Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

klausimukas, o skaidrius karoliukus veriat , tai yra pasiuvat su zilka? kitaip tariant valu?
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 04, 22:20)
klausimukas, o skaidrius karoliukus veriat , tai yra pasiuvat su zilka? kitaip tariant valu?


as visus siuvu su valu
Atsakyti
[quote=superEglius,2009 11 04, 20:33]

Labai grazios sages mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra specialus siulas siuvinejant karoliukus ir zvynelius. Jis buna baltos-bspalvis ir juodos spalvos, zymiai skirias kokybe siuvant su paprastu siulu ir su situo. O valas nezinau kaip ten galite siuti kad i biserio adatas vos telpa paprastas siulas o jus sukisat vala? Nu nezinau ar verta...
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 11 05, 12:10)
Yra specialus siulas siuvinejant karoliukus ir zvynelius.

tu kalbi apie silikoninį siūlą ? mirksiukas.gif

dėl valo - tai 0.16-0.18mm be bėdų lenda į biserio adatą ir galima gan puikiai verti biseriuką ( tik nesiuvinėjau dar su valu )
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 11 05, 13:19)
tu kalbi apie silikoninį siūlą ?  mirksiukas.gif


Nu kazkodel man rodos kad kalbu apie nailonini siula bet kadangi nebuvau visiskai tikra tai nerasiau pavadinimo (rusiskas supokuota ritele pokelyje po 1 vnt) bet silikoninis... g.gif sakyciau kad ne unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 05 lapkričio 2009 - 12:35
Silikoninis siūlas yra tamprus, bet jis netinka tokiam karoliukų vėrimui, nebent apyrankėms kokioms.

Yra specialus siūlas biseriui - Nymo, Beadalon firmų - jis yra stiprintas ir vaškuotas, tad tikrai patvarus - bet jo permatomo nebūna.

Galima drąsiai siuvinėti karoliukus su plonu valu - net ir Guttermann pardavinėja tokį - 0,10 - 0,16 storio. Aš tokį naudoju ir nerealiai džiaugiuosi, nes nei trūksta, nei jį įpjauna aštresnės briaunos. Tiesa, jis ne toks lankstus kaip siūlas, tad ant medžiagos su juo nepasiuvinėsi smulkių raštų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 05 lapkričio 2009 - 12:32
QUOTE(superEglius @ 2009 11 04, 21:33)
laba diena,naujienu neblogu yra smile.gif ir as turiu pora,kepu blynus kasdien,plana vykdau biggrin.gif .pirmoji- dovana anytai mylimai bus iteikta rytoj
oniksas, ir cekiskas stiklas
user posted image
antra -dovana puseserei,keliaus i Australija,tikiuos nuskris sekmingai
modelinas,dekupazas,biseris
user posted image



nuostabu wub.gif gal galima suzinoti pagal kokias schemas verti karoliukai?
Atsakyti
aciu visoms uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
as su valu 0.16 ir siuvineju ir kaina prieinama. 30m 3lt tekainuoja


QUOTE(Giagute @ 2009 11 05, 12:31)

Galima drąsiai siuvinėti karoliukus su plonu valu - net ir Guttermann pardavinėja tokį - 0,10 - 0,16 storio. Aš tokį naudoju ir nerealiai džiaugiuosi, nes nei trūksta, nei jį įpjauna aštresnės briaunos. Tiesa, jis ne toks lankstus kaip siūlas, tad ant medžiagos su juo nepasiuvinėsi smulkių raštų.



o gutermano gal brangoka ar ne?
Atsakyti
Naujos sagytes... ax.gif
user posted image
dar viena, mano mylimiausia 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif user posted image
Atsakyti