Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

as sunaudojau ju kokiu 15 man atrodo tu kapsuliu, zodziu pakuote ir dar dapirkau ju kelias, ten galima ir po viena kapsule pirkti smile.gifo itrindavau kiekviena karta po plovimo, plaukus plaunu kas antra diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 03, 14:56)
o kai isplauni galva irgi kvapas lieka nuo svogunu? g.gif


Na taip, sudrėkus plaukams dar jaučiasi svogūnų kvapas. Bet nepasakyčiau, kad tas kvapas yra neapkenčiamas blush2.gif
Atsakyti
Turiu viena klausima: O jei pavyzdziui nusipirkau viena menesi Fitoval kapsuliu plauku stiprinimui (buvo akcija ax.gif ), o kita menesi nusipirkau Perfectil kapsuliu (irgi buvo akcija lotuliukas.gif ), tai ar veikimas bus toks pats kaip naudociau jau pora menesiu vienodas kapsules? Nes Perfectil dar yra daugiau visokiu vitaminu nei Fitoval'e smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Nežinau, ar tas pats poveikis, bet pati taip irgi dariau: vieną mėnesį Merz special dragee (akcija), kitą - Fitoval (akcija)... lotuliukas.gif
O kur dabar Perfectil akcija vyksta?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 04, 13:38)
Nežinau, ar tas pats poveikis, bet pati taip irgi dariau: vieną mėnesį Merz special dragee (akcija), kitą - Fitoval (akcija)... lotuliukas.gif
O kur dabar Perfectil akcija vyksta?

dabar dar nezinau ar vyksta akcija, bet as pirkau pries kokia 20 dienu euro vaistinej, tai 30% nuolaida plius as dar turiu euro vaistines kortele, tai dar pigiau buvo thumbup.gif cool.gif
o kai situs baigsiu, tai reikes vel ieskoti kokios akcijos lotuliukas.gif skaudes labai piniginei, jei paimsiu apie 50 Lt vitaminams doh.gif blush2.gif
Atsakyti
o gal kas turit patarima vyrui g.gif metu dar toli grazu iki30, bet prieki lb isretejo plaukai, jau baigia is proto issikraustyt kad nupliks, aisku, tokios tragedijos nera, perdeda, bet galvoju gal yra butu padet kaipnors sustiprint plaukucius kad nebeslinktu schmoll.gif ir man gal tada eiti ramiau gyvent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ekaja @ 2009 11 04, 11:13)
Turiu viena klausima: O jei pavyzdziui nusipirkau viena menesi Fitoval kapsuliu plauku stiprinimui (buvo akcija ax.gif ), o kita menesi nusipirkau Perfectil kapsuliu (irgi buvo akcija lotuliukas.gif ), tai ar veikimas bus toks pats kaip naudociau jau pora menesiu vienodas kapsules? Nes Perfectil dar yra daugiau visokiu vitaminu nei Fitoval'e smile.gif  4u.gif

as geriu ir fotovali ir perfectili kartu smile.gif
Atsakyti
man asmeniskai padejo nuo pl slinkimo Silicea(skystas)slykstus ir ne pigus daiktas,bet po mienesio nustojo slinkti.Dar zinau kauke nuo slinkimo reikies :vieno kiausinio tryni,1 sauksta medaus,1sausta riecinu aliejaus,15-20 lasu vit A,1 sauksto aliejosiaus sulciu,1 sauksta dektines,3-4 val.laikyti ustepus ant plauku po rankslosciu,o pries tai tiesa dar celofana smile.gif tikiuosi kam padies,pati esu isbandzius,man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(love_spell @ 2009 11 04, 16:10)
as geriu ir fotovali ir perfectili kartu smile.gif


Taip tikrai nedaryčiau - pasiskaityk abiejų sudėtis, kai kurių vitaminų ir mineralų paros normos kiekius aiškiai viršiji... Nepakenk sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2009 11 04, 16:56)
o gal kas turit patarima vyrui  g.gif metu dar toli grazu iki30, bet prieki lb isretejo plaukai, jau baigia is proto issikraustyt kad nupliks, aisku, tokios tragedijos nera, perdeda, bet galvoju gal yra butu padet kaipnors sustiprint plaukucius kad nebeslinktu  schmoll.gif ir man gal tada eiti ramiau gyvent  biggrin.gif


Dzin absoliutus, man patinka tokie vyrai wink.gif Rimtai - ot problema, būčiau aš vyras... nebežinau, kaip pasakyti, kad nekreiptų dėmesio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2009 11 04, 17:56)
o gal kas turit patarima vyrui  g.gif metu dar toli grazu iki30, bet prieki lb isretejo plaukai, jau baigia is proto issikraustyt kad nupliks, aisku, tokios tragedijos nera, perdeda, bet galvoju gal yra butu padet kaipnors sustiprint plaukucius kad nebeslinktu  schmoll.gif ir man gal tada eiti ramiau gyvent  biggrin.gif



Vyrams tik Regaine cool.gif jeigu pas ji androgenine alopecija. bet tikriausiai kad butent ji unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2009 11 04, 15:56)
o gal kas turit patarima vyrui  g.gif metu dar toli grazu iki30, bet prieki lb isretejo plaukai, jau baigia is proto issikraustyt kad nupliks, aisku, tokios tragedijos nera, perdeda, bet galvoju gal yra butu padet kaipnors sustiprint plaukucius kad nebeslinktu  schmoll.gif ir man gal tada eiti ramiau gyvent  biggrin.gif




jau kazkur gyriau
http://www.proco.lt/...&id=34&detal=22
isbandyta ant vyro thumbup.gif
Atsakyti