na, o aš naudojau šias priemones:
http://public.fotki....b/mano/d84.html

bet plaukai, ypač plaunant, vis vien slinko ir labai daug, kad net vonia užsikišdavo...
Sunaudojau tą toniką, liko šampūnas ir pastebėjau, kad kai pradėjau plauti vien tik su šampūnu slinkimo mažiau... Susidaro įspūdis, kad tas tonikas labai apsunkina plauką ir svogūnėliai neišlaiko... Pati nebežinau, kaip taip gali būti...ar taip gali būti??? Bet slinkimas apmažėjo... Net keisa, naudojant slinko labiau, negu nenaudojant... g.gif
Atsakyti
sveikutes,as ir turiu tokia beda ,slenka plaukai,bet ne tik ir svoris krenta ir nagai skilineja,ir dantu pliombos iskrito verysad.gif ,nusipirkau vitaminu,vis stengiuosi buti optimiste,bet kartais prisigalvoju visokiu nesamoniu,manau gal vertetu pas gydytoja nueiti ir issitirti krauja,gal kasnors rimciau man yra.dabar bandau visokias priemones cia priskaiciusi,ziuresiu gal kas pades bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliuvasara: 08 lapkričio 2009 - 18:16
Galvos plaukų slinkimo priežastis gali būti ir grybelis g.gif Ar tos, kuriom slenka plaukai esat išsityrusios galvos odą, kad atmesti šią diagnozę? Taip sakant, jeigu galvos odoje yra kokia rimtesnė problema, tai negelbės nė jokie vitaminai, papildai ar kaukės. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimuxe: 08 lapkričio 2009 - 21:23
Sveiki.Man nuo plauku slinkimo kazkada padejo sampunas is Kerastase,bet del aukstos kainos daugiau jo ne pirkau.Bet ne prasciau padeda varnaliesiu alejus.Esu isbandziusi ne viena karta.Bet tos priemones padeda, eigu problema ne ligoje,aisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 09 lapkričio 2009 - 14:17
QUOTE(olivka9 @ 2009 11 09, 15:15)
Sveiki.Man nuo plauku slinkimo kazkada padejo sampunas is Kerastase,bet del aukstos kainos daugiau jo ne pirkau.Bet ne prasciau padeda varnaliesiu alejus.Esu isbandziusi ne viena karta.

g.gif Esu pirkusi šampūną nuo slinkimo varnalėšų ekstrakto pagrindu, bet man nepadėjo schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(olivka9 @ 2009 11 09, 15:15)
Bet tos priemones padeda, eigu problema ne ligoje,aisku.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Visų pirma reikia išsitirti galvos odą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 11 08, 12:32)
juo_2ke pabandyk dar tokia kauke pakaitom daryti su svogunu : saukstelis medaus, saukstelis ricinos aliejaus ir kiausinio trinys, viska sumaisai ir ant saknu dedi, taip laikai kiek laiko turi, as dar celofanini maiseli uzdedavau ant galvos ir ranksluosciu apviniodavau kad silta butu, tai daryk viena karta svogunu kauke kita karta sita smile.gif irgi labai gerai plaukams sita smile.gif

aciu sher, butinai ir sita pabandysiu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 08, 23:23)
Galvos plaukų slinkimo priežastis gali būti ir grybelis g.gif  Ar tos, kuriom slenka plaukai esat išsityrusios galvos odą, kad atmesti šią diagnozę? Taip sakant, jeigu galvos odoje yra kokia rimtesnė problema, tai negelbės nė jokie vitaminai, papildai ar kaukės.  schmoll.gif

gal kam ir grybelis, o man itariu slenka del didelio streso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitajurado @ 2009 11 05, 19:06)
man tai idomu kiek laiko naudojot tas visas liaudiskas kaukes plaukams nuo slinkimo.tai procesas ilgas ir tikrai po vieno ar triju kartu jokio poveikio negaletu buti,taip pat su ivairiom ampulem,kurios irgi kainuoja nemazus pinigus,reikia praeiti visa kursa reguliariai.Beto ampules ir ivairus sampunai tik sustiprina plauka tam kartui kol naudojat,o po to vel slenka.pasaka be galo.manau kad daug kas tik save itikina kad jau nebeslenka,arba taip jie ten ir slinko,kad po poros kartu uzdetos kaukes nustojo slinkt


Man atrodo, kiekvienam individualiai ax.gif Kiekvienas pats atranda sau tinkamiausią priemonę - kas liaudišką, o kas "cheminę". juk kas tinka vienam, visai nebūtinai tiks kitam ir atvirkščiai. Mes čia ir tariamės būtent tam, kad kuo daugiau sužinot. Galiu ranką ant širdies padėjus pasakyt, kad aš pati buvau jau galutinai nusivylusi viskuo, bet bandžiau ir bandžiau įvairias priemonės. O mano problema buvo rimta - ne vienų ir net ne kelių, o daug metų.
Tai, kad man vis tik padėjo viena priemonė, pamačiau ne tik pati, bet ir kiti, ir kirpėja patvirtino (ne ta, kuri pasiūlė priemonę).

Tiesa, svogūnų sulčių nebandžiau g.gif Įvairias priemones kartu su manim bandė mano mamos draugė, tai vat kai aš pirkau tas brangias ampules, ji trynė galvą svogūnų sultim ir tiesą sakant rezultatas tai kaip ir tas pats biggrin.gif Jai irgi nustojo slinkti. Tik jos problema buvo trumpesnė, nei mano. Tai vat, nežinau kas geriau - ampulės neskleidžia kvapo, bet brangu, svogūnas pigu, bet kvapas doh.gif biggrin.gif

myliuvasara, manau, Tau būtinai reikėtų kreiptis į gydytojus ir išsitirti sveikatą mirksiukas.gif


QUOTE(raimuxe @ 2009 11 08, 22:23)
Galvos plaukų slinkimo priežastis gali būti ir grybelis g.gif  Ar tos, kuriom slenka plaukai esat išsityrusios galvos odą, kad atmesti šią diagnozę? Taip sakant, jeigu galvos odoje yra kokia rimtesnė problema, tai negelbės nė jokie vitaminai, papildai ar kaukės.  schmoll.gif


Aš išsityriau kraują (geras), skydliaukę (tvarkoj) ir galvos odą. Grybelio nėra, bet yra seborėjinis dermatitas. O šio priežastis nežinoma - labiausiai tikėtina, kad nuo streso. Seborėjinis dermatitas gali sukelti slinkimą, nes neleidžia galvos odai kvėpuoti, tačiau man slinko dar iki jo atsiradimo, be to, pas mane jis labai nestiprus ir tik vienoje galvos vietoje g.gif
Atsakyti