Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

Giagute, šįkart tobula sagė. thumbup.gif
Anksčiau buvo gražios, o šįkart - TOBULA.
Atsakyti
Merginos, noriu Jūsų patarimo... Kaip Jūs tvarkingai perkeliate paveikslelį ant išgaubto sagės paviršiaus? Na man niekaip nesigauna verysad.gif Ir mirkau pakankamai ilgai, kad popierius suminkštėtų, ir įkirpti kraštus bandžiau, kad nesidarytų raukšlės sagės kraštuose... jau viltį prarast baigiu, kad man pavyks gražiai padaryti išgaubtą sagę verysad.gif Kaip suprantu, geriausiai tinka servetėlė, bet kad man gražių motyvų nebūna ant jų, o paveiksliukų prisispausdinau begalės. Tik imk ir daryk, bet tai kaip daryti, jei nesigauna nieko doh.gif Patarkit, būkit geros... gal man nusipirkti sugertukinio popieriaus ir ant jo per naują perspausdinti paveikslėlius?.. g.gif
Atsakyti
Jei popierius, ant kurio spausdini, nesitampo, tai nieko čia ir nepadarysi. Jei su servetėlėm tokios bėdos neturi, bandyk spausdinti ant vieno servetėlės sluoksnio, priklijuoto ant paprasto lapo.
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 23, 11:33)
Jei popierius, ant kurio spausdini, nesitampo, tai nieko čia ir nepadarysi. Jei su servetėlėm tokios bėdos neturi, bandyk spausdinti ant vieno servetėlės sluoksnio, priklijuoto ant paprasto lapo.


O kaip suprasti "popierius nesitampo"? Čia turi omeny dekupažui skirtą popierių? Kiek aš mačiau parduotuvėse, tai toks popierius irgi jau berods su motyvais būna, tai ant jo nelabai paspausdinsi g.gif
Dar reiks pabandyti ant servetėlės kažkaip.. Tikiuosi printeris neužstrigs doh.gif
Atsakyti
Suprasti reikia tiesiogiai - pati rašai, kad popierius, ant kurio spausdinaisi, net ir sušlapintas netįsta ir neišsilenkia pagal formą. Reiškia, jis nesitampo.

o spausdinti ant servetėlės reikia kaip ir ant bet kokio labai plono popieriaus - pasiimti A4 formato paprastą lapą, atskirti vieną baltos servetėlės sluoksnį, patepti jo kraštelius pieštukiniais klijais ir priklijuoti prie lapo. Jei lygiai užklijuosi, niekas nestrigs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 23 lapkričio 2009 - 10:53
QUOTE(Giagute @ 2009 11 23, 11:52)
Suprasti reikia tiesiogiai - pati rašai, kad popierius, ant kurio spausdinaisi, net ir sušlapintas netįsta ir neišsilenkia pagal formą. Reiškia, jis nesitampo.

o spausdinti ant servetėlės reikia kaip ir ant bet kokio labai plono popieriaus - pasiimti A4 formato paprastą lapą, atskirti vieną baltos servetėlės sluoksnį, patepti jo kraštelius pieštukiniais klijais ir priklijuoti prie lapo. Jei lygiai užklijuosi, niekas nestrigs.


Supratau, dėkui už patarimą 4u.gif Bandysiu atsispausdinti ant servetėlės paveiksliukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 23, 10:33)
, bandyk spausdinti ant vieno servetėlės sluoksnio, priklijuoto ant paprasto lapo.

namie 3 spausdintuvai - ir visi rašaliniai doh.gif
kažin nuėjus kur pvz į kokį copy1 ar pan kur spausdina su lazeriniais spausdintuvais - atspausdintų man tokį "suklijuotą" lapą ?
Atsakyti
prašom, kad tik padėtų.. tiesa, nepamiršk, kad jei spausdinsi rašaliniu, gali ir nepavykti.

beje, apie juodai baltų paveiksliukų perkėlimą ant FIMO gali Avijacija papasakot išsamiau mirksiukas.gif
Papildyta:

nepabandžius nesužinosi, bet manau kad vargiai pasiryš tuo užsiimančios įmonės rizikuot.

QUOTE(J@lanta @ 2009 11 23, 11:27)
kažin nuėjus kur pvz į kokį copy1 ar pan kur spausdina su lazeriniais  spausdintuvais - atspausdintų man tokį "suklijuotą" lapą ?

Atsakyti
Paveiksliuko pwekėlimas įmanomas tik ant plokščio paviršiaus, kai paveiksliukas visiškai priglunda. Jei sagė iškili - lieka tik dekupažas.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 11 23, 12:04)
Paveiksliuko pwekėlimas įmanomas tik ant plokščio paviršiaus, kai paveiksliukas visiškai priglunda. Jei sagė iškili - lieka tik dekupažas.


o galima placiau apie ploscia pavirsiu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 11 23, 13:04)
Paveiksliuko pwekėlimas įmanomas tik ant plokščio paviršiaus, kai paveiksliukas visiškai priglunda. Jei sagė iškili - lieka tik dekupažas.


Va taigi, o dekupazo vaizdiniai bent mano akimis labai smarkiai riboti...
Papildyta:
QUOTE(laukine @ 2009 11 23, 13:11)
o galima placiau apie ploscia pavirsiu?  blush2.gif


Ant plokščio paviršiaus tai labai lengva, tiesiog kruopščiai priklijuoji paveiksliuką su atskiestu lipalu, palauki kol išdžius, nulakuoji, o toliau jau kaip fantazija diktuoja - arba sendini ir vėl lakuoji, arba palieki tokį paveiksliuką, arba aptapai ir lakuoji... Variantų n+k.
Atsakyti
nesutinku - ribotos galimybės tik tol, kol neturi tinkamų priemonių ir/ar įgūdžių.

o lipalo naudojimo aš visgi nepripažįstu. Dekupažui skirtų priemonių sudėtis yra kitokia nei paprastų buitinių priemonių, ir manau, kad ne veltui...
plius, užklijavus paveikslėlį ir norint jį sendintinti/pritapyti nereikia prieš tai lakuoti. Lakas yra paskutinis sluoksnis. Siūlau dar panagrinėti dekupažo temas.

QUOTE(Zivivi @ 2009 11 23, 12:16)
Va taigi, o dekupazo vaizdiniai bent mano akimis labai smarkiai riboti...
Papildyta:
Ant plokščio paviršiaus tai labai lengva, tiesiog kruopščiai priklijuoji paveiksliuką su atskiestu lipalu, palauki kol išdžius, nulakuoji, o toliau jau kaip fantazija diktuoja - arba sendini ir vėl lakuoji, arba palieki tokį paveiksliuką, arba aptapai ir lakuoji... Variantų n+k.

Atsakyti