Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

lyg ricinu, varnalesu aliejai padeda. su kaukem improvizuoju, patarimu begales tai rinkites kas kam tinka.zibalas dar nieko visai. siaip jei neaiski priezastis sunku ka ir sakyti, yra kam padeda b vitamino dozes, pvz kad ir leidziamo, ypac rudeni. ampules, seniau orisingo, dabar labai visos vienareiksmiskai giria kaaral, sakodar ir geresnes.tai belieka eksperimentuoti.meginsiu ir as, neprarasiu nieko.sekmes visoms
Atsakyti
na man butent kosmetinis zibalas ir pristabde slinkima... dabar jau pora savaiciu esu nusipirkusi ir naudoju karaal ampules, nezinau man tai jos nelabai patinka, tas kvapas ir kad degina oda man nepatinka, aisku gal dar anksti spresti, naudosiu ir toliau smile.gif siaip man labai geros yra vichy ampules, tik kad brangesnes dvigubai nei karaal..
Atsakyti
Prieš ~9 mėnnesius nusikirpau plaukus iki kaklo. Paprasčiausiai norėjau paeksperimentuoti su kitokia šukuosena. Likau baisiausiai patenkinta, nes plaukai išstorėjo, neslinko, švytėjo, buvo purūs.. Pamaniau, kad pagaliau atradau kažką, kas ne tik man, bet ir plaukams patinka. 4u.gif
Praėjo pusmetis ir spėkit. Taip.. plaukų galiukai baisūs, kad ir pakirpdavo po centimetrą. Plaukai ataugo iki pečių ir, matyt, pasireiškė tas mitas ar tikrovė-koduotas plaukų ilgis, kuomet genuose yra tiesiog nustatytas ilgis, iki kurio plaukai gražūs ir auga, o kai tas ilgis peržengiamas, tuomet plaukai nušiūra. Taigi mano užkoduoti plaukai pasiekė pečių ilgį ir pradėjo baisiausiai slinkti. Dar gyvenime nėra taip buvę. Slenka ŽIAURIAI per dvi savaites iš pilnos kasos delne pasidarė dviejų pirštų storio plaukų kasytė. Nebežinau, ką daryti. Nenoriu plaukų kirpti trumpai (nes jei ir nusikirpus slinks, tai greit nupliksiu). O kaskasrt po plaukų plovimo vonia užsikemša, rankos dreba iš baimės išdžiuvusius plaukus šukuoti, nes jie vos ne kuokštais slenka. Šampūnai, balzamai, kondicionieriai, žolelės nepadeda. Pagalbos! verysad.gif
Atsakyti
bandyk ampules kurias nors nusipirkti, kaukes namines daryti, kosmetini zibala isbandyk, gal kazkas ir pades.. bet cia nesuprasi nuo ko slenka, jei taip ziauriai, tai gal su organizmu kazkas negerai, vitaminu trukumas, stresas..
Atsakyti
Stresas gali būti kaltininkas. Bet man šokas, kad per tokį trumpą laiką netekau pusės savo plaukų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(welixitia @ 2009 11 01, 12:38)
Stresas gali būti kaltininkas. Bet man šokas, kad per tokį trumpą laiką netekau pusės savo plaukų. unsure.gif

ir man turbut nuo streso padidejo plauku slinkimas verysad.gif
drauge sake, ir jos labai slinko, nusipirko ji kazkokio Fitoval sampuno, sake jai padejo g.gif
Atsakyti
Šiaip sako Sulsena padeda kažkiek nuo slinkimo, nors skirta pleiskanom naikint g.gif smile.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif as pagaliau pradedu atgauti ramybe po 3 menesiu plauku slinkimo. manau, kad priezastys buvo susidejusios visos i kruva : stresas + sezoninis slinkimas. geriu gelezi, naudoju alpecin sampuna su kofeinu ir po kiekvieno plovimo itrinu ampule su placenta. tikiu, kad visos priemones padejo, bet kartu manau, kad praejo slinkimo laikas -3 menesiai. gelezi geriau, nes nustate mazakraujyste, o kitas priemones rinkausi is jusu patarimu. ax.gif
plaukuciai liko labai plonyciai, bet nuo saknu ataugineja daug daug mazyciu. tad dabar laukia ilgas ir nuobodus darbas juos uzauginti blush2.gif
sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, jungiuosi i jūsų gretas. Amzina problema nuo studentavimo laiku. pagrindine priezastis reakcija i stresus. pastebejau plaukai sureaguoja po 3 men nuo stresu ir staigiai pradeda gausiai slinkti.
buvo laikas kai isslinko pora cento dydzio lopų, tyrimu galybe, endokrinologai, hormonai. odos dispansery darydavo kazkokius elektrinius masazus, susitvarkė.
aisku vitaminu gerimas nuolatinis ir trynimai i galva visokiu vaistinese darytu tirpalu. bet po visu pastangu slinkimai buvo sustabdyti, eziukas atauginejo.
tai va po treiju metu pertraukos vel pradeda slinkti gana stipriai, vasaros pradzioj turejau keleta geru emociniu sukretimu ir stai rezultatas
perskaiciau visa tema, renkuosi nuo ko pradeti plauku gelbejima. kol kas geriu fitoval kapsules, nusipirkau rusiskoj kosmetikoj varnalesu tinktura purskiama, po galvos plovimo ispurskiama, nenuplaunama, po to seka galvos masazas 5-10 min, galvos odos judinimas sukamaisiais judesiais, skirtingose vietose (cia ienoje gydykloje man taip darydavo ) kad pasisavintu geriau, kraujotaka aktyvina.
per rusu laida patarimus dalino kad pries plaunant plaukus kauke reikia daryti kiaušinio trinys ir vienas saukstas konjako(brendzio) ir palaikyti, tai ruosiuosi meginti. beje lietuviskuose liaudiskuose patarimuose pamineta kad geriau kausinis vistos kuri auga su gaidziu, kur tokiu rasti vilniuj lotuliukas.gif
kadangi plaukai riebus tai skalauju su vandeniu parugštintu citrinos sultimis arba obuoliu actu.
skaitineju daug visko, sudomino kokosu aliejus, biski prisibijau kad ir siaip plaukai linke riebaluoitis bet merginos giria labai, tai jauciu reikai pasieskoti g.gif gal is jusu kad megino?
Atsakyti
QUOTE(welixitia @ 2009 11 01, 11:31)
Prieš ~9 mėnnesius nusikirpau plaukus iki kaklo. Paprasčiausiai norėjau paeksperimentuoti su kitokia šukuosena. Likau baisiausiai patenkinta, nes plaukai išstorėjo, neslinko, švytėjo, buvo purūs.. Pamaniau, kad pagaliau atradau kažką, kas ne tik man, bet ir plaukams patinka.  4u.gif
Praėjo pusmetis ir spėkit. Taip.. plaukų galiukai baisūs, kad ir pakirpdavo po centimetrą. Plaukai ataugo iki pečių ir, matyt, pasireiškė tas mitas ar tikrovė-koduotas plaukų ilgis, kuomet genuose yra tiesiog nustatytas ilgis, iki kurio plaukai gražūs ir auga, o kai tas ilgis peržengiamas, tuomet plaukai nušiūra. Taigi mano užkoduoti plaukai pasiekė pečių ilgį ir pradėjo baisiausiai slinkti. Dar gyvenime nėra taip buvę. Slenka ŽIAURIAI per dvi savaites iš pilnos kasos delne pasidarė dviejų pirštų storio plaukų kasytė. Nebežinau, ką daryti. Nenoriu plaukų kirpti trumpai (nes jei ir nusikirpus slinks, tai greit nupliksiu). O kaskasrt po plaukų plovimo vonia užsikemša, rankos dreba iš baimės išdžiuvusius plaukus šukuoti, nes jie vos ne kuokštais slenka. Šampūnai, balzamai, kondicionieriai, žolelės nepadeda. Pagalbos! verysad.gif

Tau ne musu pagalbos prasyt reikia, doh.gif nes cia viskas nustatoma eksperemento budo,o tu laiko eksperementuot neturi-rizikuoji nuplikti. verysad.gif Mano patarimas,kuo skubiau kreipkis pas gydytojus,tikrink sveikata,siaip ne is sio ne is sio plaukai kuokstais neslenka.Paskubek 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pusycat @ 2009 11 01, 19:37)
Sveikos merginos, jungiuosi i jūsų gretas. Amzina problema nuo studentavimo laiku. pagrindine priezastis reakcija i stresus. pastebejau plaukai sureaguoja po 3 men nuo stresu ir staigiai pradeda gausiai slinkti.
buvo laikas kai isslinko pora cento dydzio lopų, tyrimu galybe, endokrinologai, hormonai. odos dispansery darydavo kazkokius elektrinius masazus, susitvarkė.
aisku vitaminu gerimas nuolatinis ir  trynimai i galva visokiu vaistinese darytu tirpalu. bet po visu pastangu slinkimai buvo sustabdyti, eziukas atauginejo.
tai va po treiju metu pertraukos vel pradeda slinkti gana stipriai, vasaros pradzioj turejau keleta geru emociniu sukretimu ir stai rezultatas

Jei jau taip buvo,ir tu manai,kad kartojasi-ir priezastis nervai,stresas,nors ir geras,reikia tvarkyti nervu sistema,gerk raminamaja arbata,jei dar antidepresantu nereikia.Galimas dalikas ,kad ir hormonai sokineja,t.y. endokrinine sistema streikoja.Jai padejo pries 3 metus,ar nemanai,kad reiketu ta pati padaryti ir dabar?
Atsakyti
as turiu dabar kokoso alieju nerafinuota, bet juo saknu netepu .. tik pacius plaukus istepu ir palieku nakciai, man tai jis patinka, atgaivina plaukus, jauciasi tikrai smile.gif
Atsakyti
as šiaip labai megstu kokosu kvapa rolleyes.gif tai saku jei plaukams netiks tai kuną palepinsiu
sher kur tu perki nerafinuota kokosu alieju?


QUOTE(superjulia @ 2009 11 01, 19:29)
Jei jau taip buvo,ir tu manai,kad kartojasi-ir priezastis nervai,stresas,nors ir geras,reikia tvarkyti nervu sistema,gerk raminamaja arbata,jei dar antidepresantu nereikia.Galimas dalikas ,kad ir hormonai sokineja,t.y. endokrinine sistema streikoja.Jai padejo pries 3 metus,ar nemanai,kad reiketu ta pati padaryti ir dabar?


tai žinai gyvenimas pilnas netiketumu, o ir streso metu gi geriau visokias nervus raminancias homeopatines tabletes, arbatas, bet plauku jos tikriausiai nepasiekia.
del rimtesniu tyrimu, nemanau kad kazka suras, jei tada nieko nerado o slinkimai buvo gerokai rimtesni.diagnoze buvo stresas baigiamieji egzaminai, gynimai, avarija..nu zodziu nieko naujo jie man nepasakys, tik pinigai i bala kaip zinia visi endokrinologai, hormoniniai, skudliaukes tyrimai namazai kainuoja. jau tada geriau tu brangiu ampoliu nusipirkti kursa. mastau.gif beje itariu kad cia ir sezonas įtakoja. kol kas bandysiu savo jegom, o toliau ziuresim. plaukai i visus gydimus sureguoja per 3-6 men., tai iki pavasario bandysiu pati gelbeti plaukus, toliau bus matyt
beje dabar nervu sistema papildomai mokausi raminti joga, kvepavimais, meditacija.daugiau nebezinau kaip cia save stiprinti,o nuo stresu gi nepabegsi ir nuo manes jie priklauso. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pusycat: 01 lapkričio 2009 - 21:56