Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

QUOTE(Zivivi @ 2009 11 23, 17:30)
Aviacija, labai gražiai viską surašei, ačiū  4u.gif
Tik vienas klausimukas iškilo. Kai prispaudi paveiksliuką prie suformuoto modelino, kiek laiko reikia tą paveiksliuką laikyti? Ar reikia prieš tai išmirkyti, ar tiesiog paprastą atspausdintą paveiksliuką reikia pridėti ir palaukt kažkiek laiko, kad jis persikeltų?  g.gif 



šiaip aš gal kokią valandą laikau. Mirkyt nieko nereikia. Nors daro įvairiai - kaikas su spiritu pagreitina darbą, kaikas su acetonu. Bet man gerai gaunas ir savaime kai persikelia. Jei ranką šiltą palaikai virš gaminuko tai greičiau persikelia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 11 23, 17:33)
šiaip aš gal kokią valandą laikau. Mirkyt nieko nereikia. Nors daro įvairiai - kaikas su spiritu pagreitina darbą, kaikas su acetonu. Bet man gerai gaunas ir savaime kai persikelia. Jei ranką šiltą palaikai virš gaminuko tai greičiau persikelia  mirksiukas.gif


Na tikrai reikės išbandyti thumbup.gif tik įdomu, o kodėl nepersikelia spalvoti paveiksliukai? Juk logiškai mąstant, jei persikelia juodai baltas, tai ir spalvotas turėtų persikelti taip pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 11 23, 17:44)
Na tikrai reikės išbandyti  thumbup.gif  tik įdomu, o kodėl nepersikelia spalvoti paveiksliukai? Juk logiškai mąstant, jei persikelia juodai baltas, tai ir spalvotas turėtų persikelti taip pat  g.gif


nu va pabandyk, pamatysi smile.gif neryškūs jie būna tokie...... reikia jiem jau spec. priemonių. O kadangi turiu vaikiuką, nenoriu aš ten su acetonais terliotis ax.gif
Atsakyti
va as akaip tik neseniai bandziau spalvotus perkelti su nagu lako nuemeju, tai vistik vistiek nelabai ryskus tie paveiksliukai. Juodi-balti visai kitas reikalas smile.gif labai graziai ir be jokiu problemu persikelia smile.gif
Atsakyti
Išgaubtą (įgaubtą) paviršių dar galima dekoruoti ir plonintu paveikslėliu, kuris po ploninimo tampa elastingas, todėl gražiai apgula.
Taip pat nelygiam paviršiui puikiai pasitarnauja dekupažas paveikslėlį įplėšiant, klijuojant fragmentais, po to pritapant.
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 11 24, 00:13)
Išgaubtą (įgaubtą) paviršių dar galima dekoruoti ir plonintu paveikslėliu, kuris po ploninimo tampa elastingas, todėl gražiai apgula.
Taip pat nelygiam paviršiui puikiai pasitarnauja dekupažas paveikslėlį įplėšiant, klijuojant fragmentais, po to pritapant.


aš mąstau nusipirkt va šitą daiktą http://www.senasnauj...product&id=6628 kažin gal gerai būtų? tik terlionės su ja jaučiu yra nemažai.... nors visur jos yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 11 24, 09:04)
aš mąstau nusipirkt va šitą daiktą http://www.senasnauj...product&id=6628 kažin gal gerai būtų? tik terlionės su ja jaučiu yra nemažai.... nors visur jos yra smile.gif

Dirbau kitos firmos priemone, bet darbo eiga tokia pati, rezultatas - taip pat.
Manau, verta. O terlionės...Kam? Tau? Nejuokauk mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, bandysiu prisijungti prie jusu auksarankiu bigsmile.gif , noriu parodyti savo sagyte. Tik truputi brokuota blush2.gif




user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bershka33 @ 2009 11 26, 15:31)
Sveikos, bandysiu prisijungti prie jusu auksarankiu  bigsmile.gif    , noriu parodyti savo sagyte. Tik truputi brokuota  blush2.gif
user posted image



Man grazi, tokia senoviska, ir bantukas toks, toks biski Statkeviciaus stiliukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingaide: 26 lapkričio 2009 - 16:00
nesuprask klaidingai - koks pasirodymo su "brokuotais" darbais tikslas ? sulaukti patarimų, kritikos ar..? g.gif

QUOTE(Bershka33 @ 2009 11 26, 15:31)
Sveikos, bandysiu prisijungti prie jusu auksarankiu  bigsmile.gif    , noriu parodyti savo sagyte. Tik truputi brokuota  blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 26 lapkričio 2009 - 16:17
QUOTE(Giagute @ 2009 11 26, 18:16)
nesuprask klaidingai - koks pasirodymo su "brokuotais" darbais tikslas ? sulaukti patarimų, kritikos ar..?  g.gif



Va! Butent kritikos ir patarimu. Mano tisklas daryt sages nepriekaistingai ax.gif
Atsakyti
Tada belieka tik nukreipti perskaityti bent jau šią temą.. ir praeitą.
Atsakyti