Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

Rodau siandienini savo blyna... bent jau karoliukai lygiau si karta sugule blush2.gif
http://public.fotki....s/pb010606.html
Atsakyti
labas vakaras sakykite o is kur gaunate ta kailiuka kur daro sages su kailiukais ? ax.gif
Atsakyti
Kailiukai jei vilniuje tai gariunu turguje tekstiles paviljone-angare. Atraiza apie 1m ilgio ir 25 cm plocio apie 15 litu panasiai
Atsakyti
gaila kad as šiauliuose ax.gif
Atsakyti
Tada pabandyk kreiptis per az i aurelijama, aistiene (tiksliai nezinau bet rodos ji irgi is siauliu) arba grite, jos ten truputuka specializuojas su sagem siauliuose gal tau patars ka gero 4u.gif
Atsakyti
ačiū už patarimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif
noriu parodyt ukanito sagę

user posted image
Atsakyti
Na nusprendziau ir as pasirodyti su savo sage blush2.gif
user posted image
ilgai mokynausi is jusu kaip jas reikia atlikti ir t.t... wink.gif
Atsakyti
Nu man labai grazu wub.gif , subtilu, paprasta o ypac pastebiu KRUOPSTUMA thumbup.gif , nes kaip matau biseriukas nera auksciausios kokybes, bet jis sugules praktiskai idealiai. Tiesa schemutes pacio karoliuku deliojimo nelabai suprantu (rodos tiesiog eilute siuta?) bet tikrai visai maloniai nuteikia gomuri biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Cia turbut apie mano kreivus biseriukus kalbejai ax.gif tikrai lb prasti smile.gif o paskutine eilute perverta per didesnius koroliukus...
Atsakyti
QUOTE(Ar. @ 2009 11 03, 22:44)
4u.gif  Cia turbut apie mano kreivus biseriukus kalbejai  ax.gif  tikrai lb prasti smile.gif o paskutine eilute perverta per didesnius koroliukus...


Is grazios pradzios speju apie gera potenciala kurti grazias sages mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena,naujienu neblogu yra smile.gif ir as turiu pora,kepu blynus kasdien,plana vykdau biggrin.gif .pirmoji- dovana anytai mylimai bus iteikta rytoj
oniksas, ir cekiskas stiklas
user posted image
antra -dovana puseserei,keliaus i Australija,tikiuos nuskris sekmingai
modelinas,dekupazas,biseris
user posted image
Atsakyti