Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

thumbup.gif Jolita, labai gražios thumbup.gif
Atsakyti
jolitag eina sau na ir pavarei blink.gif blink.gif blink.gif ,cia gal pardavimui ar sau ,tikrai grazios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif g.gif
Atsakyti
Myliuvasara, pažiūrėjau tavo parašą....ojomajo...aukštasis pilotažas...pynimas iš laikraščių...sėdžiu apakus blink.gif nu grožis thumbup.gif ir kaip tas reikalas ten daromas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 12 20, 13:25)
thumbup.gif Jolita, labai gražios thumbup.gif


dekui.Man sita vakar patiko daryt.Vyras sako cia tokia serbentine biggrin.gif
user posted image
QUOTE(myliuvasara @ 2009 12 20, 14:02)
jolitag eina sau na ir pavarei blink.gif  blink.gif  blink.gif ,cia  gal pardavimui ar sau ,tikrai grazios thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  g.gif

Dekui. ax.gif Mokytojos paprase padaryt,tai truputi paprekiausiu,nors ir nera jos tobulos.Noreciau kokius kursus palankyt,bet Kupisky nera..ga zinot ar Panevezy kas vyksta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 20 gruodžio 2009 - 13:07
QUOTE(jolitag @ 2009 12 20, 12:46)
dekui.Man sita vakar patiko daryt.Vyras sako cia tokia serbentine biggrin.gif
user posted image

Tikrai šauni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2009 12 19, 11:49)
rodausi ir as blush2.gif

labai gražus viduriukas thumbup.gif , (man ilgi atlasiniai kaspinėliai nelabai patinka, bet viduriuką tai nešiočiau su malonumu, be jokių papildomų papuošimų ax.gif )
Papildyta:
QUOTE(jolitag @ 2009 12 20, 12:46)
dekui.Man sita vakar patiko daryt.Vyras sako cia tokia serbentine biggrin.gif

man šita pati gražiausia iš viso Tavo didelio būrio wub.gif
Atsakyti
Nerealios sages, jos primena zydincias aguonas thumbup.gif
Atsakyti
jolitag saunus darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Capricorn jei tik meiles yra pinimui is laikrasciu prasome,gamila pasidaryti sau darbeliu net parduotuveje tokiu negausi,pagal savo norus,siulau uzsukti i pinimas is laikrasciu tema ax.gif ax.gif ax.gif
P.S. mano cia neaukstas pilotazas ten p.mociute kaip varo profesonaliai bigsmile.gif ,mes visos nublankstame o ant ko siuvinetos karoliukai jei paslapis?

jolitag kam tie kursai,ir taip gerai varai,o viska cia daro praktika bandymai ir fantazizos reikalas,kad tik smegenu pusrutuliai gerai sukasi tai thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliuvasara: 20 gruodžio 2009 - 19:17
QUOTE(myliuvasara @ 2009 12 20, 20:54)


jolitag  kam tie kursai,ir taip gerai varai,o viska cia daro praktika bandymai ir fantazizos reikalas,kad tik smegenu pusrutuliai gerai sukasi tai  thumbup.gif  bigsmile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 12 20, 13:46)
dekui.Man sita vakar patiko daryt.Vyras sako cia tokia serbentine biggrin.gif



Labai idomi forma, man patiko smile.gif
Atsakyti
jolitag, Capricorn - na ir šaunuolės jūs thumbup.gif tikrai gražūs darbai wub.gif
Atsakyti