Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

visu mergaiciu sages grazios net nucopint noretusi ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
myliuvasara, manau, kad ir bandant nukopint kitokia gautus.... g.gif biggrin.gif
na o manišškė dar viena ax.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo famiglia: 30 gruodžio 2009 - 16:50
famiglia jo sutinku drinks_cheers.gif ,kai pamatai kitu sage grazia ,seile nutysta karsta.gif karsta.gif karsta.gif
Atsakyti
Capricorn, Dovė* - ačiū už įvertinimą 4u.gif

vilmaamliv - gražutė sagė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 30 gruodžio 2009 - 17:32
JuodaKatytė - ačiū 4u.gif dar peržiūrėjau tavo sages, visos labai gražios ,bet viena ypač man patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmaamliv: 30 gruodžio 2009 - 18:41
QUOTE(famiglia @ 2009 12 30, 17:49)
myliuvasara, manau, kad ir bandant nukopint kitokia gautus.... g.gif  biggrin.gif
na o manišškė dar viena ax.gif  user posted image

eee..as labai aisku atsiprasau,bet Eglius esu as,ir gana seniai! ant mano darbu yra uzrasyta visada,tai siulyciau kitoki varda susigalvot.. g.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
superEglius, na Eglių ir kitų vienodų vardų yra labai daug mirksiukas.gif tad čia nieko blogo ir keisto jei ant savo darbų nuotraukos užrašau tikrą savo vardą.... schmoll.gif smile.gif aš net nustebau dėl tokio tavo komentaro smile.gif
Atsakyti
na vienas dalykas kai parasei Egle,o dabar pakeitei i Egliu,tai nemanau kad ju yra daug,beto jei dabar pradesim kitu nikus sau rasytis kai kas cia bus?gal as tada Giagute pasivadinsiu ir aiskinsiu kad gali buti ju daug?
ir kaip zmones tures atskirti ir suprasti kieno butent darbas?tam ir yra gi slapyvardis.ar kaip cia dabar?nesamone kazkokia,cia manau nereikia net ir sakyt kazka,ir taip turetu buti aisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superEglius: 31 gruodžio 2009 - 10:17
SuperEglius, man Eglė, Eglius Eglutė, Eglužė yra viena ir tas pats ir aš neskaitau, kad tai yra skirtingi vardai.Va bet jei po darbais pasirašyčiau superEglius arba kaip tu sakai Giagute, tada sutinku tai būtų kopinimas nes tai tikrai yra susigalvoti nikai smile.gif Beje vieni mane vadine Egle,kiti Eglium, treti Eglute ar Egluže ir t.t. Tai populiaraus vardo variacijos, naudojamos ir girdimos kiekvieną dieną... doh.gif Beje taip pasirašiau po darbu nes tuo metu mano nuotaika buvo vienokia, galbūt kai bus kitokia pasirašysiu Eglužė ar Eglė smile.gif nenoriu aš su tavim priekaištais keistis mirksiukas.gif jei pasižvalgytum po internetą garantuoju, kad rastum dar ne vieną žmogų, kuris po savo darbais pasirašo Eglius... smile.gif nejaugi tu ir jiem rašysi, kad šis nikas yra tavo sugalvotas ir liepsi jiem susigalvot kitokį smile.gif
Atsakyti
na,manau kad nusisneki,Eglius yra Eglius,o Vardas yra Egle.gali rasytis.bet jei nesupranti tokio elementaraus dalyko,labai gaila.Su Naujais metais.
Atsakyti
na gal pergrieztai cia viska surasiau,nenoriu niekam gadint nuotaiku per sventes.bet manau kad tam paciam forume su vienodais vardais but yra nesamone.ateiciai jau supratau kad reikes galvoti originalesni slapyvardi sau.
Atsakyti
Aš tiesiog šio vardo nelaikau slapyvardžiu smile.gif na bet nesvarbu, papraščiausiai galiu aš taip ir nepasirašinėti ax.gif Jeigu tau taip bus geriau smile.gif nenoriu ir aš niekam nuotaikos gadinti:good: .Su Naujais metais ir tave smile.gif
Atsakyti