Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

Jurga...a ši net gražesnė 4u.gif

O ką tu pagrindui naudoji? Veltinį?
Atsakyti
Jurga...a ainai nai kaip grazu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ,o kaip jus apneriat,pirma neriate ir apsiunate,ar iskarto neriate ant sages formos? ax.gif jei negaila pasidalinti info 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
ačiū visoms už gera žodį mano sagei 4u.gif

Viktorika
- ten viduriuke yra priklijuota saga ax.gif
Atsakyti
retai beuzeinu... grazu pas jumi wub.gif

cia mano, is paskutiniuju...

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zivivi)
Jurga...a ši net gražesnė
O ką tu pagrindui naudoji? Veltinį?

Taip, naudoju veltinį mirksiukas.gif

QUOTE(myliuvasara @ 2009 12 16, 12:10)
Jurga...a ainai nai kaip grazu bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif ,o kaip jus apneriat,pirma neriate ir apsiunate,ar iskarto neriate ant sages formos? ax.gif jei negaila pasidalinti info 4u.gif  blush2.gif


Visu pirma apsiunu krastelius veltinio, tada apneriu kas sauna i galva ir galiausiai apsiunu karoliukais.. na jie man kreivai issidesto, nemoku biserio, be to, jie pigus ir labai nevienodi.. kadangi siuo metu mane taip pat kankina krize, tai nusprendziau padaryti tokias dovaneles savo artimoms merginoms rolleyes.gif

Dar karta aciu uz grazius zodzius 4u.gif
Atsakyti
Pas mane ten ne saga o medzio arba plastmases ir kartono misinio medziaga, ant kurios dekupazuota.
Atsakyti
QUOTE(Viktorika @ 2009 12 16, 17:32)
Pas mane ten ne saga o medzio arba plastmases ir kartono misinio medziaga, ant kurios dekupazuota.

tai taip ir supratau, bet tu klausei kas mano sagėje viduriuke panaudota, tai atsakiau, kad saga mirksiukas.gif
Atsakyti
Va siandien dar pora kurinuku sumeistravau 4u.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 16, 18:51)
tai taip ir supratau, bet tu klausei kas mano sagėje viduriuke panaudota, tai atsakiau, kad saga  mirksiukas.gif


Dabar tik dasilo biggrin.gif Aisku.
Atsakyti
QUOTE(jurga...a @ 2009 12 16, 09:52)
Aciu uz komentarus, tokiai veiklai ikvepe sio forumo profesionales, pagarba joms 4u.gif
Dar vienas:

nu labai wub.gif
Atsakyti
sveikos, visų sagės tiesiog nuostabios wub.gif rodausi su savo kukliu komplektuku: sage ir auskariukais prie jos. Galbūt daug kam kamėjos nusibodusios, bet kadangi neseniai pradėjau gaminti sages, man patinka blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2009 12 17, 13:25)
sveikos, visų sagės tiesiog nuostabios wub.gif  rodausi su savo kukliu komplektuku: sage ir auskariukais prie jos. Galbūt daug kam kamėjos nusibodusios, bet kadangi neseniai pradėjau gaminti sages, man patinka  blush2.gif
user posted image



Grauzus komplektukas, ypac sagyte smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mangirdiene @ 2009 12 16, 14:04)
retai beuzeinu... grazu pas jumi  wub.gif

cia mano, is paskutiniuju...

user posted image

user posted image



Tokios paslaptingos sages. Man patinka ax.gif
Atsakyti
Jau visai panorau pasirodyti.. ax.gif

"Empress Eugenie"

user posted image
Atsakyti