Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

Giagutes darbeliai visada man patiko 4u.gif Dvejos sagytes taip giliai istrige i atminti smile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boruzzyte5: 17 gruodžio 2009 - 13:59
Giagute Tikrai labai grazi sage bigsmile.gif
O del kameju tai man paciai labai grazios sages su kamejomis, sakiau ir paciai kada reiktu padaryti. O is kur pacia kamejas perkate, jei nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Viktorika @ 2009 12 17, 15:07)
Giagute Tikrai labai grazi sage bigsmile.gif
O del kameju tai man paciai labai grazios sages su kamejomis, sakiau ir paciai kada reiktu padaryti. O is kur pacia kamejas perkate, jei nepaslaptis?


as tai kamejas pirkau perliukas.lt , po poros dienu nuo uzsakymo man atsiunte smile.gif
Atsakyti
o tai pakankamai greitai, reiks zvilgtelt mirksiukas.gif
Atsakyti
norejau paklaust ant ko veriat karoliukus blush2.gif
Atsakyti
Jau sagiu groziai !!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
as tai veriu ant siulo smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat veriu ant siūlo, parenku pagal karoliukus spalva ir tiek... nors gal geriau būtų ant valo... g.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Jungiuosi prie jūsų...sages užsikrėčiau daryti thumbup.gif Pradėjau nuo mažulytės sau. Po to dovanų mamytei...po to jos draugei...dabar darau penkias užsakymui thumbup.gif Jaučiu kad tai tampa priklausomybe-smagu kurti mažą grožį, kuris taip puošia thumbup.gif
Vėliau įmesiu savo kelis darbelius 4u.gif Tikiuosi nebus labai smarki kritika blush2.gif
Papildyta:
Juoda katyte, peržiūrėjau tavo albumuką-noriu paklausti, kaip tu taip gražiai foto padarai, kaip koliažą. Su Picasa gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 12 18, 11:45)
Labas merginos 4u.gif
Jungiuosi prie jūsų...sages užsikrėčiau daryti thumbup.gif Pradėjau nuo mažulytės sau. Po to dovanų mamytei...po to jos draugei...dabar darau penkias užsakymui thumbup.gif Jaučiu kad tai tampa priklausomybe-smagu kurti mažą grožį, kuris taip puošia thumbup.gif
Vėliau įmesiu savo kelis darbelius 4u.gif Tikiuosi nebus labai smarki kritika blush2.gif
Papildyta:
Juoda katyte, peržiūrėjau tavo albumuką-noriu paklausti, kaip tu taip gražiai foto padarai, kaip koliažą. Su Picasa gal? g.gif

greičiau pasirodyk, norisi akis paganyti į naujus grožius mirksiukas.gif
O nuotraukų redagavimui naudoju PhotoScape programą
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 18, 11:58)
greičiau pasirodyk, norisi akis paganyti į naujus grožius  mirksiukas.gif
O nuotraukų redagavimui naudoju  PhotoScape programą

Ačiū už priėmimą 4u.gif
Po darbuko pafotkinsiu ir įkelsiu. Aš turiu Picasą ir Photoshop'ą-bet koliažo nemoku daryt. Picasoj tik vienas būdas-primityvus tėra, negražus. O Photoshopas tai man mistika kol kas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 12 18, 12:12)
Picasoj tik vienas būdas-primityvus tėra, negražus. O Photoshopas tai man mistika kol kas lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif pritariu, bandyk parsisiųsti PhotoScape, tikrai nėra labai sudėtinga programa mirksiukas.gif
Atsakyti