Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

as pavasari siam forume aptikau, kad naudojo merginos rogaine 2% ,tai ir as isigijau,nes plaukai slinko jau 1,5 metu tai didesniais tai mazesniais kiekiais,o sis rogaine skystis yra butent ne jokie vitaminai ar papildai,o vaistai skirti gydymui.rogaine 2%yra is JAV,LT vaistinese yrayra tokios pat sudeties bet pavadinimas regaine,skirtumas tik kaina.LT kainuoja vienas buteliukas (vieman men)- apie 140 lt, as parduodu trju men kursa uz 165lti.Jau sunaudojau 3men kursa,pokyciai matosi.rekomenduoju.
Papildyta:
igimtam slinkimuoi sie vaistai nepades,nei moretims nei vyrams verysad.gif .vyrams buna rogaine 5%,bet as turiu tik moterims
Atsakyti
o kas bande su azotu proceduras?

pasiskaiciau kazkiek, kad labai aktyvina kraujotaka ir t.t.

tik va nzn kur kreiptis del tu proceduru..

gal patarsit?
Atsakyti
Merginos, kam slenka plaukai ir neturit milijonu pirkti imantriom neva slinkima stabdanciom kapsulem ar kt. preparatams - siulau isbandyta recepta - kauke:

Saukstas medaus
Saukstas ricinos aliejaus
Vienas kiausinio trinys
Vieno nedidelio svoguno sultys

Viska issukti iki vientisos mases. Sia mase istrinti plauku saknis (plaukus pries tai isplauti, pusdregniai lai buna). Laikyti galva po maiseliu, siltai apie 25-40min. Veliau isplauti su sampunu (pora kartu).

kauke pakartoti po 2 sav.

Patikekit - veikia, jau po poros dienu vos keli plaukai sepetyje belieka..... thumbup.gif
Atsakyti
as savaitgali isigijau ampoles nuo plauku slinkimo
user posted image

jau pora sunaudojau, biski baisu buvo del ankstiniu pipiru ekstrakto sudety, galvojau degins oda bet nieko panasaus.

7 vnt.*7,5 ml kaina 45 lt, naudoju savaitej 2 kartus


QUOTE(Kashaya @ 2009 11 03, 15:13)
Situacija nepasikeitė, nėra jų pas mus schmoll.gif


prieš pora metu pirkau draugei is kito miesto vilniaus vokiečiu vaistinej, bet buvo reikalingas receptas, tai ji man pastu atsiunte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pusycat: 05 lapkričio 2009 - 14:59
QUOTE(euforbija @ 2009 11 05, 12:57)
Merginos, kam slenka plaukai ir neturit milijonu pirkti imantriom neva slinkima stabdanciom kapsulem ar kt. preparatams - siulau isbandyta recepta - kauke:

Saukstas medaus
Saukstas ricinos aliejaus
Vienas kiausinio trinys
Vieno nedidelio svoguno sultys

Viska issukti iki vientisos mases. Sia mase istrinti plauku saknis (plaukus pries tai isplauti, pusdregniai lai buna). Laikyti galva po maiseliu, siltai apie 25-40min. Veliau isplauti su sampunu (pora kartu).

kauke pakartoti po 2 sav.

Patikekit - veikia, jau po poros dienu vos keli plaukai sepetyje belieka..... thumbup.gif



Sita kauke tikrai gera, as irgi dariau thumbup.gif ir kiek isbandziau visokiu pirktiniu, serumu, ampuliu ir t.t. visgi man pasiteisino tik tokios namuose gamintos mirksiukas.gif

dar viena nebloga:

1 kiausinio trynys
1 saukstas grietines
1 sauskas medaus
1 sausktas citrinos sulciu
5 lasai rozmarino eterinio aliejaus

dedam ant neplautu plauku 1 val. laikom siltai aprisusios ranksluosciu ir issplaunam sampunu thumbup.gif
Atsakyti
prieš dėdamos kaukes į kurių sudėtį įeina svogūnų sultys, gerai pagalvokit. Aš daugiau tikrai tokios nesidaryčiau, man jau geriau su slenkančiais plaukais vaikščiot, nei kad su dvokiančiais kažin kiek laiko, nes plovimai negelbėja. schmoll.gif
Atsakyti
man tai idomu kiek laiko naudojot tas visas liaudiskas kaukes plaukams nuo slinkimo.tai procesas ilgas ir tikrai po vieno ar triju kartu jokio poveikio negaletu buti,taip pat su ivairiom ampulem,kurios irgi kainuoja nemazus pinigus,reikia praeiti visa kursa reguliariai.Beto ampules ir ivairus sampunai tik sustiprina plauka tam kartui kol naudojat,o po to vel slenka.pasaka be galo.manau kad daug kas tik save itikina kad jau nebeslenka,arba taip jie ten ir slinko,kad po poros kartu uzdetos kaukes nustojo slinkt
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 05, 17:40)
prieš dėdamos kaukes į kurių sudėtį įeina svogūnų sultys, gerai pagalvokit. Aš daugiau tikrai tokios nesidaryčiau, man jau geriau su slenkančiais plaukais vaikščiot, nei kad su dvokiančiais kažin kiek laiko, nes plovimai negelbėja. schmoll.gif

nejuokink biggrin.gif matyt neteko apturet sito "smagumo", kvapas zinok isnyksta, o plauku jau nelb susigrazinsi
Atsakyti
QUOTE(jurgitajurado @ 2009 11 05, 19:06)
man tai idomu kiek laiko naudojot tas visas liaudiskas kaukes plaukams nuo slinkimo.tai procesas ilgas ir tikrai po vieno ar triju kartu jokio poveikio negaletu buti,taip pat su ivairiom ampulem,kurios irgi kainuoja nemazus pinigus,reikia praeiti visa kursa reguliariai.Beto ampules ir ivairus sampunai tik sustiprina plauka tam kartui kol naudojat,o po to vel slenka.pasaka be galo.manau kad daug kas tik save itikina kad jau nebeslenka,arba taip jie ten ir slinko,kad po poros kartu uzdetos kaukes nustojo slinkt


jei taip sakai, tai aisku neturejai rimtu problemu su plauku slinkimu biggrin.gif tik dziaugtis tada reikia. Drauges plaukai po dietu taip isslinko, kad galva persisviete pro plaukus, ir ta kauke kur rasiau auskciau su rozmarino aliejum tikrai padejo, dabar bent jau "eziukas" ant galvos pas ja auga thumbup.gif

aisku kiekvienam savo, bet tam ir dalinames patirtimi kad kitoms padetumem smile.gif
Atsakyti
Na man tai plaukai slenka nuo streso verysad.gif ir nzn man tos ampoles tai neka ir padejo schmoll.gif as pirkausi vitaminus dabar tik nepamenu kokius bei dariausi dilgeliu naminius nuovirus wacko.gif Nezinia kas padejo, bet nustojo slinkti bigsmile.gif nors ir dabar kaip predejau steruoti tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 11 05, 18:25)
nejuokink  biggrin.gif  matyt neteko apturet sito "smagumo", kvapas zinok isnyksta, o plauku jau nelb susigrazinsi

Nejuokinu. Kvapas laikosi, pati gal neužuodžiat, bet aplinkiniai tai tikrai, ypač kvapas aštrus plaukams sudrėkus. Buvau aš tokią kaukę pasidarius, juk ne iš oro kalbu. Kvapas laikėsi ilgai, nors ne tiek ilgai kaip kad kitoms, esu skaičiusi atsiliepimų.
Atsakyti
Gerai su smogunu kaukes bet kvapas tai tikrai nekoks buna unsure.gif aisku ne nuo tolo dvokia lotuliukas.gif
Atsakyti