Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

welixitia, man Tavo atvejis (šitoks stiprus išslinkimas per porą savaičių) atrodo neįprastai g.gif Būtinai reikėtų kreiptis į medikus ir bent jau kraują, skydliaukę išsitirti. Pagrindinius tyrimus juk priklauso ir poliklinikoje nemokamai padaryt, jei žmogus skundžiasi... Po to detalesni tyrimai jau gali būti privatūs, mokami.
Atsakyti
perku cia ta alieju smile.gif

http://www.kvapunamai.lt/lt/kontaktai/
Atsakyti
QUOTE(Pusycat @ 2009 11 01, 22:52)
as šiaip labai megstu kokosu kvapa rolleyes.gif  tai saku jei plaukams netiks tai kuną palepinsiu
sher kur tu perki nerafinuota kokosu alieju?
beje dabar nervu sistema papildomai mokausi raminti joga, kvepavimais, meditacija.daugiau nebezinau kaip cia save stiprinti,o nuo stresu gi nepabegsi ir nuo manes jie priklauso.  doh.gif

Joga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O nuo stresu begti nereikia,tiesiog reikia moketi juos priimti.Nebutu netiketumu,stresu ir panasiu dalyku,butu liudna ir neidomu gyventi smile.gif Saunuole,kad vietoj heminiu preparatu nervu sistemai stiprinti,pasirinkai daugiau naudos duodancius dvasinius uzsiemimus ir naturalias arbatas thumbup.gif Sekmes.Tikiu,kad viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
na, siaip jei slenka plaukai tinka "eucerin" vaistinej yra pirkti ax.gif
Atsakyti
o mano drauge geria Fitoval vitaminus, ir naudoja Fitoval sampuna, vitaminus neseniai tik gerti pradejo tai apie efekta ar koks yra pasakyti dar negali, bet sampunas sake padejo rolleyes.gif
Atsakyti
o gal kuri naudojot vichy ampules?

kaip poveikis?

zinau kad kerastase visi giria, bet kad ju kaina laabai jau didele, o kiek domejausi abejose yra ta pati medziaga - aminexilas (prailgina plauko folikulo gyvavimo laikotarpį, pagerina kraujo apytaką, apsaugo gyvybines šaknų funkcijas ir pagreitina plaukų augimą)

g.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2009 11 03, 11:19)
o gal kuri naudojot vichy ampules?

kaip poveikis?

zinau kad kerastase visi giria, bet kad ju kaina laabai jau didele, o kiek domejausi abejose yra ta pati medziaga - aminexilas (prailgina plauko folikulo gyvavimo laikotarpį, pagerina kraujo apytaką, apsaugo gyvybines šaknų funkcijas ir pagreitina plaukų augimą)

g.gif

apie vichy kapsules nemazai geru atsiliepimu girdejau, ruosiuosi ir as jas nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 03, 10:34)
apie vichy kapsules nemazai geru atsiliepimu girdejau, ruosiuosi ir as jas nusipirkti 4u.gif

o kokia kaina ju? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2009 11 03, 11:40)
o kokia kaina ju?  blush2.gif

buvau ir as sito klausus tai man atsake, kad dezutej ju buna 12vnt o dezutes kaina jei neklystu 154lt ir pirko eurovaistinej smile.gif
Atsakyti
mhm..tai nera labai jau daug.

nes kerastase tai apie 400 lt, tik ten ju daugiau, kiek zinau, gal 46 vnt

as tai mastau, kad kapsules visgi yra isorine priemone, o reiktu ir is vidaus pastiprint..
tik va, norint zinot kokiu vitaminu truksta, reikia tyrimus darytis, nes gersi jusk visu...o kokie nors multivitaminai netinka, nes ten kiekiai per mazi..

as dar apie PANTOGAR galvoju. paskaiciau atsiliepimus, na ivairus jie..bet turint omeny, kad juose yra medziagos, butinos plaukams kaip statybine medziaga, tai gal ir pabandyt? sako, jei nesustabdo slinkimo, tai bent jau augt greiciau pradeda plaukai ir esamus sustiprina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2009 11 03, 11:05)
nes kerastase tai apie 400 lt, tik ten ju daugiau, kiek zinau, gal 46 vnt

ziaurios kainos...man butu labai gaila tiek pinigu blush2.gif na bet jei jau visai niekas nepadeda, tai gal tada ir as nedvejociau... unsure.gif
Atsakyti
Man plaukai kuokštais slinko. Buvau ne juokais sunerimusi - nuėjau ir pas dermatologą ir endokrinologą. Išvada - viskas normoj. Šampūnus bandžiau įvairiausius, kapsules šaknims su placenta ir visas kitas galimas. Nieko. Čia forume perskaičiau, kad kažkam Priorin kapsulės geriamos padėjo. Paprašiau vyro, kad iš Vokietijos parvežtų. Gal ir sutapimas, bet plaukai nustojo slinkti visiškai, neskaitant vieno kito plauko šukuojant ar plaunant galvą.
Atsakyti