Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

As pradejau skalavimus su dirviniu asiukliu zoliu uzpilais (pirkau vaistineje), tai veliau galesiu pasidalinti patirtimi. Darau taip pat - issiplaunu plaukus, tada nupilu ta arbata ir dar karta nuskalauju. Jeigu prades veltis ar sauseti, manau gelbesiuosi aliejukais, bet manau svarbiau sustabdyti slinkima verysad.gif

O jus kiekviena diena taip darote?



QUOTE(Dorofėja @ 2009 10 21, 11:16)
Labas smile.gif

Kadangi man slenka 'nuo nervų', tai pirma priemonė - nurimti. Bet ir dilgėlių nepeikiu, vienu metu intensyviai skalavau, po to - ajerais, dar - mišiniu nuo slinkimo (Švenčionių vaistažolės iš vaistinės, ar panl). Visi šie dalykai man tinka - neužtikrinsiu, kad sustabdė, bet taip 'jaučiu', kad plaukiukai 'ačiū' pasako. Gal dilgėlės net labiausiai iš tų žolių patinka. Aš stengiuos kiekvieną kartą plaukus išplovus juos nupilt ta arbata (palaikyta apie 20 min) ir nrbrnuskalaut. Esu tamsiaplaukė.

Atsakyti
O butinai nuskalauti zoles reikia?
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2009 10 21, 14:48)
O butinai nuskalauti zoles reikia?

As nenuskalauju, individualiai, pasiziurek kaip tau tinka.
Papildyta:
QUOTE(temyde @ 2009 10 21, 13:37)
sveikos,mergytes-mamytes smile.gif
baisi nelaime istiko mane po plauku dazymo....taip sudegino plaukus,kad is turetu,liko tik nuodeguliai...baisu net ziureti,atrodau kaip ligone kokia....ka daryti,kokiu priemoniu imtis - nenumanau. geda gatveje pasirodyti pries zmones,nebeiseinu is namu. verkti norisi,bet kas is to, asarom nepadesiu nelaimei.bijau,kad neataugs tie kurie iskrito, o likusieji iskrenta po truputi...
gal kas ka zino,ar girdeje apie tokia situacija, kaip man sau pagelbeti,prasau,padekite.
aciu.

Labas
Nelabai cia jau kas bepades, pati buvau tokioje situacijoje pries 3 menesius, persidaziau plaukus tamsiau, tada jau galedavau sukas ikisti, o po nudeginimo labai pesdavo ir veldavos, aisku alieju tepliok, bet....
manau reikia jiems ataugti
man aliejus kazkiek pagerino situacija, bet tikrai neatgaivino kaip kad buvo pries nudeginant.
Atsakyti
Labas
Nelabai cia jau kas bepades, pati buvau tokioje situacijoje pries 3 menesius, persidaziau plaukus tamsiau, tada jau galedavau sukas ikisti, o po nudeginimo labai pesdavo ir veldavos, aisku alieju tepliok, bet....
manau reikia jiems ataugti
man aliejus kazkiek pagerino situacija, bet tikrai neatgaivino kaip kad buvo pries nudeginant.
[/quote]


oj oj oj, jei as dar bandyciau sukuoti,tai nuo vieno suku prisilietimo buciau plika.
po isplovimo laukiu kol isdzius,o tada palengva bandau sukuoti,bet vistiek atkrenta...nusipirkau PANTOGAR, jau kaip du menesius vartoju,bet rezultatu jokiu, o pakausis jau beik plikas...vajetau vajetau koks man siaubas! beliko laukti kol ataugs savi, jei tik ataugs sad.gif
dar uzsisakiau is vokietijos PRIORIN, nes girdejau,kad geras,atseit,labai. kai reikia, viska zmogelis isbandys,kad tik pasveiktu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo temyde: 21 spalio 2009 - 16:29
QUOTE(Gigli @ 2009 10 21, 16:38)
bet manau svarbiau sustabdyti slinkima  verysad.gif 

O jus kiekviena diena taip darote?


Man irgi svarbiausia sustabdyti slinkimą. Galvą plaunu 3 k. per savaitę, iš jų vieną (jei pavyksta) sudaro dažymas chna-basma. O nupilti stengiuos kiekvieną kartą, bet nebenuskalauju vandeniu po to. Kartais, norėdama galiukus švelninti, netgi taip darau: išplaunu šampūnu (kartais 1, kartais 2 k.), tada ant galiukų tepu kokį kondicionierių gerą (man gerą smile.gif ), palaikau 2-3 min., tada, dar nenuplovusi to kondicionieriaus ar kas ten bebūtų (balzamas, kaukė, daug tų indukų visokių prikaupiau) pilu nuovirą kuo labiau ant šaknų, o tada nuplaunu galiukus smile.gif Atrodo, nesąmonė, bet taip jie nesausinami (nes žolės bet kokios man juos pasausina, o prie šaknų riebi oda, tai jos kaip tik) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(temyde @ 2009 10 21, 15:26)
oj oj oj, jei as dar bandyciau sukuoti,tai nuo vieno suku prisilietimo buciau plika.
po isplovimo laukiu kol isdzius,o tada palengva bandau sukuoti,bet vistiek atkrenta...nusipirkau PANTOGAR, jau kaip du menesius vartoju,bet rezultatu jokiu, o pakausis jau beik plikas...vajetau vajetau koks man siaubas! beliko laukti kol ataugs savi, jei tik ataugs sad.gif
dar uzsisakiau is vokietijos PRIORIN, nes girdejau,kad geras,atseit,labai. kai reikia, viska zmogelis isbandys,kad tik pasveiktu...

Tai va mane nupliko irgi, kad dar pati buciau tai taip nepykciau, o dabar ale 'profesionale' verysad.gif
Ataugs.... kantrybes...
As sakiau dbr nedazysiu bent iki vasaros...turi atsigauti...
Atsakyti
Sveikutes mamytes, pas mane irgi tokia problema, laukai pradejo slinkti, jau pagal stori jauciu kai i uodega suimu, siaubas kokia "bizele" beliko, ant sepecio, ant kilimo, ant rubu, ir net ant masinos uztiesalu lieka tokia baime kad visai be plauku liksiu, taip dar niekad gyvenime nebuvo verysad.gif .Padekit, kaip kuo greiciau sustabdyt, gal vitaminai kokie padetu?
QUOTE(Dorofėja @ 2009 10 21, 07:16)
Labas smile.gif

Kadangi man slenka 'nuo nervų', tai pirma priemonė - nurimti. Bet ir dilgėlių nepeikiu, vienu metu intensyviai skalavau, po to - ajerais, dar - mišiniu nuo slinkimo (Švenčionių vaistažolės iš vaistinės, ar panl). Visi šie dalykai man tinka - neužtikrinsiu, kad sustabdė, bet taip 'jaučiu', kad plaukiukai 'ačiū' pasako. Gal dilgėlės net labiausiai iš tų žolių patinka. Aš stengiuos kiekvieną kartą plaukus išplovus juos nupilt ta arbata (palaikyta apie 20 min) ir nrbrnuskalaut. Esu tamsiaplaukė.


O tas arbatas galima is nedziovintu dilgeliu daryt?
QUOTE(areta @ 2009 10 21, 12:21)
Sveikos,
Galite pasidaryti nuo plauku slinkimo kauke bent karta i savaite ir 10 kartu butinai:1 saukstas ricinu aliejaus, 1 kiausinio trynys, 1 saukstas paprasto aliejaus(geriausiai butu alyvuogiu), 1 saukstas balzamo. Turetu padeti.

pabandysiu, gal pades, aciukas 4u.gif
Atsakyti
o mano problema, kad slenka plakai istisus metus ir taip jau treti metai, visokiu sampunu, vitaminu bandziau nu niekas nesustabdo ateinu i vone tai tragedija pilnos grindys , as net plaukus bijau sukuotis. ka daryt tikiuos nenupliksiu.
Atsakyti
QUOTE(Oresta3 @ 2009 10 21, 19:31)
O tas arbatas galima is nedziovintu dilgeliu daryt?

Galima
Atsakyti
QUOTE(areta @ 2009 10 21, 16:21)
Sveikos,
Galite pasidaryti nuo plauku slinkimo kauke bent karta i savaite ir 10 kartu butinai:1 saukstas ricinu aliejaus, 1 kiausinio trynys, 1 saukstas paprasto aliejaus(geriausiai butu alyvuogiu), 1 saukstas balzamo. Turetu padeti.



Sveikos smile.gif o tokia kauke trinti i plaukus, ar galima ir i saknis?
Atsakyti
QUOTE(Neaiste @ 2009 10 21, 20:01)
Sveikos smile.gif o tokia kauke trinti i plaukus, ar galima ir i saknis?

reikia i saknis, juk is ten plaukai ir auga
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 10 21, 18:09)
Tai va mane nupliko irgi, kad dar pati buciau tai taip nepykciau, o dabar ale 'profesionale' verysad.gif
Ataugs.... kantrybes...
As sakiau dbr nedazysiu bent iki vasaros...turi atsigauti...



as irgi bvau, ale, supersalone, dar uz tai, kad mane nuplikino, paklojau 150 lt !!!
dabar juokiu budu nedazysiu, ir lauksiu, ataugant, plaukucius.
atrodau dabar kaip vysta nupesiota: kur paplike,kur prareteje plaukai, kur atauga, kur nutrupa vis dar(nuo rugpjucio!), vienu zodziu.....geda pries seimos narius, net sunus paklause,kodel as turedama pries du menesius grazius baltus plaukus,dabar atrodau kaip berniukas .....as net i save veidrodyje negaliu ziuret,norisi pabegti kur i vienuolyna kol plaukai ataugs,kad niekas nematytu.
Atsakyti