Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

QUOTE(Avijacija @ 2009 11 08, 18:38)
pirmiausia rankutėm suformuok kauburiuką, formelę gali panaudot kraštelių nupjovimui taip pat. Žodžiu pirštukais gražiai viską paformuoji smile.gif o jau po kepimo ar jei naudoji ore džiūstantį modeliną - kai sukietėja, tada pašlifuoji kraštelius ir paviršiuką su švitriniu. Juk modelinas lengvai formuojasi, tai lengviausia jį tokį minkštutį ir suformuot, o su švitriniu tik padailinimas  4u.gif


aciu 4u.gif naudoju ore dziustanti.

bandysim ir rodysimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 11 08, 19:38)
pirmiausia rankutėm suformuok kauburiuką, formelę gali panaudot kraštelių nupjovimui taip pat. Žodžiu pirštukais gražiai viską paformuoji smile.gif o jau po kepimo ar jei naudoji ore džiūstantį modeliną - kai sukietėja, tada pašlifuoji kraštelius ir paviršiuką su švitriniu. Juk modelinas lengvai formuojasi, tai lengviausia jį tokį minkštutį ir suformuot, o su švitriniu tik padailinimas  4u.gif

Kad labai sunkiai švitrinasi tas kepamas modelinas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 11 08, 21:19)
Kad labai sunkiai švitrinasi tas kepamas modelinas doh.gif


ore dziunantis - laaaabai lengvai, kelis brukstelejimais per daug, ir ziurek jau forma nubruzinta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 08, 22:42)
ore dziunantis - laaaabai lengvai, kelis brukstelejimais per daug, ir ziurek jau forma nubruzinta  doh.gif

Man asmeniškai geriau, kai per daug brūžinasi, nei kai visai ne doh.gif Ar aš tiesiog nesugebu ar ką, nesuprantu, bet man niekaip nesigauna.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 11 08, 22:19)
Kad labai sunkiai švitrinasi tas kepamas modelinas doh.gif


o kas sakė kad bus lengva? biggrin.gif pradžiai imk grubesnį, tada truputuką jau su švelnesniu. Nes jei dekupažini tai nereikia jau ten nupoliruot, nublizgint 4u.gif man va tas švitrinimas pats nemėgstamiausias darbas sagių gamyboj doh.gif
Atsakyti
Ačių labai Aviacija ir Giagute už atsakymus, 4u.gif
reiks bandyti užsisakyti. kaip tik mačiau iš www.firemountaingems.com bus daromas užsakymas.
Dar karta dėkui 4u.gif
Atsakyti
beadsdirect.co.uk irgi turi tiek Toho, tiek Miyuki, ir iš ten siuntimas yra n kartų greitesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 09, 10:22)
beadsdirect.co.uk irgi turi tiek Toho, tiek Miyuki, ir iš ten siuntimas yra n kartų greitesnis  mirksiukas.gif


na jo siuntimas tai iš ten ilgai....... bet jei nėra skubu tai savaitė ten ar ten ax.gif bet kiek ten grožių yra...... kodėl toj Lietuvoj nėra tokio pasirinkimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 11 09, 09:39)
o kas sakė kad bus lengva?  biggrin.gif  pradžiai imk grubesnį, tada truputuką jau su švelnesniu. Nes jei dekupažini tai nereikia jau ten nupoliruot, nublizgint  4u.gif  man va tas švitrinimas pats nemėgstamiausias darbas sagių gamyboj  doh.gif

Aš beveik visai nepoliruoju, kai dekupažuoju biggrin.gif Pasidengia paveiksliuku ir gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoliukes, turiu klausimuka-kur kaune pirkti modelino segem daryti?
Kiek supratau ore dziustantis-tinkamas ir geras:) g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 10, 01:07)
Sveikos darbstuoliukes, turiu klausimuka-kur kaune pirkti modelino segem daryti?
Kiek supratau ore dziustantis-tinkamas ir geras:) g.gif


yra Vilniaus gatvėj raštinės reikmenys (senamiesčio daly) ten prekiauja ir modelinu ir ore džiūstančiu ir kepamu. Tik va Fimo fabrikėlis laikinai negamina tai prekių jau trūkumas..... verysad.gif
Atsakyti
mini dekupazas,pirmas bandymas su sagem ax.gif
user posted image
Atsakyti