Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

kolkas mano merginos pirmuju poziciju niekaip neuzleidzia saltibarsciai essen.gif
Atsakyti
Siuo metu labiausiai patinka saltibarsciai, barsciai, desreles, namine pica, kepta zuvis, makaronu salotos. Aisku visokie kokie saldainiai ir ledai smile.gif
Atsakyti
gaila bet mes neturim megstamo patiekalo verysad.gif dazniausiai girdziu - as nemegstu to ar ano doh.gif
tai ji nevalgo mesos, tai bulviu, ai nespeju gaudyt kada ji ko nevalgo doh.gif
finalas buvo kai pasakiau, kad siandien plovas, o ji - tai as plova valgysiu be ryziu ir mesos doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
BLYNAI!!! BLYNAI!!! BLYNAI!!! biggrin.gif Nera nieko geriau, tikriausiai valgytu juos kasdien ir pusryciam, pietum ir vakarienei.
Atsakyti
Manų košė!!!!!!!!!!!! Paragavo ne per seniausiai ir nuo to laiko pamilo beprotiška meile biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikai nėra labai išrankūs, daug ką mėgsta 4u.gif Mėgsta įvairias sriubas, labiausiai - šaltibaščius, perlinių kruopų, ryžių, makaronų sriubas, mėgsta žuvį, įvairias daržoves ir vaisius, įvairias košes - manų, avižų, makaronų, ryžių, grikių, bulvių ir kt., patinka dešrelės, mėsytė, labai mėgsta blynus, kartais palepinam pica, mėsainiais, keptom bulvytėm, ledais, saldainiais 4u.gif Žinoma, yra maisto ir produktų, kurių jie nemėgsta, bet jų nėra daug rolleyes.gif O košes ir sriubas valgom beveik kasdien ax.gif
Atsakyti
labiausiai megsta varsketukus, blynus, kepta zuvi smile.gif
Atsakyti
Blynai,varškėtukai,cepelinai,pieniška ryžių sriuba ir vištienos file ax.gif
Atsakyti
Mano sūnaus mėgstamiausi patiekalai: šaltibarščiai, visokios salotos (ypač su pomidorais ir agurkais), blynai, keptos bulvės, sriubos. Iš mėsos, tai kepsniukas arba šašlykai.
Na sakyčiau mano vyrukas turi puikų apetitą smile.gif niekada nereikia įkalbinėti pavalgyti bigsmile.gif



Atsakyti
o mes nevalgome vaisių, uogų ir žalių daržovių(3 metai mums) schmoll.gif sriubos,košės ir mėsos gaminiai sudaro mūsų meniu. tenka imtis gudrybių biggrin.gif į košes dedu uogas ir vaisius, blynus irgi kepu su daržovėmis.Laiko gaminant reikia daugiau,bet taip nors ragaujame.. gaila, kad šviežių uogų,žalių daržovių nevalgome
Atsakyti
žuvis, žuvytė essen.gif
Atsakyti
Mano dukrele labai isranki maistui, nemegsta bulviu, mesos, nezinau, dazniausiai valgo ivairias kosytes, o jeigu ji suvalgo bet gabaliuku mesos, man buna tikrai didziule svente..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabija1980: 01 rugpjūčio 2010 - 20:58