Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

QUOTE(Giagute @ 2009 11 23, 14:00)
nesutinku - ribotos galimybės tik tol, kol neturi tinkamų priemonių ir/ar įgūdžių.

o lipalo naudojimo aš visgi nepripažįstu. Dekupažui skirtų priemonių sudėtis yra kitokia nei paprastų buitinių priemonių, ir manau, kad ne veltui...
plius, užklijavus paveikslėlį ir norint jį sendintinti/pritapyti nereikia prieš tai lakuoti. Lakas yra paskutinis sluoksnis. Siūlau dar panagrinėti dekupažo temas.


Tai čia jau kiek žmonių - tiek technikų. Tas pats dekupažas atliekamas įvairiausiais būdais ir priemonėmis, o ir rezultatas panaudojus skirtingas technikas gaunamas kitoks. Čia jau priklauso kas kokio rezultato siekia, o ne tai, pagal kokį šabloną dirbi ir ar tas šablonas atitinka dekupavimo kažkokius standartus ar eiliškumą.

Dėl ribotos galimybės, sutinku, jei neturi gražių motyvų, tai net patys didžiausi įgūdžiai nepadės, taip pat ir atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 11 23, 12:16)
Va taigi, o dekupazo vaizdiniai bent mano akimis labai smarkiai riboti...
Papildyta:
Ant plokščio paviršiaus tai labai lengva, tiesiog kruopščiai priklijuoji paveiksliuką su atskiestu lipalu, palauki kol išdžius, nulakuoji, o toliau jau kaip fantazija diktuoja - arba sendini ir vėl lakuoji, arba palieki tokį paveiksliuką, arba aptapai ir lakuoji... Variantų n+k.


bet tai tokiu budu ne tik juodai balta paveiksliuka galima "kllijuoti", o bet koki...
aviacija kiek supratau turi kazkokiu igudziu kaip juodai balta paveiksliuka perkelti, o ne prikllijuoti bigsmile.gif
Atsakyti
Štai mano sagė iš karoliukų 4u.gif

user posted image
Atsakyti
dastia, kol gali, greit susimažink foto, nes moderatorė nesivargins ir ištrins.

Ir šiaip nelabai kas matosi kai visas ekranas užimamas.. g.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklaust kur perkate vintage frost gelytes ir graziu idomesniu kabosonu, nes rankdarbiuose nera pasirinkimo ir perliuke mazai labai , labai prireike , aciu, kas atsakys smile.gif 4u.gif

http://cgi.ebay.com/...181810001r34266
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 23 lapkričio 2009 - 15:46
O tai yra?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 23, 17:45)
O tai yra?..  g.gif

idejau nuorodele del tu gelyciu kaip jos atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 11 23, 13:16)
Va taigi, o dekupazo vaizdiniai bent mano akimis labai smarkiai riboti...
Papildyta:
Ant plokščio paviršiaus tai labai lengva, tiesiog kruopščiai priklijuoji paveiksliuką su atskiestu lipalu, palauki kol išdžius, nulakuoji, o toliau jau kaip fantazija diktuoja - arba sendini ir vėl lakuoji, arba palieki tokį paveiksliuką, arba aptapai ir lakuoji... Variantų n+k.


na aš turėjau omenyje ne tokį paveiksliuko perkėlimą. Čia nieko klijuot nereikia ir plokščiam paviršiui labiau tinkama. Įmetu standartinį aprašymą, kurį įsiseivinus 4u.gif
Atliktas paveikslėlio perkėlimas ant modelino. Rezultas labai panašus į taip dekoruotus dekupažo tecnika papuošaliukus, tačiau turi keletą pranašumų ir šitas būdas: persikelia tik paveiklėlis ir nereikia slėpti popieriaus kraštelių, paviršius lygesnis ir nereikia jokio specialaus ryžinio ar sumuštinio popieriaus.
Darbo eiga būtų tokia:
Šiuo atveju naudotas paprasčiausias būdas – svaiminis paveiklėlio perkėlimas, kai nenaudojama jokių papildomų priemonių. Geriausia naudoti baltą arba šviesesnių atspalvių modeliną, kad geriau matytųsi norimas paveiklėlis.
1Tieiog susirandate jums patinkantį paveiklėlį, atsispausdinate reikiamo dydžio. Spausdinti užtenka ant paprasčiausio popieriaus, bet tinka tik LAZERINIS spausdintuvas. Atsispausdinus su rašaliniu printeriu, paveikėlis nepersikels.
2. Iškočiojam norimo storio modeliną ir prie jo prispaudžiam (paveiklėliu į apačią) atsispausdintą paveiklėlį. Prispaudus ir priglosčius kad visur liestųsi paveikslėlis su modelinu, daugiau jo nejudinti.
3. atsargiai su pirštais nuimam popieriaus lapelį ir iš kart pamatysite norimą vaizdą. Tik su paveiklėliu elgtis reikia atsargiai, nes prisilietus išsiteplioja. Apipjaustom jei dar reikia jums tinkamą formelę ir kepamorkaitėje 130 laipsnių karštyje 30 min.
4. atvėsusių savo darbelių kraštelius pašlifuojam su švitriniu popierium – pradžioj stambesniu, vėliau – labai smulkiu. Ir nulakuojame. Būna specialus lakas modelinui.

Papildyta:
Zivivi tu čia jau man labai panašiai į dekupažą aprašei....... o ant Fimo galima ir be jokių popierių žklijavimo perkelt paveiskliuką. Aš keliu nespalvotus paveikliukus, tai man gerai persikelia.

čia perkeltas tokiu būdu paveikliukas kap aprašyta auksčiau:
user posted image

nu o čia juodai baltas dekupažas, nes neįmanoma ant tokios formos pagrindo būtų perkelt paveiksliuką tokiu būdu kaip aprašiau. O dekupažo galimybės šiuo atveju pranašesnės.
user posted image
Atsakyti
nesu LT tokių mačiusi jokioje internetinėje parduotuvėje... schmoll.gif

QUOTE(urupeja2 @ 2009 11 23, 15:47)
idejau nuorodele del tu gelyciu kaip jos atrodo smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 11 23, 13:16)
Va taigi, o dekupazo vaizdiniai bent mano akimis labai smarkiai riboti...
Papildyta:


dekupažo galimybės beribės. Čia net ne esmė pats paveiskliukas kokį dėsi ant pagrindo, o kaip pritaikysi visa kita. Net neišvaizdi servetėlė gali pavirst gražia sage.

žodžiu jei ką domina prašom užsukt į mano puslapį:
www.public.fotki.com/rasairegle
klauskit - jei galėsiu ir sugebėsiu - atsakysiu 4u.gif

o apie paveiskliuko perkėlimą gal plačiau šiek tiek Fimo temoj, jei gerai pamenu - pirmąjame puslapyje.
Papildyta:
Tik va Fimo nelabai jau rasit ką pas mumis. Fabrikas kotais pastrigo ten doh.gif bandysiu ieškot kokį atitikmenį šitam gėriui ax.gif
Atsakyti
o cernit nesmagus tau modelinas?

QUOTE(Avijacija @ 2009 11 23, 16:12)
Tik va Fimo nelabai jau rasit ką pas mumis. Fabrikas kotais pastrigo ten  doh.gif  bandysiu ieškot kokį atitikmenį šitam gėriui  ax.gif

Atsakyti
Aviacija, labai gražiai viską surašei, ačiū 4u.gif
Tik vienas klausimukas iškilo. Kai prispaudi paveiksliuką prie suformuoto modelino, kiek laiko reikia tą paveiksliuką laikyti? Ar reikia prieš tai išmirkyti, ar tiesiog paprastą atspausdintą paveiksliuką reikia pridėti ir palaukt kažkiek laiko, kad jis persikeltų? g.gif

Na, o kas dėl neišvaizdžių servetėlių pavertimo gražiomis sagėmis, tikiu, kad galima viską padaryti. Bet asmeniškai man servetėlių motyvai tokie kaip čia švelniau išsireiškus... buitiški ir nuvalkioti. Tarkime kai pasidairau po daugumos auksarankių daromus darbelius (čia tiek dekupažo, tiek sagių), tai kartais net graudu pasidaro, kai ta pati iki skausmo pažystama servetėlė naudojama vos ne kas antroje arbatinėje, dėžutėje ar sagėje.. Nieko nesakau, žiūrėti gražu, kai darbas išbaigtas, tvarkingai atliktas. Bet tas "nuvalkiotumas" taip ir lieka... Jei suprantate ką aš turiu omenyje. rolleyes.gif Todėl man darbas su servetėlėm ne prie širdies.
Atsakyti