Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

oiiiiii.. kokia elegantiska wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif man labai labai patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 15, 13:49)
Naujausias mano kūrinys - įspūdingo dydžio sagė  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Labai nepeikit, tai mano pirmas darbelis su tokia plačia juosta  doh.gif

"Mados dvelksmas"  blush2.gif


Nereali sagė, labai puošni, spalvos geros 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif Man tai ji grazi, bet uzsideti turbut niekur netureciau, nebent naujiems metams biggrin.gif
Atsakyti
Neprofesionalus, pigiu karoliuku pirmasis mano darbas. Zinau, kad iki tobulumo cia oi oi oi kiek reikia padirbeti, man visvien miela, nes mano ranku darbo 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurga...a @ 2009 12 15, 14:36)
Neprofesionalus, pigiu karoliuku pirmasis mano darbas. Zinau, kad iki tobulumo cia oi oi oi kiek reikia padirbeti, man visvien miela, nes mano ranku darbo 4u.gif


Jetau kokia grazi sagyte!!!! Man tos visos neriniuotos sages pacios graziausios wub.gif Gaila, kad nemoku nerti doh.gif
Atsakyti
Zivivi-taviškė su raudonu-tokia pikantiška bigsmile.gif

jurga...a-graži sagytė,ypač faina,kad pati nerinukus darai,tokie daug mielesmi nei pirktiniai mirksiukas.gif

o,čia maniškė-kukli- ruda 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Aliete, na žinok tau niekas neprilygsta wub.gif wub.gif wub.gif Nuostabūs visi tavo darbeliai, ir kas svarbiausia kiekvienas vis skirtingas wub.gif wub.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 15, 12:49)
Naujausias mano kūrinys - įspūdingo dydžio sagė  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Labai nepeikit, tai mano pirmas darbelis su tokia plačia juosta  doh.gif

"Mados dvelksmas"  blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Spalvota, aš juosteles kartais prisiūnu, kartais priklijuojiu. Dažniausiai žiūriu pačioj sagės darymo eigoj kaip gražiau gaunasi  4u.gif
Pagrindukus aš siunčiuosi iš įvairių elektroninių parduotuvių  4u.gif



Gerule!O koks skersmuo su medziagele!
Atsakyti
QUOTE(ingaide @ 2009 12 15, 16:00)
Gerule!O koks skersmuo su medziagele!


Apie 12x13,5 cm doh.gif Na bet grožio juk turi būti daaaaug biggrin.gif

Kitą kart jaučiu mažesnę reiks kažkaip sukombinuoti g.gif
Atsakyti
Zinok, dideles sages nerealios!Reiks pagalvoti del raudonos grazuoles smile.gif
Va pristatau savo turima grozi, mano buvo uzgauda. Aciu Pacific, kad ispilde mano nora!Skersmuo 15-15,5 cm thumbup.gif

user posted image
user posted image



P.S. Buvo ilgai nuziureta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingaide: 15 gruodžio 2009 - 15:28
QUOTE(ingaide @ 2009 12 15, 16:23)
Zinok, dideles sages nerealios!Reiks pagalvoti del raudonos grazuoles smile.gif
Va pristatau savo turima grozi, mano buvo uzgauda. Aciu Pacific, kad ispilde mano nora!


Tai va sita sage mane ir suzavejo wub.gif nusprendziau isbandyti panasu apipavidalinima na ir matet kas gavosi blush2.gif

Pacific, o kokio dydzio sita sagyte gavosi? g.gif
Atsakyti
Bordo sage labai grazi, super spalvu derinys thumbup.gif
Na ir as pasigirsiu savaja, tik niekaip mazesnio dydzio neina ideti.
user posted image
Atsakyti