Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės sagytės

Na, logiškai reik mastyt. Ar matosi, kad tvirtinta karoliukais? Ne.
Ar buvo parodyta adata su siūlu lyg prisiuvimo veiksmas? Ne.
Tai belieka vienintelis būdas, kaip pritvirtinti juodą medžiagą - KLIJAI... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 08, 11:59)
Na, logiškai reik mastyt. Ar matosi, kad tvirtinta karoliukais? Ne.
Ar buvo parodyta adata su siūlu lyg prisiuvimo veiksmas? Ne.
Tai belieka vienintelis būdas, kaip pritvirtinti juodą medžiagą - KLIJAI...  smile.gif

doh.gif aisku
dekui 4u.gif
Atsakyti
Tai prašom, reikia kartais kelią nušviest mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 08, 12:04)
Tai prašom, reikia kartais kelią nušviest  mirksiukas.gif  biggrin.gif

blush2.gif nu jo

o seip is kur siamiates ivairiu ideju bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijos mama: 08 lapkričio 2009 - 13:09
asmeniškai įkvėpėjų neturiu. Tenka sukt galvą pačiai..
Atsakyti
trečias mano blynas smile.gif

user posted image

susiradau pas MB žvejybinio ploniausio valo blush2.gif ir susiuvinėjau viską smile.gif pavyko puikiai - per biserį pralindo be bėdų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 08, 12:12)
asmeniškai įkvėpėjų neturiu. Tenka sukt galvą pačiai..

va kaip... 4u.gif

QUOTE(laukine @ 2009 11 08, 12:12)
trečias mano blynas smile.gif

user posted image

susiradau pas MB žvejybinio ploniausio valo  blush2.gif ir susiuvinėjau viską smile.gif pavyko puikiai - per biserį pralindo be bėdų smile.gif

grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 08, 14:12)
trečias mano blynas smile.gif
susiradau pas MB žvejybinio ploniausio valo  blush2.gif ir susiuvinėjau viską smile.gif pavyko puikiai - per biserį pralindo be bėdų smile.gif



Kaip suprantu ten modelinas, pabandyk daryt sagės pagrinduką iškilų, gražiau žiūrėsis. Bent truputėlį, tada ir karoliukai priglus geriau ir gražiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Suoka @ 2009 11 08, 00:13)
Dėkui už informaciją.
Dar nesu pirkus biserio internetu, tai sunkiai orentuojos.
Dar norėjau paklasuti kokie atsiliepimai būtų apie Matsuno® ir Dyna-Mites™?

Ir niekoaip nesuprantu dabartinių dydžių 15, 11, 8, 6.  blush2.gif
Gal galėtumet nors daugmaž pasakyti milimetrais, koks tai dydis, ar bent jau į kurią pusę didėja i kurią mažėja?  blush2.gif


nu ką pabandysiu atsakyt su pavyzdžiais smile.gif šičia naudotas 11 dydžio biseriukas. Jis man labiausiai ir patinka.
user posted image
šita sagutė apvalių karoliukų irgi 11 dydžio:
user posted image
Esu pirkus ir siuntųsis ir 15 dydį, bet pas mane tai jie tikrai kaip aguonėlės sėklytės biggrin.gif nors kartais ir jį naudoju:
http://www.public.fo...0711130005.html

Žodžiu kuo mažesnis numeris - tuo didesni karoliukai biggrin.gif jei neklystu turiu ir 8-6 dydžio, bet tai jie tik va šiaip ką papuošimui naudoti galima, pagrindo apsiuvimui kažkaip jau nelabai.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 11 08, 12:37)

Esu pirkus ir siuntųsis ir 15 dydį, bet pas mane tai jie tikrai kaip aguonėlės sėklytės  biggrin.gif  nors kartais ir jį naudoju:
http://www.public.fo...0711130005.html



kokie fantastiski darbeliai wub.gif
Atsakyti
Aš gal labiau nuo pagrindų tave papildysiu:

Standartiniai biserio dydžiai skiriasi priklausomai nuo gamintojo.

Japoniškas biseris (Toho, Miyuki) yra šių dydžių - 15, 11, 8, 6 ir 3, kur 15 dydžio biseris yra pats smulkiausias - 1,5 mm, iki 3, kur vienas karolėlis yra 8 mm skersmens. Jei perki užsienio parduotuvėse elektroninėse, ten visada būna nurodytas vieno karoliuko skersmens dydis.

Dar ką galiu pastebėti - Toho biseris yra didesnis nei Miyuki Delicas - pvz. toj Aviacijos sagėj kur pirma yra, karoliukai yra maždaug trečdaliu mažesni nei Toho 11 dydžio biseriuko. Specialiai nubėgau patikrinti - su Dyna-Mites viskas ok, o va delicas tai labai ryškiai skirasi.

Guttermann biseris yra kitokių dydžių (pvz, 9, 5) - bet esmė ta pati - kuo didesnis skaičius, tuo smulkesni karoliukai.

Jei reikia "primieravimo" iš akies - turginiai paprastieji karoliukai yra šiek tiek didesni nei 11 dydis.

QUOTE(Avijacija @ 2009 11 08, 13:37)
nu ką pabandysiu atsakyt su pavyzdžiais smile.gif šičia naudotas 11 dydžio biseriukas. Jis man labiausiai ir patinka.

Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 11 08, 13:37)
Kaip suprantu ten modelinas, pabandyk daryt sagės pagrinduką iškilų, gražiau žiūrėsis. Bent truputėlį, tada ir karoliukai priglus geriau ir gražiau  4u.gif



gal praktini patarima kaip tai padaryti?
formai igauti naudoju apvalia formele, o iskilima slifuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 08, 19:32)
gal praktini patarima kaip tai padaryti?
formai igauti naudoju apvalia formele, o iskilima slifuoti?  g.gif


pirmiausia rankutėm suformuok kauburiuką, formelę gali panaudot kraštelių nupjovimui taip pat. Žodžiu pirštukais gražiai viską paformuoji smile.gif o jau po kepimo ar jei naudoji ore džiūstantį modeliną - kai sukietėja, tada pašlifuoji kraštelius ir paviršiuką su švitriniu. Juk modelinas lengvai formuojasi, tai lengviausia jį tokį minkštutį ir suformuot, o su švitriniu tik padailinimas 4u.gif
Atsakyti