Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

Noriu ir aš parodyti savo naują sagytę-žvaigždelę wub.gif

user posted image
user posted image

Laukiu kritikos... 4u.gif
Atsakyti
Kokios nuostabios sagės wub.gif -Zivivi,JuodaKatytė,Aistiene,aurelija_ma,vilmaamliv thumbup.gif bigsmile.gif 4u.gif
Pasirodysiu ir aš-seniai jau čia besilankiau ax.gif Naujai iškepta modelino sagė:

user posted image

Atsakyti
ka cia kritikuoti galiu tik pagirti thumbup.gif tikrai labbai sauni subtili tokia tie spygliukai nu grazu paprasta..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dekui merginos 4u.gif Moske, labai grazi sage wub.gif As net zinau kur ja pritaikyciau sau thumbup.gif As tai audziu minti, kad reikia pabandyti nors viena vyriska sage padaryti g.gif
Atsakyti
Moske - dėkoju už įvertinimą mirksiukas.gif
tavo sagė tokia įdomi, manau puikiai galima priderinti prie bet kurio juodo ar balto rūbo 4u.gif
man vis įdomu, kaip išgaunami įvairūs spalvų raštai iš modelino... g.gif kiek suprantu spalvos yra maišomos, bet jeigu norima išgauti konkretų raštą, tai kaip žinoti, ką daryti, kad gautųsi norimas rezultatas?...
Papildyta:
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 12:01)
As tai audziu minti, kad reikia pabandyti nors viena vyriska sage padaryti  g.gif


man tai baisu būtų bandyti, nes vistiek man ji gautųsi moteriška hihihi.gif negaliu neprideti visokių moteriškų papuošimų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 02 gruodžio 2009 - 12:04
QUOTE(Aistiene @ 2009 12 02, 10:57)

O cia mano vakarykstis panaktinejimas  mirksiukas.gif

user posted image


labai žavu ir prabangu 4u.gif
Aistiene ,matyt,dar karalienės Viktorijos parodos įspūdžiai gyvi biggrin.gif ,nes sagė tiesiog dvelkia tais laikais


Moske , tokia retro stiliaus sagelė thumbup.gif , čia tas taškuotas kaspinukas man labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 13:34)
Noriu ir aš parodyti savo naują sagytę-žvaigždelę  wub.gif

user posted image
user posted image

Laukiu kritikos...  4u.gif

labai grazi sage:) o kaip tuos karoliukus aplink sage pritvistini, atskirai po viena priklijuoji ar suveri ant siulo ir tada klijuoji? ar dar kazkaip kitaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 13:01)
Dekui merginos  4u.gif  Moske, labai grazi sage  wub.gif  As net zinau kur ja pritaikyciau sau  thumbup.gif  As tai audziu minti, kad reikia pabandyti nors viena vyriska sage padaryti  g.gif


O as jau vyriska sage dariau tongue.gif , brolis mano toks puoseiva - dabita, tai uzprase seses smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 02, 13:04)
Moske - dėkoju už įvertinimą  mirksiukas.gif 
tavo sagė tokia įdomi, manau puikiai galima priderinti prie bet kurio juodo ar balto rūbo  4u.gif 
man vis įdomu, kaip išgaunami įvairūs spalvų raštai iš modelino...  g.gif kiek suprantu spalvos yra maišomos, bet jeigu norima išgauti konkretų raštą, tai kaip žinoti, ką daryti, kad gautųsi norimas rezultatas?...
Papildyta:
man tai baisu būtų bandyti, nes vistiek man ji gautųsi moteriška hihihi.gif negaliu neprideti visokių moteriškų papuošimų  ax.gif



Va va, vyrišką sagę ir man sunku buvo daryti, nes moteriškas gali puošti, raityti kaip išmanai, o va vyriška turi būti "neprimakaluota", griežta, santūri. Todėl vyrišų sagių darymas manęs nelabai žavi smile.gif
Papildyta:
Moske, tie taškučiai tokie vintage, įdomus sagiukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 12:34)
Noriu ir aš parodyti savo naują sagytę-žvaigždelę  wub.gif


Labai daili žvaigždutė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2009 12 02, 13:50)
labai grazi sage:) o kaip tuos karoliukus aplink sage pritvistini, atskirai po viena priklijuoji ar suveri ant siulo ir tada klijuoji? ar dar kazkaip kitaip? g.gif


Dekui 4u.gif As tiesiog apsiunu karoliukus aplink pagrinda.
Atsakyti
Aliete, apžiūrėjau jūsų blogą. Na ir ką galiu pasakyti, tiesiog baisingai man įdomi jūsų naudojama technika, įsivaizduoju, kad daug laiko ir kantrybės reikia kuriant tokius grožius. dar sagiuką suprasčiau kaip susukti, bet apyrankės, auskarai, tiek daug susukinėjimų, labai kruopščiai atlikta..Tiesiog juvelyro darbas.
Papildyta:
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 14:19)
Dekui  4u.gif  As tiesiog apsiunu karoliukus aplink pagrinda.


Naudojate kabašonų techniką, ar kaip? Esu bandžiusi, bet man karoliukai greta viduriuko (su kameja bandžiau) negula nors tu ką. Virsta į išorę, jei aiškiai nuporinau smile.gif
O jūs vidurį iš modelino liejate ar ten dekupažas? ax.gif
Atsakyti
Gal kuri kaunietė turėtų JUODO akmens SKALDOS?

Parašykit į AŽ. Labai lauksiu! 4u.gif


Arba gal žinot kur Kaune galėčiau tokios nusipirkti? help.gif









Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Vėja.: 02 gruodžio 2009 - 13:35
QUOTE(Aistiene @ 2009 12 02, 14:25)
[Naudojate kabašonų techniką, ar kaip? Esu bandžiusi, bet man karoliukai greta viduriuko (su kameja bandžiau) negula nors tu ką. Virsta į išorę, jei aiškiai nuporinau smile.gif
O jūs vidurį iš modelino liejate ar ten dekupažas?  ax.gif


Ne, čia tiesiog labai arti pagrindo apsiuvau karoliukus. Kabošonų technika man atrodo tinka tik tada, kai pats pagrindas yra iškilios formos, o pas mane pagrindas yra plokščias. Bent jau man negražu, kai ant plokščio pagrindo užeina aukščiau iškilusi karoliukų juosta g.gif
O atvėpsta gal dėl to, kad per toli nuo pagrinduko apsiūnate karoliukus? Arba gal per minkšta medžiaga, prie kurios siūnate?.. Iš tikrųjų, tai aš nesu specė šiuose reikaluose, gal kitos patars ką nors konkrečiau. 4u.gif
Atsakyti