Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Miaška @ 2009 11 06, 10:24)
Šiuo metu nesidarau, naudoju Keune šampūną ir losjoną nuo slinkimo. Jei daryčiau - tai kartą per savaitę.


Miaška, kaip tas LAkmes šampūnas su losijonu ? Ar nesausina plaukuosenos ? Nes man O'Risingas išsausino gan stipriai....

O tuoj liksiu be plaukų doh.gif: Aišku čia nervai kalti ir dar kartu pamesto svorio šiek tiek ir antibai sugerti....
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 11 06, 17:48)
nu ir as jau suzinojau del ko slinkimas buvo padidejes... mazakraujyste  doh.gif  o atrodo valgau daug mesos, kasdien  unsure.gif

nu ziuresiu ka patars gydytoja, ka vartoti ir tikiuosi kad prades augti eziukas pas man  bigsmile.gif

iš kur čia tokios išvados? dareisi tyrimus? tai taip išeina dėl geležies trūkumo ar ką? unsure.gif
Atsakyti
Man kirpeja patare vaistinej nusipirkti cemeryciu vandens.Nesupraskit neteisingai,si priemone netik naudojama gydant nuo ropojanciu gyvuneliu ,bet super stiprina plaukus.Issitrynus galva uzsidet maisiuka ,uzsiristi skara ir palaikyt per nakti,ryte issiplauti.Tikrai padeda,tik kvapas tai nekoks,kaip spirito maisyto su vaistais.
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 11 06, 20:10)
iš kur čia tokios išvados? dareisi tyrimus? tai taip išeina dėl geležies trūkumo ar ką?  unsure.gif


jo dare tyrimus. bet ne plaukais skundziausi ir dar sakiau, kad man nereikia jokiu kraujo tyrimu, mano kraujas labai geras, esu sveika doh.gif o pasirode mazakraujyste....
QUOTE(Auksreda @ 2009 11 06, 21:11)
Man kirpeja patare vaistinej nusipirkti cemeryciu vandens.Nesupraskit neteisingai,si priemone netik naudojama gydant nuo ropojanciu gyvuneliu ,bet super stiprina plaukus.Issitrynus galva uzsidet maisiuka ,uzsiristi skara ir palaikyt per nakti,ryte issiplauti.Tikrai padeda,tik kvapas tai nekoks,kaip spirito maisyto su vaistais.

aham, vakar tepeiau ta vandeni. bet laikiau tik 20min, ilgiau neturejau laiko laikyti...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 11 06, 22:41)
jo dare tyrimus. bet ne plaukais skundziausi  ir dar sakiau, kad man nereikia jokiu kraujo tyrimu, mano kraujas labai geras, esu sveika  doh.gif o pasirode mazakraujyste....

ir ką išrašė? ar klausei ar gali mažakraujystė turėt įtakos plaukam? nes man visad sako, kad aš balta, gal man mažakraujytė unsure.gif bet niekad nesityriau, o gal reikėtų
Atsakyti
Manau, kad kvapas po svogūnų kaukės kiekvienai jausis skirtingai. Pvz. man asmeniškai supjausčius vieną svogūną, rankos smirda gal kokias 4-5 dienas, nors plauk neplovęs jų. Kiti irgi pajaučia kvapą nuo rankų, nes mane tai erzina jis. Taip manau ir su plaukais, kieno oda nesugeria tokių kvapų tai viskas bus ok, o kieno atvirkščiai ir kankinasi su tuo kvapu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aushrele @ 2009 11 07, 16:47)
Manau, kad kvapas po svogūnų kaukės kiekvienai jausis skirtingai. Pvz. man asmeniškai supjausčius vieną svogūną, rankos smirda gal kokias 4-5 dienas, nors plauk neplovęs jų. Kiti irgi pajaučia kvapą nuo rankų, nes mane tai erzina jis. Taip manau ir su plaukais, kieno oda nesugeria tokių kvapų tai viskas bus ok, o kieno atvirkščiai ir kankinasi su tuo kvapu unsure.gif

Plaukų trint dar nebandžiau, bet papjausčius svogūnų, nusiplaunu rankas su muilu ir nieko jos man nesmirda... biggrin.gif
Atsakyti
na va, as jau po svogunu kaukes, sedziu issiplovus galva, kvapelis aisku biskiuka jauciasi biggrin.gif suprantu, kad kiekvienai skirtingai, bet gal kuri galit pasakyti kiek mazdaug laiko jums reikejo darytis tokia kauke, kad sustotu ar bent jau apmazetu slinkimas? 4u.gif
Atsakyti
na as dariau kokius pora menesiu karta per savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 11 07, 15:16)
ir ką išrašė? ar klausei ar gali mažakraujystė turėt įtakos plaukam? nes man visad sako, kad aš balta, gal man mažakraujytė  unsure.gif  bet niekad nesityriau, o gal reikėtų

nieko neisrase dar, pirmadieni eisiu pas terapeuta, nes visai del kitu ligu tiriausi... zinok, as visai nebuvau nei pavargus, labai daug energijos turiu visad, nesu isbyskusi, todel man buvo didziausia staigmena mazakraujyste... Taip mazakraujyste atsiliepia labai ant plauku ir nagu bukles. pastebejau kad paskutinius du menesius labai slinko plaukai, matyt tada ir prasidejo jinai...
jei esi nuolat isblyskusi tai gal vertetu krauja issitirti? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 11 07, 21:45)
na as dariau kokius pora menesiu karta per savaite smile.gif

biskiuka issigandau, po kaukes issisukavus vel sepety radus kuoksteli plauku, tikiuosi nenupliksiu unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
na po pirmo karto gal poveikio kvaila butu tiketis.. manau isslinko tiek kiek ir po kiekvieno plovimo isslenka.. g.gif
Atsakyti