Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

user posted image
Atsakyti
Nu va turim dar vieną sagių darytoją. Gera pradžia thumbup.gif
Atsakyti
Elegantiškai prabangi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mamukas Indriukas - kaip pirmosios sagės tai puikiai gavosi, mano akimis žiūrint, tai lygiai ir kruopščiai susiūti karoliukai 4u.gif tik vat 1 sagei (kur dama su rožine sktybelaite) norėtųsi labiau rožinio kaspinėlio, o ne balto, o 2 sagei tamsesnių karoliukų apsiuvimui (na bet čia tik mano nuomonė ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 11 lapkričio 2009 - 08:35
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 11 11, 09:33)
Mamukas Indriukas - kaip pirmosios sagės tai puikiai gavosi, mano akimis žiūrint, tai lygiai ir kruopščiai susiūti karoliukai 4u.gif  tik vat 1 sagei (kur dama su rožine sktybelaite) norėtųsi labiau rožinio kaspinėlio, o ne balto, o 2 sagei tamsesnių karoliukų apsiuvimui (na bet čia tik mano nuomonė  ax.gif )

aciu uz pastebejimus 4u.gif
o ta sage dariaus prie tases tuoj i mesiu foto :mirksiukas
user posted image
Atsakyti
labutis 4u.gif
va mano gražuolė blush2.gif
Jaspio sagė

user posted image
Atsakyti
http://hotimg23.fotk...G_4613vi-vi.jpg

Anytai dovanų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful_Disaster: 11 lapkričio 2009 - 11:45
po tokiu darbu man baisu ir rodytis blush2.gif nu zodziu

va sitas su saga tai buvo taip; nupirkau saga netycia gulejo gulejo paskui kazkas padare kazka su panasia tai nedrisau daryt, paskui bekuiciant gerybes iskrito is ranku ir kazkur uzsirideno negyvai, paskui ja MB susiurbe, tai isardziau dulkiu siurblio maiseli doh.gif nu ir va

user posted image

Cia bandziau skaldele paderint... Giagute, vistik medziaginio pagrindo plonume buvo beda, nusverdavo skaldele

user posted image

Atsakyti
"Emily"

user posted image

"Paulina"

user posted image

Tuoj visai nebebūsiu originali - akmenėliai visas sagiuotojas baigia suviliot.. doh.gif
Atsakyti
tai kad mum (nu bent man) iki taves toli blush2.gif
Atsakyti
noriu padėkoti Giagutei ir Avijacijai už konsultacijas apie biserį šiame forume. 4u.gif 4u.gif
Šiandien parsisiunčiau iš www.mvstudija.lt TOHO biserio, tai su turginiu nėra ko lygint. beliko pagrindus iš modelino išmokt pasidaryt, nes kol kas dariau ant plokščių medinukų, tai norisi to iškilumo. dar dariau ant didelių medinių sagų, bet daug laiko užima užšpakliuot skyles lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

dar viena sagė


user posted image
Atsakyti