Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

Na ka, pagaliau ir as turiu kuom pasigirti blush2.gif Mano pirmieji blynai:
http://public.fotki....s/pa310588.html

http://public.fotki....s/pa310590.html
http://public.fotki....s/pa310592.html
http://public.fotki....s/pa310594.html
http://public.fotki....s/pa310595.html - o cia pati pati pirmoji, daryta Judres pamokoje 4u.gif

Labai nepeikit prasau... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Zavivi prašom plačiau apie Judres pamokas mirksiukas.gif - ten mokė sages daryti ar dekupažo ? pastarojo ir norėčiau labiausiai pramokti blush2.gif

man tai labiausiai patiko sagė su katinuku wub.gif ( kadais internete buvau radusi visą jų seriją, tačiau dabar niekaip nerandu - nepamenu kaip jie vadinasi, gal primintum 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 31, 18:24)
Zavivi prašom plačiau apie Judres pamokas  mirksiukas.gif  - ten mokė sages daryti ar dekupažo ? pastarojo ir norėčiau labiausiai pramokti  blush2.gif

man tai labiausiai patiko sagė su katinuku  wub.gif  ( kadais internete buvau radusi visą jų seriją, tačiau dabar niekaip nerandu - nepamenu kaip jie vadinasi, gal primintum  4u.gif )


Butent sita sage ir dariau pas Judre, paveiksliukas jos... Tai tikrai nepasakysiu, kur tokiu rasti smile.gif O pas Judre tai tik sagiu kursuose buvau, dekupazas ne man, as labiau link sagiu linkstu smile.gif O ir jose dekupazo bent jau siandien nenaudojau smile.gif Bet pas Judre yra ir dekupazo kursai, pasidomek 4u.gif

Atsakyti
na šiaip turėčiau mokytojos pamokymams šiek tiek priekaištų..... nieko nenoriu įžeist. Bet na pažiūrėkit ankstesnių puslapiukų nuotraukutes, kad ir Giagutės sagutes, ten karoliukai sugalę lygiai lygiai...... o čia nelabai parodė kaip tai padaryt..... 4u.gif Dėl dekupažo sugebėjimų aš nesiginčiju, bet va karoliukų siuvimas..... minusiukų turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 10 31, 19:07)
na šiaip turėčiau mokytojos pamokymams šiek tiek priekaištų..... nieko nenoriu įžeist. Bet na pažiūrėkit ankstesnių puslapiukų nuotraukutes, kad ir Giagutės sagutes, ten karoliukai sugalę lygiai lygiai...... o čia nelabai parodė kaip tai padaryt.....  4u.gif Dėl dekupažo sugebėjimų aš nesiginčiju, bet va karoliukų siuvimas..... minusiukų turi  ax.gif


Net nesiginciju 4u.gif As manau cia daugiau igudziu stoka, nelabai ir ismoksi visas karoliuku verimo subtilybes per pora valandu smile.gif Bet gal cia tik man vienai atrodo, kad tobuleju... lotuliukas.gif

O gal isduosit paslapti, kaip padaryti, kad karoliukai butu lyguteliai sugule? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 10 31, 18:17)
O gal isduosit paslapti, kaip padaryti, kad karoliukai butu lyguteliai sugule? unsure.gif

mano manymu - visų pirma reikėtų įsigyti kokybiško biseriuko mirksiukas.gif , nes tavosiose sagėse matosi, kad biseris skirtingų dydžių, o tai ir duoda tokioms sagėms netvarkingumo įspūdį, kad ir kaip stengtumeisi jį lygiai prisiūti.
Jei darytum free-form sages, tai manau "sueitų" bet koks biseris, o vat tokioms lygiai dailiai apsiuvinėtoms - vis tik reikėtų vienodo biseriuko. Siūlyčiau gutterman, čekiško, japoniško biseriuko, jis nors ir brangesnis, tačiau tikrai atsipirks savo dailumu sagėse thumbup.gif

čia visai geras psl kaip apverti kabašoną thumbup.gif

dėkui 4u.gif bandysiu ieškoti Judres dėl dekupažo
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 31, 19:40)
mano manymu - visų pirma reikėtų įsigyti kokybiško biseriuko  mirksiukas.gif


Sita tai ir pati zinau, bet paciai pradziai bus gerai ir sitas biggrin.gif O be to, kai siek tiek sleiva, tai ir jauciasi kad ranku darbas, o ne "masiniskai" atliktas smile.gif Juo labiau, kad pardavinet nesiruosiu... 4u.gif
Atsakyti
Jei jau atvirai, tai net nebegaliu kaip man pikta - kaip gali žmogus, pats neišsiaškinęs bent minimalių metodų ir principų gali kažką dar mokyt? gavau iš minėtos p. Judrės prieš mėnesį laiko laišką su siaubingai primityviais klausimais, kaip ką daryti - nors užtektų šios temos pirmus puslapius perskaityt - ir tikrai matau kad kvailai padariau, padėjusi jai - ne tik dėl to, kad poniai buvo sunku net ačiū pasakyti...

kas pas ją mokėtės - priimkit kaip gyvenimo pamoką - bet asmeniškai manau, kad daugiau išmoksit paaukojusi kelias valandas kruopščių forumo studijų ir keliolikos praktikos valandų.

Išsiliejau, atsiprašau kam tai buvo nemalonu.

QUOTE(Avijacija @ 2009 10 31, 19:07)
na šiaip turėčiau mokytojos pamokymams šiek tiek priekaištų..... nieko nenoriu įžeist. Bet na pažiūrėkit ankstesnių puslapiukų nuotraukutes, kad ir Giagutės sagutes, ten karoliukai sugalę lygiai lygiai...... o čia nelabai parodė kaip tai padaryt.....  4u.gif Dėl dekupažo sugebėjimų aš nesiginčiju, bet va karoliukų siuvimas..... minusiukų turi  ax.gif

Atsakyti
As tai nesigailiu, kad pas Judre mokiausi. Tiesa pasakius buciau panasiai ir pati dariusi, tiesiog norejosi vizualiai pamatyt kaip kiti zmones tai daro, paklausineti kai ko... Kazkaip truputi kvailai pasijauciau dabar. O jei buciau nesakiusi, kad Judre pamoke, tai gal kitaip vertintumet mano padarytas sagutes? g.gif As suprantu, kad as ne profesionale, i tokias ir nesitaikau tiesa pasakius. Sages sau darau, savo malonumui, artimiesiems kaledu proga.. Suprantu, kad cia ne ant manes "uzvaret", bet siek tiek ir as isizeidziau jei rimtai. Tipo pas "nemoksa" mokiausi, tai ir pati nemoksa esu..
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 10 31, 19:17)
Net nesiginciju  4u.gif  As manau cia daugiau igudziu stoka, nelabai ir ismoksi visas karoliuku verimo subtilybes per pora valandu smile.gif Bet gal cia tik man vienai atrodo, kad tobuleju...  lotuliukas.gif

O gal isduosit paslapti, kaip padaryti, kad karoliukai butu lyguteliai sugule? unsure.gif


Va tau pradedančiajai neturiu jokių priekaištų, nes kaip pirmas darbelis tai jis tikrai viskas gerai. Tiesiog labai trūkumas mokytojos rankelės jaučiamas. O už tokiu dalykus neturėtų būt imami pinigai. Giagutė viską išsakė neįvyniojus į vatą, ką aš bandžiau kuo švelniau pasakyt lotuliukas.gif Nes jei tokius karoliukus dar mokytoja duoda siuvinėt tai ......... nebent tų kursų kaina būtų kokia 20 Lt na tai gal tada.......
Jo karoliukai patys savaime jau pas tave nėra lygus, čia jau gamintojas kaltas ir kas tuos karoliukus perka. O visus karoliukus suvest į bendrą ratuką reiktų daug kartų viską perveriant siūlu ar žilkute, kad karoliukų skylutėse nebūtų laisvos vietos ir jie negalėtų judėt. Na va čia tai už dyką mergaitę (pinigų neimu už tokias pamokėles) pamokiau tai kaip pavyzduką įdedu:

user posted image

tiesiog čia jau patys karoliukai lygūs. Ir pats darbas tada geriau atrodo.
Papildyta:
QUOTE(Zivivi @ 2009 10 31, 20:05)
As tai nesigailiu, kad pas Judre mokiausi. Tiesa pasakius buciau panasiai ir pati dariusi, tiesiog norejosi vizualiai pamatyt kaip kiti zmones tai daro, paklausineti kai ko... Kazkaip truputi kvailai pasijauciau dabar. O jei buciau nesakiusi, kad Judre pamoke, tai gal kitaip vertintumet mano padarytas sagutes?  g.gif As suprantu, kad as ne profesionale, i tokias ir nesitaikau tiesa pasakius. Sages sau darau, savo malonumui, artimiesiems kaledu proga.. Suprantu, kad cia ne ant manes "uzvaret", bet siek tiek ir as isizeidziau jei rimtai. Tipo pas "nemoksa" mokiausi, tai ir pati nemoksa esu..


na iš kur tu gali žinot kur geriau eit mokytis o kur ne. Kai išbandysi ką daugiau, pamatysi daugiau darbelių, tada suprasi ką norim pasakyt smile.gif
Atsakyti
Va taigi biggrin.gif 4u.gif dabar zinosiu, kaip padaryt, kad nors ir kreivas biseriukas, bet lygiai ratuku apgultu kabosona mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 10 31, 19:54)
Jei jau atvirai, tai net nebegaliu kaip man pikta - kaip gali žmogus, pats neišsiaškinęs bent minimalių metodų ir principų gali kažką dar mokyt? gavau iš minėtos p. Judrės prieš mėnesį laiko laišką su siaubingai primityviais klausimais, kaip ką daryti - nors užtektų šios temos pirmus puslapius perskaityt - ir tikrai matau kad kvailai padariau, padėjusi jai - ne tik dėl to, kad poniai buvo sunku net ačiū pasakyti...

kas pas ją mokėtės - priimkit kaip gyvenimo pamoką - bet asmeniškai manau, kad daugiau išmoksit paaukojusi kelias valandas kruopščių forumo studijų ir keliolikos praktikos valandų.

Išsiliejau, atsiprašau kam tai buvo nemalonu.


Palaikau tave giagute visu 100 procentu drinks_cheers.gif , maciau laida kaip ji mokina sages daryti doh.gif viespatie su visais viespaciukais nu kaip taip galima, suveria ant siulo eilute karoliuku ir paskui ta eilute prisiuva ar kaip ji ten... zodziu kaip gali btu jie tada lygus ir tvarkingi jei tokiu budu tai daro, neturi jokiu praktiniu igudziu ir teoriniu ziniu isvis, o pinigelius nepamirsta imti doh.gif , pamenu kaip ji prase bendros pazystamos "suzinok kaip ingusia sages gamina ir man papasakosi", pati juk mokytoja tai nei klausia, nei studijuoja nuorodas, tiesiog ka sumasto ta ir persa kaip mokamas pamokas, cia prie geriausiu noriu tinka tik mergaiciu pasisedejimui, o ne zmonems pirsti kaip sagiu gamybos kursus, man butu geda is zmoniu pinigautis tokiu budu bet cia matyt doleriai ant akiu uzlipe tai ner ko noreti. Nu suedziau as jos dekupazo darbus tai maniau patylesiu apie sages ale kai dabar tokia tema iskilo tai nepatylesiu jau ir as (manau savo darbais turiu tam teise kritikuoti)

Papildyta:
o katineliu sagiu myletoja tikroji yra justess22 va pas ja galerijoje tikrai pina katineliu sagese ir ji kiek teko matyti dirba pagal savo technologija kuri nors ir ne tipine pagal shemas bet absoliuciai kokybiska ir grazu 4u.gif
Papildyta:
PRASOM PASIGROZETI
http://www.flickr.co...57613311204290/
Atsakyti