Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 3

QUOTE(Hegira @ 2009 11 12, 19:25)

Tai joa, ten nedideli daikciukai, bet kai nesigauna, kazkaip man dingsta azartas. Tada uzmetu viska keliems menesiams, o kartais ir ilgesniam laikui.  smile.gif
O kur T stulpelis su bruksniuku per viduri tai turetu buti 2 uzmetimai? Ania?


Aš bandyčiau su dviem smile.gif
Atsakyti
Mano žadėtasis pledukas 4u.gif vis del to sunaudojau 500 gr.siūlų smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 11 15, 01:40)
Mano žadėtasis pledukas  4u.gif  vis del to sunaudojau 500 gr.siūlų smile.gif


nerealaus grozio! Pamaciau pagaliau pleduka, koki ir pati noreciau nusimegzti smile.gif Papasakok smulkiau, kaip visas procesas vyksta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 11 15, 00:40)
Mano žadėtasis pledukas  4u.gif  vis del to sunaudojau 500 gr.siūlų smile.gif


ohoho thumbup.gif fainuolis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nelsi @ 2009 11 15, 11:41)
ohoho  thumbup.gif  fainuolis  thumbup.gif

QUOTE(Fregata @ 2009 11 15, 11:05)
nerealaus grozio! Pamaciau pagaliau pleduka, koki ir pati noreciau nusimegzti smile.gif Papasakok smulkiau, kaip visas procesas vyksta  blush2.gif


Ačiukas notworthy.gif Daug darbelio įdėta buvo į jį smile.gif

O aš ji nėriau iš siūlų skirtų kūdikiams, krastai visi kvadračiukai apnerti su raukinukais, o viduriukas, tik kas antras langelis, po to visus kvadračiukus susiūni smile.gif O po apačia prisiuvau palute smile.gif Ir visas darbas wink.gif Daugiausiai darbo užėmė raukinukai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 11 15, 00:40)
Mano žadėtasis pledukas  4u.gif  vis del to sunaudojau 500 gr.siūlų smile.gif




labai labai grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 11 15, 00:40)
Mano žadėtasis pledukas  4u.gif  vis del to sunaudojau 500 gr.siūlų smile.gif



darbštuolė 4u.gif 4u.gif daug darbelio įdėjai, bet labai mielas pledukas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Nusiziurejau vienos mergaites pleduka su meskiukais ir uzsikabliavau ax.gif
Gavos va toks blush2.gif

user posted image

Aciu lvingelytei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Staisi @ 2009 11 16, 21:33)
Labukas 4u.gif

Nusiziurejau vienos mergaites pleduka su meskiukais ir uzsikabliavau ax.gif
Gavos va toks blush2.gif


Aciu lvingelytei  4u.gif

niu labai graziai gavosi thumbup.gif as vakar savo su meskiukais irgi pabaigiau, liko tik krastelius graziai apnerti smile.gif bet nezinau, kaip su flanele daryti: siuti ja po apacia, ar palikti toki pleduka ir viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(lvingelyte @ 2009 11 17, 09:19)
niu labai graziai gavosi  thumbup.gif  as vakar savo su meskiukais irgi pabaigiau, liko tik krastelius graziai apnerti  smile.gif  bet nezinau, kaip su flanele daryti: siuti ja po apacia, ar palikti toki pleduka ir viskas  g.gif


As visdelto galvoju po apacia deti flanele, nes mano siulai tamsus ir nelabai matos meskiukai! Norisi visdelto kad tas grozis matytus wub.gif
Atsakyti
As irgi uzsimaniau tu meskiuku, taciau mano vasiukas nr3 tai man gavosi siek tiek didokos tos skylutes, tai as sugalvojau dar viena varianta- meskiukus spalvotus nert, o visur kitur balta blush2.gif
Atsakyti
Norėčiau parodyti savo pelduką leliukui, žinoma čia nieko ypatingo, paprastas jis tačiau laaaabai šiltas
user posted image
Atsakyti