Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

superEglius, gražu wub.gif man ta trečioji labai wub.gif
Atsakyti
Mano pirmosios seges ax.gif

1 sege

2 sege
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 03 sausio 2010 - 16:49
QUOTE(saulyte2 @ 2010 01 03, 16:46)
... as padariau sage ir kai rysau mazga nutruko zilka pabaigiant, kaip darot sujungima, kad neatsilaisvintu akmenukai?

Sveikos sagių fėjos 4u.gif
Perskaičiau visas jūsų temas ir peržiūrėjau visas jūsų darytas sages. esu susižavėjusi bigsmile.gif
Va to paties kaip ir saulyte2 aš norėjau jūsų ir paklausti. Kaip su valu arba permatomu siūlu reikia pradėti ir baigti darbelį? Kai siuvame su paprastu siūlu padarius mazgelį jis siūlą ir laiko medžiagoje, o va plonas permatomas siūlas su visu mazgeliu iš medžiagos išlenda, o pabaigus siūlę išvis nebesugalvoju kaip pabaigti darbą g.gif Man vis pabėga tas siūlas ir išyra siūlė doh.gif
Tiesa, sages tai aš tik šiaip kelias esu dariusi, aš daugiau tuos permatomus siūlus naudoju lėlių rūbams siūti. Tai su tuo reikalu ir kyla daugiausiai bėdų, kad niekaip to siūlo nesuvaldau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 01 03, 18:10)
Sveikos sagių fėjos 4u.gif
Perskaičiau visas jūsų temas ir peržiūrėjau visas jūsų darytas sages. esu susižavėjusi bigsmile.gif
Va to paties kaip ir saulyte2 aš norėjau jūsų ir paklausti. Kaip su valu arba permatomu siūlu reikia pradėti ir baigti darbelį? Kai siuvame su paprastu siūlu padarius mazgelį jis siūlą ir laiko medžiagoje, o va plonas permatomas siūlas su visu mazgeliu iš medžiagos išlenda, o pabaigus siūlę išvis nebesugalvoju kaip pabaigti darbą g.gif  Man vis pabėga tas siūlas ir išyra siūlė doh.gif
Tiesa, sages tai aš tik šiaip kelias esu dariusi, aš daugiau tuos permatomus siūlus naudoju lėlių rūbams siūti. Tai su tuo reikalu ir kyla daugiausiai bėdų, kad niekaip to siūlo nesuvaldau doh.gif

as pati tam reikale zalia dar, ispradziu as dariau su siulu, poto sonus su valu, stengiausi grizti atgal i pradzia, surisdavau ir vel perkisdavau ir vel surisdavau, nu naezinau ar gerai, o vienos seges tai pabaigoje nutruko valas, reikes kazka daryti, gal kazkiek atardyti i suristi su nauju valu g.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už gražius žodžius 4u.gif

su žilka mazgyt iš tiesų sunku, bet yra dar toks daiktas kaip "atbulas" dygsnis - keliskart jį padarius tikrai saugiai viskas laikosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 03, 19:00)
Ačiū, merginos, už gražius žodžius  4u.gif

su žilka mazgyt iš tiesų sunku, bet yra dar toks daiktas kaip "atbulas" dygsnis - keliskart jį padarius tikrai saugiai viskas laikosi  mirksiukas.gif

ant veltinio siuvau tuo dygsniu, o kai oda priklijavau ir apsiuvau biseriu, poto dar biseriu, tai ir prakisdavau ir surisdavau mazga, tai kartojau kelis kartus.
Atsakyti
Giagute - gražutė tavo dovanėlė kolegei wub.gif

vilmaamliv - na ši sagė jau iškeliavo pas savininkę... ax.gif
Atsakyti
Na aš tiek tikrai nesikankinu, ir nelabai matau reikalo - atbuliniu dygsniu pradedant ir baigiant darbą ir galus paklijuojant po to po užsegimu ar nugarėle nulis šansų kad kažkas iširs g.gif

QUOTE(saulyte2 @ 2010 01 03, 18:23)
ant veltinio siuvau tuo dygsniu, o kai oda priklijavau ir apsiuvau biseriu, poto dar biseriu, tai ir  prakisdavau ir surisdavau mazga, tai kartojau kelis kartus.

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 03, 11:29)
Mažytė dovanėlė kolegei:


labai grazu wub.gif
Atsakyti
superEglius, labai grazios seges su kamejom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2010 01 03, 23:12)
superEglius, labai grazios seges su kamejom  thumbup.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2010 01 04, 00:12)
superEglius, labai grazios seges su kamejom  thumbup.gif



Pritariu thumbup.gif man paciai tos kamejoslabai sintetiskai atrodo bet taviskes kazkaip spalviskai graziai labai ziurisi abi bigsmile.gif .
Papildyta:
QUOTE(vovere74 @ 2010 01 03, 18:10)
Sveikos sagių fėjos 4u.gif
Perskaičiau visas jūsų temas ir peržiūrėjau visas jūsų darytas sages. esu susižavėjusi bigsmile.gif
Va to paties kaip ir saulyte2 aš norėjau jūsų ir paklausti. Kaip su valu arba permatomu siūlu reikia pradėti ir baigti darbelį? Kai siuvame su paprastu siūlu padarius mazgelį jis siūlą ir laiko medžiagoje, o va plonas permatomas siūlas su visu mazgeliu iš medžiagos išlenda, o pabaigus siūlę išvis nebesugalvoju kaip pabaigti darbą g.gif  Man vis pabėga tas siūlas ir išyra siūlė doh.gif
Tiesa, sages tai aš tik šiaip kelias esu dariusi, aš daugiau tuos permatomus siūlus naudoju lėlių rūbams siūti. Tai su tuo reikalu ir kyla daugiausiai bėdų, kad niekaip to siūlo nesuvaldau doh.gif


Priklijavus ruosini ant filco, ta permatoma dviguba siula su paprastu mazgeliu blogojoje puseje kabini filco dygsneli, bet siula trauki ne iki galo, o darai kilpa, t.y. su adata perveri tarp dvieju siuleliu ties mazgeliu. (atrodo taip lengva padaryti bet parasyti rastu doh.gif ) Tada drasiai lendi i geraja puse ir dirbi su karoliukais. Paciame gale tiesiog jei su paprastu siulu kilpele darytum viena karta pernerta tai su situ siulu as darau pradzioje viena kilpele, paskui iskart kita su dvigubu pernerimu per ta pacia kilpa is viskas... iskart prie krasto siulo nenukerpu kad nesimatytu, bet tiesiog dar blogojoje puseje panardau po filca iki darbelio vidurio kad uzsiklijuotu viskas.
Atsakyti