Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 05, 19:27)
Nejuokinu. Kvapas laikosi, pati gal neužuodžiat, bet aplinkiniai tai tikrai, ypač kvapas aštrus plaukams sudrėkus. Buvau aš tokią kaukę pasidarius, juk ne iš oro kalbu. Kvapas laikėsi ilgai, nors ne tiek ilgai kaip kad kitoms, esu skaičiusi atsiliepimų.

kad prasiau kad pauostytu seima, sake uzuodzia kai nosi prikisa prie saknu, bet turbut nk svetimiems neduoda taip uostyt plauku, man asmeniskai nebuvo jokio kvapo, duse galima uzuosti, bet nuo duso zeles/sapmuno/ kuno kremo nieko nk neuzuodzia. slinkimas yra ne spuogas ir manau kad toks kriterijus kaip kvapas cia turetu vaidint maziausia role.
Atsakyti
Na, jei jums tinka tai naudokit, juk neatkalbinėju, tik perspėjau kitas, kad yra ir minusų, vieniems tas minusas mažesnis, kitiems didesnis. Pvz man jis toks didelis, kad tikrai antrąkart nesiryžčiau tepliotis. Aš kitas priemones verčiau rinkčiausi, juk ne akmens amžius, pasirinkimas priemonių didelis. mirksiukas.gif
Atsakyti
del svogunu, mano mama man labai rekomenduoja su svogunais daryti. ji jaunystej turejo tokia pat problema, plaukai krito kuokstais , ir ka kasdiena trindavo su degtineje mirkytais svogunais, ir i darba eidavo galva apsirisus. aisku darbas buvo ne ofisinis lotuliukas.gif bet plaukai ir dabar pas ja stori, veslus taip vargo kelis mėnesius kasdiena. ale kaip pasiryzti tokiai avantiurai, pasiimi atostogas i negyvenama sala ir smardiniesi biggrin.gif
visgi manau ne is pirsto laužtos tos liaupsės svogunui g.gif


Atsakyti
Žinoma, kad ne iš piršto laužta, tikrai gerai plaukams, stirprina juos, bet sakau tas kvapas- žudo, ir absoliuti nesąmonė, kad kažkam to kvapo nesijaučia. Svogūnus ar pjaustot kada? Rankas paskui gali plauti neplovęs, kaip smirdės taip smirdės pusė dienos. O plaukai aplamai visokius kvapus linkę sugerti. Rankas tai gali plauti kad ir 10kart iš eilės, o galvos tai tiek nepriplausi. Aš už kitokias priemones, tiek natūralias, tiek ne visai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 05 lapkričio 2009 - 21:54
man atrodo kad duonos nuoviras padeda nuo slenkanciu plauku, ar tiesa? gal kas recepta turit? mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip jūs tas svogūnų sultis spaudžiate? Kaip ką konkrečiai darot?
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 05, 21:54)
Žinoma, kad ne iš piršto laužta, tikrai gerai plaukams, stirprina juos, bet sakau tas kvapas- žudo, ir absoliuti nesąmonė, kad kažkam to kvapo nesijaučia. Svogūnus ar pjaustot kada? Rankas paskui gali plauti neplovęs, kaip smirdės taip smirdės pusė dienos. O plaukai aplamai visokius kvapus linkę sugerti. Rankas tai gali plauti kad ir 10kart iš eilės, o galvos tai tiek nepriplausi. Aš už kitokias priemones, tiek natūralias, tiek ne visai. smile.gif


O aš irgi svogūną užstosiu biggrin.gif , tepiausi kažkada galvą jo sultimis, kai plaukai sausi - nieko nesijaučia, vat po lietumi pakliuvus - jaučiasi, sportuojant suprakaitavus - jaučiasi, bet tikrai nežudo, klausiau ir aplinkinių, niekas nieko įtartino nepajuto, nors aš pati jau jaučiau tokį troškinuko kvapą... biggrin.gif
Gerai, kad priminėt, reikės vėl pasiteplioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2009 11 05, 12:06)
o kas bande su azotu proceduras?

pasiskaiciau kazkiek, kad labai aktyvina kraujotaka ir t.t.

tik va nzn kur kreiptis del tu proceduru..

gal patarsit?


Labas, aš bandžiau - rekomenduoju. Tikrai aktyvina kraujotaką, auga ežiukas - bet minusas: iš pradžių siaubingu greičiu ir kiekiais išslenka visi silpnieji plaukiukai (kurie vis tiek išslinks po mėn-dviejų, ne taip regimai). Bet padeda! smile.gif

Dėl svogūnų - sausa galva tikrai nesijaučia, ypač jei ne grynas sultis, o kaukėje naudoji 4u.gif Svogūniukai irgi aktyvina kraujotaką, toks jų vaidmuo šiame reikale.
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 06, 09:04)
mane irgi domina sitas dalykas 4u.gif


Aš tai elementariai: sutarkuoju svogūno galvą, sumetu tarkius į sietuką ir šaukštu spaudau, kol išvarva viskas į dubenėlį.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 06, 11:07)
Aš tai elementariai: sutarkuoju svogūno galvą, sumetu tarkius į sietuką ir šaukštu spaudau, kol išvarva viskas į dubenėlį.

tada istrinti saknis tom sultim ir kiek laiko palaikyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 06, 09:08)
tada istrinti saknis tom sultim ir kiek laiko palaikyti? ax.gif


Vienomis sultimis nebetrinu - skaičiau, kad gali nudeginti. Dar kažkuri dalinosi patirtimi, kad citrinos sultys silpnina svogūnų kvapą. Tai paskutinė mano svogūninė kaukė atrodė taip: šaukštas svogūnų sulčių, šaukštas citrinis sulčių, šaukštas alyvuogių aliejaus ir kiaušinio trynys. Laikau paprastai apie valandą, apsukus galvą plėvele ir užsidėjusi kepurę.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 06, 11:12)
Vienomis sultimis nebetrinu - skaičiau, kad gali nudeginti. Dar kažkuri dalinosi patirtimi, kad citrinos sultys silpnina svogūnų kvapą. Tai paskutinė mano svogūninė kaukė atrodė taip: šaukštas svogūnų sulčių, šaukštas citrinis sulčių, šaukštas alyvuogių aliejaus ir kiaušinio trynys. Laikau paprastai apie valandą, apsukus galvą plėvele ir užsidėjusi kepurę.

o reik tept ant dregnu sampunu isplautu plauku sia kauke? g.gif :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 06 lapkričio 2009 - 09:22