Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

"Gėlėta romantika"

user posted image

Modelinas, dekupažas, sendinimas, biseris, organzos juostelė, nefrito ir hematito akmenėliai, stiklas, sidabrinės detalės, swarovski kristalai.
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 10 27, 13:32)
"Gėlėta romantika"

Modelinas, dekupažas, sendinimas, biseris, organzos juostelė, nefrito ir hematito akmenėliai, stiklas, sidabrinės detalės, swarovski kristalai.




oooo , liuks wub.gif wub.gif wub.gif 100 balu smile.gif

prisiziuri tokiu groziu ir pats bandai, uz tai nera ko stebetis ir pykti, kad apdailos kartojasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Giagute--nuostabu clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Visu sages superines thumbup.gif
Atsakyti
Giagute, tobula thumbup.gif jau tos gelytes sidabrines wub.gif
Atsakyti
sveikos auksarankes 4u.gif nesu tikra, bet nujauciu, kad apie tai buvo kalbeta ax.gif blush2.gif noriu suzinoti kur perkat odini pagrinda sagem? ir tie pukuciai man labai grazus... kur galima isigyti? organzos juosteles ir pan.? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupkis: 28 spalio 2009 - 18:27
Kokios nuostabios jūsų visų sagės wub.gif Aš pati vakar pradėjau savo pirmą sagę daryt, tik nelabai yra laiko pabaigt doh.gif
Atsakyti
Giagute,kaip visada saunu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 10 27, 13:32)
"Gėlėta romantika"


Modelinas, dekupažas, sendinimas, biseris, organzos juostelė, nefrito ir hematito akmenėliai, stiklas, sidabrinės detalės, swarovski kristalai.



išduok paslaptį kur tu tų gėlyčių pirkus. Aš ieškojau kaip tik ir vis nenurimstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2009 10 28, 18:25)
sveikos auksarankes  4u.gif  nesu tikra, bet nujauciu, kad apie tai buvo kalbeta  ax.gif  blush2.gif  noriu suzinoti kur perkat odini pagrinda sagem? ir tie pukuciai man labai grazus... kur galima isigyti? organzos juosteles ir pan.?  rolleyes.gif



oda as paemiau is seno rankinuko, galima ir kokia sena odine sriuke sukarpyti smile.gif
matau esi is kauno, tai juosteliu labai didelis pasirinkimas senamiesti, siulu parduotuvelej... zamenhofo ir vislniaus galviu kampas ....
dar yra "pasimatymo" antram aukste"kaivida" lyg vadinasi...

QUOTE(Avijacija @ 2009 10 29, 07:59)
išduok paslaptį kur tu tų gėlyčių pirkus. Aš ieškojau kaip tik ir vis nenurimstu smile.gif



man atrodo cia panaudotos metalines detales - kepureles. atvirkscia puse smile.gif
Atsakyti
merginos, ačiū... wub.gif
Avijacija - juratata teisi, ten sidabrinės kepurėlės rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 29 spalio 2009 - 09:34
Giagute, zaviuosi tavo sagytemis wub.gif 4u.gif
Atsakyti