Įkraunama...
Įkraunama...

Šventi vardai

Mes vat irgi rugpjuti ruosiames krikstyti mazyle, tai kunigas sake, kad Gabriele nera sventas vardas, tat ir mums reiks kazka galvoti del vardo antro mergaitei...
Atsakyti
Mes išsirinkom vardą Jonas,senelio garbei......
Atsakyti
QUOTE(vingiliauskiene @ 2008 07 08, 10:38)
Mes vat irgi rugpjuti ruosiames krikstyti mazyle, tai kunigas sake, kad Gabriele nera sventas vardas, tat ir mums reiks kazka galvoti del vardo antro mergaitei...

Vat ir aš dabar galvoju, jei yra Gabrielius, tai vikas aišku, o vat Gabrielės -nėra. Paskui pvz. yra Martynas ir Martyna (abu yra šventų vardų sąraše) Tai ir susirūpinau g.gif Nieko, ieškosim kito 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vingiliauskiene @ 2008 07 08, 10:38)
Mes vat irgi rugpjuti ruosiames krikstyti mazyle, tai kunigas sake, kad Gabriele nera sventas vardas, tat ir mums reiks kazka galvoti del vardo antro mergaitei...


O, kažkas naujo, bo mūsų Gabrielė visai į šventas tiko. doh.gif
Atsakyti
Tai va ir as galvojau,kad tik, bet pasirodo netinka.. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Mūsų durytės vardas Elzė - jis ne šventas. Bet šis vardas Elžbietos trumpinys. Pastarasis šventas. Tai ją ir pakrikštijom Elžbieta, kad turėtų savo vardo globėją smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vingiliauskiene @ 2008 07 08, 15:42)
Tai va ir as galvojau,kad tik, bet pasirodo netinka.. verysad.gif  verysad.gif


O Gabrielė tikrai ne šventas vardas. Gabrielius taip - jis arkangelas. mirksiukas.gif
Atsakyti
musu svente bus rugpjuti,vardai bus gabrielius-matas,mantas-gabrielius smile.gif kiek zinau jie sventi tie vardai smile.gif ir raides bus ant skraistes issiuvinetos tik inicialai.
Atsakyti
4u.gif mes išrinkom Marija tai dabar mano dukryte yra Eva-Marija wub.gif
Atsakyti
o mes issirinkom Eleonora
tai dabar musu pupa Ugne - Eleonora
o kita dukra Emilija - Beatrice
Atsakyti
as galvoju deti Kotryna man labai grazus ir sventas
Atsakyti
o mes savo lialius galvojam Ema ir Gabrielius vardeliais pavadinti..nes jie buvo is turimu var.duoti vaikams tikruosius vardus wub.gif
Atsakyti
Mūsų bus Milda-Beatričė wub.gif
Atsakyti