Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(iewootia @ 2009 11 03, 09:19)
o gal kuri naudojot vichy ampules?


Du kartus esu naudojusi - tąkart tikrai padėjo, suvartojau po dėžutę. Tiesa, nedaviau ir slinkimui įsibėgėt, iš karto ėmiausi priemonių, gal todėl ir suveikė.

QUOTE(iewootia @ 2009 11 03, 10:05)
as dar apie PANTOGAR galvoju. paskaiciau atsiliepimus, na ivairus jie..bet turint omeny, kad juose yra medziagos, butinos plaukams kaip statybine medziaga, tai gal ir pabandyt? sako, jei nesustabdo slinkimo, tai bent jau augt greiciau pradeda plaukai ir esamus sustiprina  4u.gif


Pantogarą irgi vartojau du mėnesius sąžiningai. Priaugo ežiuko, dar tebeslenkant plaukams, būčiau ir trečią mėnesį vartojusi, bet klaikiai bėrė veidą, tokiais giluminiais skausmingais spuogais, tiesiog skaudėdavo prausiantis, tai dėl to šalutinio poveikio mečiau visus Pantogarus. Vienok ežiukas nuo jo atsirado greičiausiai, ir šiaip - tai efektyviausia mano bandyta priemonė. Bandyk, ne visas juk išberia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 03, 13:53)
Du kartus esu naudojusi - tąkart tikrai padėjo, suvartojau po dėžutę. Tiesa, nedaviau ir slinkimui įsibėgėt, iš karto ėmiausi priemonių, gal todėl ir suveikė.
Pantogarą irgi vartojau du mėnesius sąžiningai. Priaugo ežiuko, dar tebeslenkant plaukams, būčiau ir trečią mėnesį vartojusi, bet klaikiai bėrė veidą, tokiais giluminiais skausmingais spuogais, tiesiog skaudėdavo prausiantis, tai dėl to šalutinio poveikio mečiau visus Pantogarus. Vienok ežiukas nuo jo atsirado greičiausiai, ir šiaip - tai efektyviausia mano bandyta priemonė. Bandyk, ne visas juk išberia smile.gif

tai kuria Miaska geriau pabandyti rekomenduojate? Pantogara ar vichy? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 03, 12:30)
tai kuria Miaska geriau pabandyti rekomenduojate? Pantogara ar vichy? 4u.gif


Jei finansai leidžia - tada abu, juk Vichy - išorei, Pantogar - iš vidaus. Bet aš gal pradėčiau nuo Pantogaro, o išoriškai kokiomis liaudiškomis priemonėmis stiprinčiau plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 03, 12:33)
Man plaukai kuokštais slinko. Buvau ne juokais sunerimusi - nuėjau ir pas dermatologą ir endokrinologą. Išvada - viskas normoj. Šampūnus bandžiau įvairiausius, kapsules šaknims su placenta ir visas kitas galimas. Nieko. Čia forume perskaičiau, kad kažkam Priorin kapsulės geriamos padėjo. Paprašiau vyro, kad iš Vokietijos parvežtų. Gal ir sutapimas, bet plaukai nustojo slinkti visiškai, neskaitant vieno kito plauko šukuojant ar plaunant galvą.


gal galite pasakyti kur rasti Lietuvoje siu kapsuliu - Priorin ax.gif
man jau puse metu taip slenka plaukai, kad ivairias kapsules, sampunus ir kita bandau bet niekas nepadeda.. daktarai sako, kad viskas gerai, nervinio pagrindo slinkimas ir panasiai.. tai gal Priorin tiktu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(musu_lelele @ 2009 11 03, 12:43)
gal galite pasakyti kur rasti Lietuvoje siu kapsuliu - Priorin  ax.gif 

Lietuvoje tai aš jų neradau. Buvo neregistruoti pas mus. Gal dabar pasikeitė situacija g.gif Reikėtų pasidomėti.
Prašykit, kad kas iš Vokietijos parvežtų arba pati iš e-vaistinės užsisakykite.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 03, 14:37)
Jei finansai leidžia - tada abu, juk Vichy - išorei, Pantogar - iš vidaus. Bet aš gal pradėčiau nuo Pantogaro, o išoriškai kokiomis liaudiškomis priemonėmis stiprinčiau plaukus.

o kokia kaina Pantogar? vaistinese jo yra ar ne? blush2.gif
Atsakyti
Va, dabar kaip tik sėdžiu apsivyniojusi galva rankšluosčiu,o po juo - svogūnų sultimis ištrinkti plaukai (patikėkit - kvapas nekoks wacko.gif ) Tokią pat procedūrą buvau pasidariusi prieš 2metus, tada plaukai kuokštais slinko, jų buvo pilna visur ir mano plaukus išgelbėjo svogūnų sultys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Antigonė @ 2009 11 03, 15:38)
Va, dabar kaip tik sėdžiu apsivyniojusi galva rankšluosčiu,o po juo - svogūnų sultimis ištrinkti plaukai (patikėkit - kvapas nekoks wacko.gif ) Tokią pat procedūrą buvau pasidariusi prieš 2metus, tada plaukai kuokštais slinko, jų buvo pilna visur ir mano plaukus išgelbėjo svogūnų sultys thumbup.gif

o kai isplauni galva irgi kvapas lieka nuo svogunu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 03, 13:52)
Lietuvoje tai aš jų neradau. Buvo neregistruoti pas mus. Gal dabar pasikeitė situacija g.gif  Reikėtų pasidomėti.
Prašykit, kad kas iš Vokietijos parvežtų arba pati iš e-vaistinės užsisakykite.

Situacija nepasikeitė, nėra jų pas mus schmoll.gif
Atsakyti
pantogar reikia gerti minimum tris menesius, o siaip vaistininke sake kad net sesis... as tiek ir geriau, bet man tiesa pasakius pantogaras nepadejo, o siaip nepigus jis yra.. aiskino taip jog pradeda veikti kai jau plaukas atsinaujina o tai buna kas tris menesius atrodo smile.gif bet siaip reikia bandyt, vienam padeda kitam ne, o apie vichy kapsules galiu tik gera zodi pasakyti, veiksmingos vienareiksmiskai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 11 03, 17:25)
pantogar reikia gerti minimum tris menesius, o siaip vaistininke sake kad net sesis... as tiek ir geriau, bet man tiesa pasakius pantogaras nepadejo, o siaip nepigus jis yra.. aiskino taip jog pradeda veikti kai jau plaukas atsinaujina o tai buna kas tris menesius atrodo smile.gif bet siaip reikia bandyt, vienam padeda kitam ne, o apie vichy kapsules galiu tik gera zodi pasakyti, veiksmingos vienareiksmiskai  4u.gif

butinai reikes isbandyti ir ta ir ta bigsmile.gif o sakykit sher kiek laiko jus vichy kapsules naudojot?
Atsakyti
QUOTE(Pusycat @ 2009 11 01, 19:37)
buvo laikas kai isslinko pora cento dydzio lopų, tyrimu galybe, endokrinologai, hormonai. odos dispansery darydavo kazkokius elektrinius masazus, susitvarkė.


Labas - ar 'susitvarke' reiškia, kad ten po kiek laiko ataugo plaukučiai?! smile.gif
Atsakyti