Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

QUOTE(Maša @ 2009 11 15, 16:03)
Irunia, aciu  4u.gif

Mezzanine idomi ideja (kaip tik maciau gelytes is uztrauktuku pas uosve kazkokiam zurnale siandien, ji ar moters savaitgalis ar geri patarimai nepamenu tiksliai) tavo darbai kaip visad isskirtiniai ir drasus... as istapyciau kaip nors uztrauktuko dali uz kurios traukt o jau Irunios siulymas aki idet  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Avijacija, labai grazus komplektelis  wub.gif

Mamuk Indriuk wow puiki sage mano dukterecia paaugle isvis apsiseiletu  thumbup.gif

Vilmaamliv, visai nieko blynuku prikepei  mirksiukas.gif



aciu 4u.gif stengsiuosi tobuleti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, jūs čia taip gražiai visos dirbat, nusprendžiau ir aš šį tą parodyti- tiesiog mano pirmos lėlės-sagės biggrin.gif dydis apie 10-12 cm- mažesnių nesukrapščiau - idėja ne mano, bet nusprendžiau ir aš pabandyt pažaisti- tokį daikčiuką galima prisisegt prie rankinės ar kuprinės, gal prie skrybėlės ar pan.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Rodausi ir as smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
swoon.gif Vilma, zavu, originalu, tobula, nauja thumbup.gif as jau isivaizduoju pvz isgriuvusias bendradarbes man isisegus si stebukla i juodo svarko atlapa cool.gif

Ar. , man kaip dekupazo salininkei Nr 1 labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 15 lapkričio 2009 - 22:25
merginos gal galite parašyti kur pirkti modeliną, creativa kaune daugšos gatvėje užsidarė ten kažkokioj hobby radau kad pardavinėja modeliną, bet balto neturėjo, tai nusipirkau tokį gelsvą, atseit turėjo būti skaidrus kai iškepi, bet man gavosi tamsiai rudas, kur dar perkate modeliną kaune gal galite parašyti, labai ačiū iš anksto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 11 15, 19:03)


Mezzanine idomi ideja (kaip tik maciau gelytes is uztrauktuku pas uosve kazkokiam zurnale siandien, ji ar moters savaitgalis ar geri patarimai nepamenu tiksliai) tavo darbai kaip visad isskirtiniai ir drasus... as istapyciau kaip nors uztrauktuko dali uz kurios traukt o jau Irunios siulymas aki idet  lotuliukas.gif  thumbup.gif



dekui uz ivertinima smile.gif as turbut dar nepribrendau iki visokiu akmeneliu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(tutkė @ 2009 11 16, 14:31)
merginos gal galite parašyti kur pirkti modeliną, creativa kaune daugšos gatvėje užsidarė ten kažkokioj hobby radau kad pardavinėja modeliną, bet balto neturėjo, tai nusipirkau tokį gelsvą, atseit turėjo būti skaidrus kai iškepi, bet man gavosi tamsiai rudas, kur dar perkate modeliną kaune gal galite parašyti, labai ačiū iš anksto. 4u.gif


Kaune balto nemanau, kad rasi. Nes negauna visos parduotuvės iš gamintojo. Ten kažkas fabriką perpirko. Tai ir aš va nežinau ką bedaryt..... kitą rūšį reiks bandyt.
Atsakyti
nu šakės ką daryt gal galima iš kažkur parsisiūst g.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir su savo sagem ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image si 8 cm dydzio
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2009 11 16, 16:19)
Pasirodysiu ir su savo sagem  ax.gif

Atrodo labai kruopščiai tvarkingai padarytos.
Tik siūlau perfotkit dienos šviesoje, nes rankdarbiams buitinio fotiko blicas yra BLOGIS lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
Štai ir aš pasirodysiu su savaisiais darbais smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽaismingaStiklas: 18 lapkričio 2009 - 23:38
O geras, pirma ir antra kaip ikriukais aplipinta atrodo bigsmile.gif Kaip suprantu viskas iš stiklo?
gaila nėr didesnių foto (net ir paspaudus per mažos kad detaliau apnagrinėt..) ax.gif
Atsakyti