Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

QUOTE(Ingusia31 @ 2010 01 04, 09:15)
Priklijavus ruosini ant filco, ta permatoma dviguba siula su paprastu mazgeliu blogojoje puseje kabini filco dygsneli, bet siula trauki ne iki galo, o darai kilpa, t.y. su adata perveri tarp dvieju siuleliu ties mazgeliu. (atrodo taip lengva padaryti bet parasyti rastu  doh.gif ) Tada drasiai lendi i geraja puse ir dirbi su karoliukais. Paciame gale tiesiog jei su  paprastu siulu kilpele darytum viena karta pernerta tai su situ siulu as darau pradzioje viena kilpele, paskui iskart kita su dvigubu pernerimu per ta pacia kilpa is viskas... iskart prie krasto siulo nenukerpu kad nesimatytu, bet tiesiog dar blogojoje puseje panardau po filca iki darbelio vidurio kad uzsiklijuotu viskas.

Labai ačiū 4u.gif
Aš panašiai ir darau, bet kelis kartus buvo siūlė pabėgus doh.gif Mat darant sages siūlas prisiklijuoja dar užsegimą klijuojant, o lėlių rūbelius siuvant neklijuoju. Tai dabar pagalvojau, kad reiks paklijuot iš vidaus tą siūlą biggrin.gif
Atsakyti
Labai aciu, labai malonu tai girdeti blush2.gif smile.gif
Atsakyti
"Rožių švelnumas":

user posted image

Modelinas, dekupažas, sendinimas, japoniško biserio apdaila.
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 05, 11:16)
"Rožių švelnumas":

user posted image

Modelinas, dekupažas, sendinimas, japoniško biserio apdaila.




Tokia šilta. Be galo graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 05, 09:16)
[i]"Rožių švelnumas":


man sita labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2010 01 04, 18:10)
Noreciau ir as parodyti savo seges, kam patiks prasom ir isigyti smile.gif
http://public.fotki....oksius44/sages/


o jau veltų margaspalvių sagių gražumas ir originalumas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Giagute, tavo rožės net kvepia bigsmile.gif

Mano bandymai su modelinu..
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 01 04, 22:49)
Labai ačiū 4u.gif
Aš panašiai ir darau, bet kelis kartus buvo siūlė pabėgus doh.gif Mat darant sages siūlas prisiklijuoja dar užsegimą klijuojant, o lėlių rūbelius siuvant neklijuoju. Tai dabar pagalvojau, kad reiks paklijuot iš vidaus tą siūlą biggrin.gif


g.gif Arba tu netaip supratai ka as parasiau arba as nesuprantu ka reiskia "siule pabegus".Jei padarai taip kaip as parasiau neimanoma net logiskai mastant kad kazkaip ta pradzia issinertu ar kaip g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 01 05, 14:18)
g.gif Arba tu netaip supratai ka as parasiau arba as nesuprantu ka reiskia "siule pabegus".Jei padarai taip kaip as parasiau neimanoma net logiskai mastant kad kazkaip ta pradzia issinertu ar kaip  g.gif .

Atrodo lyg ir supratau g.gif Tas siūlas labai toks slidus, jo mazgelis atsilaisvina ir pabėga tada visas siūlas. Va tą norėjau pasakyt, kad net mazgelis nesilaiko, jis išsileidžia. Panašiai kaip iš plaukų bandant surišt mazgą jie tuoj pat pasileidžia.
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2010 01 04, 15:48)
Neblogi visai blyneliai Mijos mama

Aš irgi kelis blynus su tokiom servetėlėm turiu...  ax.gif

JuodaKatyte, labai graži  bigsmile.gif o viduriukas modelinas ar kas?

dekui...vakar tik va vakare sugalvojau,kad karoliukus reikia aplik uzdeti,tai biski patiuningavau jas biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti