Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

QUOTE(lukasta @ 2009 11 12, 11:40)
noriu padėkoti Giagutei ir Avijacijai už konsultacijas apie biserį  šiame forume.  4u.gif  4u.gif
Šiandien parsisiunčiau iš www.mvstudija.lt TOHO biserio, tai su turginiu nėra ko lygint. beliko pagrindus iš modelino išmokt pasidaryt, nes kol kas dariau ant plokščių medinukų, tai norisi to iškilumo. dar dariau ant didelių medinių sagų, bet daug laiko užima užšpakliuot skyles lotuliukas.gif


išmoksi, nieko ten nėra sunkaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 11, 14:44)
"Emily"

user posted image

"Paulina"

user posted image

Tuoj visai nebebūsiu originali - akmenėliai visas sagiuotojas baigia suviliot..  doh.gif

Labai grazios seges wub.gif pagrinda darai is veltinio (kokio storio veltinis ) o kaip uzsegima tvirtini?
Atsakyti
turiu vienos puikios merginos dėka tokio veltinio - neveltinio, kuris yra labai plonas, bet tvirtumo.. doh.gif neišpasakyto.

o užsegimą tai kaip ir ant bet ko - siuvu/klijuoju. Medžiaga neturi tam įtakos jokios.
Atsakyti
Nuostabios sages!!!
Pirmoji tai...truksta zodziu. Noreciau buti jos seimininke. Parasiau e.laiskuti! 4u.gif

QUOTE(Giagute @ 2009 11 11, 13:44)
"Emily"

user posted image

"Paulina"

user posted image

Tuoj visai nebebūsiu originali - akmenėliai visas sagiuotojas baigia suviliot..  doh.gif

Atsakyti
rodausi su savo keistenybe, bet man patinka smile.gif sumakaliavau uztrauktuka smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
sagė, bet plaukam:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 11 14, 13:09)
sagė, bet plaukam:

user posted image

Labai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
http://public.fotki....liv/mano-sages/

sveiki smile.gif rodau savo pacias pirmasias sages. stengsiuosi tobuleti blush2.gif
Atsakyti
sage jaunimui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2009 11 13, 21:29)
rodausi su savo keistenybe, bet man patinka smile.gif sumakaliavau uztrauktuka smile.gif

Idėja gera. Tik man norėtųsi, kad pro prasegtą užtrauktuką matytųsi kažkas įdomaus. Dėčiau kokią akį gal... g.gif

Maša, istorija superinė. Sagė irgi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 15 lapkričio 2009 - 15:51
Irunia, aciu 4u.gif

Mezzanine idomi ideja (kaip tik maciau gelytes is uztrauktuku pas uosve kazkokiam zurnale siandien, ji ar moters savaitgalis ar geri patarimai nepamenu tiksliai) tavo darbai kaip visad isskirtiniai ir drasus... as istapyciau kaip nors uztrauktuko dali uz kurios traukt o jau Irunios siulymas aki idet lotuliukas.gif thumbup.gif

Avijacija, labai grazus komplektelis wub.gif

Mamuk Indriuk wow puiki sage mano dukterecia paaugle isvis apsiseiletu thumbup.gif

Vilmaamliv, visai nieko blynuku prikepei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 11 15, 18:03)
Irunia, aciu  4u.gif

Mezzanine idomi ideja (kaip tik maciau gelytes is uztrauktuku pas uosve kazkokiam zurnale siandien, ji ar moters savaitgalis ar geri patarimai nepamenu tiksliai) tavo darbai kaip visad isskirtiniai ir drasus... as istapyciau kaip nors uztrauktuko dali uz kurios traukt o jau Irunios siulymas aki idet  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Avijacija, labai grazus komplektelis  wub.gif

Mamuk Indriuk wow puiki sage mano dukterecia paaugle isvis apsiseiletu  thumbup.gif

Vilmaamliv, visai nieko blynuku prikepei  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti